» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » N » Nogi - znaczenie snu

Sennik Nogi

NogiSen może dać nam do zrozumienia, że zbyt biernie oczekujemy na nowość, jednocześnie próbując zdystansować się do rzeczywistości. W pozytywnym znaczeniu odzwierciedla naszą silną pozycję i stabilność życiową. Nogi z jednej strony mogą oznaczać ruch i aktywność fizyczną, jak również bezczynność w zależności od tego, jak je postrzegamy.

Gdy jest ranna - trudności na tle finansowym.

Noga w gipsie - jakieś wydarzenie może cię trochę przyhamować.

Drewniana - zbyt dosłownie bierzesz do serca to, co inni o tobie mówią; oziębłość emocjonalna.

Jeżeli są brudne - szanuj bardziej własne zdrowie.

Gdy umyjemy własne nogi - szczęście.

Całować je - w ukryty sposób okażesz swoje uczucia.

Golenie, bądź depilacja nóg - strata finansowa.

Opuchnięte - uważaj, aby się nie przepracować.

Zdrowie i zgrabne - dobre samopoczucie.

Mieć żylaki na nogach - niewłaściwie się z kimś obchodzisz.

fot. sxc.hu/photo/1406464 , L-O-L-A
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Kasia (15-02-2017r.) - Spałam,i mama mnie budzi ze mam gościa.Wstałam z łóżka,a z chwilę leżałam przy łóżku bo ktoś mnie złapał za nogi nie chciał puścić.Kiedy już mi udało się wywinać z tego uścisku,siedząc na podłodze zobaczyłam jego twarz.Zapytałam co on tu robi,zdenerwowana krzyczałam wynoś się.
~Barbara (24-11-2016r.) - Stał piękny szaro - czarny koń, który miał strasznie powykręcane całe przednie nogi. Począwszy od barków, a skończywszy na kopytach.
~Agnieszka (14-11-2016r.) - Śniło mi się, że byłam w domu z córką, wyjrzałyśmy przez okno a na dole był jej kolega, stał z dziewczyną. Miał na sobie kapelusz spod którego wystawały pejsy. Jak ko zdjął żeby się przywitać to miał krótkie włosy ( takie jak w rzeczywistości) pożegnał się z dziewczyną i córka wyszła do niego. A ja myłam w wannie jej obciętą nogę. Noga wyglądała normalnie, później zaczęła sinieć. Zadzwoniłam do córki żeby wracała po nogę bo musi ją podpiąć bo inaczej zaniknie krążenie. A ona, że wie kiedy ma wrócić i ile ma czasu. Ja się zdenerwowałam i się obudziłam.
~Grażyna (28-03-2016r.) - Czyściłam komuś nogę, która była jakby poparzona i zaropiała. Z nogi schodziła skóra .Nie widziałam twarzy tego człowieka.
~Dominika (5-12-2015r.) - Śniło mi się, że natrafiłam na swoją starą fotografię. Na zdjęciu byłam młodsza i miałam grube nogi.
~magda (25-10-2015r.) - W śnie miałam przeciętą łydkę i było widać wnętrzności. Miało przyjechać pogotowie, ale zabrali kogoś a ja zostałam, szłam jakąś drogą.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Upadek na klatce schodowej z 4 piętra: Nie pamiętam jak to się stało, ale będąc na klatce w bloku u rodziców spadłem z 4 piętra na beton. Przeżyłem ,ale złamałem obydwie nogi. Pojawił się brat, za...
~Piotr | 7 Października 2018, godz. 11:07r. | Upadek na klatce schodowej z 4 piętra »

Ocena: 3.96 6 (głosów: 22)
Podobne sny: Czupryna, Oczy, Zmarszczki, Tłum,

Najnowsze komentarze (1):
  • ~Agnieszka (14 Listopad 2016, godz. 8:47)

    Śniło mi się, że myłam nogę, która była obcięta i była mojej córki, a córka poszła na spotkanie z chłopakiem. Chłopak przyjechał z dziewczyną, ona odeszła a on czekał. Był w kapeluszu i wystawały mu pejsy. Jak myłam tą nogę to w pewnym momencie pomyślałam że zanika w niej krążenie i zadzwoniłam do córki żeby wracała. Na co ona oj mama dobrze wiem kiedy mam wrócić. A noga która na początku była normalnego koloru s później zaczęła logosinieć i się obudziłam wystraszona.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Koń Śniło mi się, że uczyłam się jazdy konnej i nauczyłam się jej przez trzy dni. Później jeź...
  • Ogień Śniła mi się paląca się kuchenka gazowa, leciały jakby iskry, były płomienie, czułem silny ...
  • Przepaść Śniło mi się, że szłam z kolegą z podstawówki wąską ścieżką nad przepaścią. Ja zawróc...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl