» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » P » Paznokcie - znaczenie snu

Sennik Paznokcie

PaznokciePaznokcie w snach najczęściej wiążą się z kłopotliwą sytuacją na tle materialnym. Ostrzega nas przed zbyt pożądliwym dążeniem do pieniędzy, co z kolei może odbić się na naszą niekorzyść. Zwraca również uwagę na inne trudności, z którymi możemy się zmierzyć a nawet w porę im zapobiec.

Jeżeli je obcinamy - przeważnie jest znakiem straty i sporów.

Malowanie paznokci u rąk - praca może okazać się dla ciebie wyczerpująca.

Gdy są długie - otrzymasz niebawem od kogoś pomoc materialną, jeżeli w odpowiednim momencie wyczujesz okazję. czasem ryzyko przed niepowodzeniem w inwestycji.

Jeżeli są krótkie - znak rozczarowania.

Gdy są wyrywane - nerwowa atmosfera.

Paznokcie żelowe - małe przyjemności.

Hybrydowe - spróbujesz kogoś oczarować.

Gdy obcinasz je drugiej osobie - zapowiedź ciekawego spotkania z przyjaciółmi.

Połamane - uważaj, bo przez nieuwagę domowników może dojść do sporej różnicy zdań.

Brudne - ostrzega przed możliwością ośmieszenia i zrobienia czegoś niedozwolonego, w celu polepszenia własnej sytuacji materialnej. czasem brud uświadamia nas, że nie dbamy właściwie o swoje zdrowie.

Paznokcie u nóg - jeżeli są obcinane, to również oznaka straty.

Jeżeli widzisz sztuczne paznokcie - chwiejna pozycja, wymagająca pewnych kroków, które mogą zapewnić stabilność.

fot. sxc.hu/photo/62981 , 100luz
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Roksana (24-03-2017r.) - Śniło mi się, że zaczęły mi się łamać paznokcie i były bardzo postrzępione. Rozmawiałam z kimś, że jak wrócę do domu to muszę obciąć paznokcie bo są nieładnie.
~Paweł (12-02-2017r.) - śniły mi się obcięte paznokcie na jakimś stole czy innym meblu zebrane w jednym miejscu a potem paznokcie u małego dziecka, nie mojego lecz mojej partnerki, paznokcie od nóg chłopca były długie, brudne i drapały, udrapnięcie mnie obudziło. a były te same co obcięte...
~Aga (8-01-2017r.) - Śniło mi się, że mam piękne żelowe paznokcie u rąk w kolorze czerwonym i nagle, gdy popatrzyłam na nie dwa z nich odpadły. Nie widziałam momentu odpadania tylko stwierdziłam ich brak. Byłam bardzo zaskoczona tym, bo dopiero je zrobiłam i nagle odpadły kolejne w drugiej ręce.
~Asia (16-10-2016r.) - Śniło mi się, że siedziałam w pokoju i miałam pomalowane paznokcie na kolor jasno brązowy (taki sam mam teraz w prawdziwym życiu) ale z niektórych paznokci z prawej dłoni lakier był zdrapany, natomiast lewa dłoń była zadbana.
~Kasia (25-08-2016r.) - Śniło mi się, że mój duży palec nie ma paznokcia i chodzą w nim robaki. Jest jedną wielką dziurą i boli.
~Natalia (11-08-2016r.) - Siedziałam i nagle zerknęłam na ręce. Zobaczyłam, że mam połamane wszystkie paznokcie i ciągle łamią się nowe.
~joanna (8-12-2015r.) - Byłam w salonie fryzjerskim zrobić manicure. Poszłam tam z moja nieżyjąca mamą. Kosmetyczka cały czas opóźniała zrobienie moich paznokci.. miał to być zielony lakier a ona używała innych. Widziałam dużo kolorów.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Lekcje : W mojej szkole byłam uczennicą, ale dorosłą. W klasie odbywały się lekcje jednocześnie dla kobiet i mężczyzn. Ja byłam przy nauczycielu, który malował mi...
~Joanna | 5 Grudnia 2014, godz. 16:22r. | Lekcje »

Ocena: 4 6 (głosów: 21)
Podobne sny: Człowiek, Czupryna, Powieki, Piegi,

Najnowsze komentarze (10):
 • ~eliza (16 Lipca 2017, godz. 14:28)

  Śniło mi się że mam brudne paznokcie i że muszę je wpiłować że nie mam czasu i niezdąze na swój slub cwiln.
 • ~Sssoftly (12 Lipca 2017, godz. 19:37)

  Śniło mi się, że idąc zachaczyłem o coś paznokciem( prawa ręka, palec serdeczny) ten paznokiec podwinął się, ścisnął i zaczął schodzić, aż do momentu, w którym zsunął się prawie całkiem tylko na lewym rogu( jeżeli patrzeć z góry i opuszki palców były zdala od Ciebie) i w tym momencie po ujrzeniu tego obudziłem się.
 • ~Kasiula158 (2 Maja 2017, godz. 8:20)

  Śniło mi się że miałam jakieś brązowe brudki pod paznokciami i gdy zaczęłam je czyścić to zszedł mi cały paznokieć. Podobnie zaczęło się dziać z innymi paznokciami
 • ~Nici (13 Kwietnia 2017, godz. 19:15)

  Zmarłej babci odpadały długie, stare pazury.
 • ~Oliwia (14 Marca 2017, godz. 22:51)

  Śniło mi się, że łamie mi się paznokieć,a ja nerwowo wyrywać go zębami.
 • ~Aleksandra (14 Marca 2017, godz. 20:27)

  Śniło mi się, że miałam pomalowane paznokcie na ciemnoczerwony, bordowy kolor (taki, jaki miałam niedawno w rzeczywistości). Lakier jednak już bardzo odprysnął, dlatego nerwowo zaczęłam go zdrapywać, żeby całkowicie się go pozbyć.
 • ~Patrycja (19 Stycznia 2017, godz. 12:58)

  We śnie wyleciał mi lewy dolny ząb trzonowy, nie bolało, ale leciało bardzo dużo krwi, miałam tam dziurę i co chwilę musiałam płukać wodą, bo czułam smak krwi.
 • ~jankes (24 Stycznia 2016, godz. 22:51)

  Śnił mi się nieżyjący już przyjaciel, z którym kiedyś byłam blisko. Bardzo się ucieszyłam na jego widok i powiedziałam mu, że bardzo za nim tesknie. Był dla mnie bardzo miły, uśmiechał się i trzymał mnie za rękę. Zwróciłam uwagę, że miał długie czerwone paznokcie. Co może oznaczać ten sen ?
 • ~paznokietek (8 Stycznia 2016, godz. 13:45)

  Śni mi się cały czas, że chce komuś pokazać moje paznokcie a one mi wypadają i znajduje je albo pod ławką w mojej szkole albo na wannie u babci . Nie wiem co ten sen oznacza , zaznaczam ze mam tipsy hybrydowe.
 • ~biały (28 Września 2015, godz. 1:13)

  nie ma pola do wpisania kodu i kod w ogóle się nie pojawia
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Szczur Śniło mi się ze u mnie w mieszkaniu próbowałam złapać najpierw malego czarnego szczura ktoreg...
 • Ojciec Mój tata zmarł w styczniu tego roku. Wczoraj nad ranem przyśnił mi się, że pijany wsiadł z na...
 • Nagość Szedłem ulicą, nagle stwierdzam, że jestem nagi od pasa w dół, miałem ze sobą jakąś torbę ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2017 - DobrySennik.pl