» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » G » Gardło - znaczenie snu

Sennik Gardło

GardłoChore i podrażnione gardło jest oznaką nierozsądnego postępowania z ludźmi.

Chore gardło - trudne kontakty z ludźmi.

Zdrowe gardło - z większą swobodą zaczniesz nawiązywać kontakty towarzyskie; powodzenie w negocjacjach.

Poderżnięte - poświęcisz się na rzecz wyższego dobra.

fot. freeimages.com/photo/651764 , penywise
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Aleksandra (15-01-2017r.) - Moja mama i ciocia porwały kilka osób i były ścigane przez policję. Dowiedziałam się, że jest tam mój brat więc postanowiłam go uratować. Niestety podczas próby mnie złapały. Ciocia chciała mnie zabić, ale moja mama stwierdziła że dadzą mi tylko nauczkę i delikatnie poderżną mi gardło (nadcięła skórę co wyglądało jak bardzo mocne zadrapanie, z którego cały czas leciała mi krew). Później wsadziły mnie do samochodu i pojechały do sąsiadki gdzie przez chwilę z nimi rozmawiałyśmy. Ja na początku normalnie mówiłam ale później nie mogłam wypowiedzieć żadnego słowa. Następnie pojechały pijane do jakiegoś sklepu i go okradły a ja czekałam na nie w samochodzie. Gdy przyszły nagrały filmik który wrzuciły do internetu a jak wróciłyśmy do domu czekała tam na nie policja. Zostały aresztowane a ja sobie przypomniałam że drugi raz już byłam porwana i drugi raz jestem pokazywana w telewizji podczas akcji ratunkowej. Przez cały sen strasznie doskwierało mi to gardło, raz mogłam mówić a raz nie.
~Alicja (3-01-2017r.) - Siedziałam ze znajomymi w parku na trawie i nagle widzę, że ktoś biegnie z nożem w moją stronę więc zaczynam uciekać. Wbiegam do rzeki ale on mnie dogania i poderżnął mi gardło. Znajomi szybko wyjmują mnie z wody i ja robię sobie opatrunek, bo nie chce umrzeć. Oni wpadają na pomysł, ze każdy mnie złapie za inna część ciała i dzięki temu dolecimy na ostry dyżur. Polecieliśmy na moje osiedle, tam już mogłam sama stać, a po jakimś czasie nagle wypowiedziałam słowo, zaczęło mi się poprawiać.
~Tomasz (21-07-2016r.) - We śnie zacząłem wyciągać włosa którego miałem w gardle. Niestety nie mogę go wyciągnąć bo drugi koniec był jakby przyrośnięty do gardła. Wziąłem więc nożyczki i go obciąłem. Wtedy zaczęła lać się krew.
Ocena: 3.84 6 (głosów: 13)
Podobne sny: Zęby, Serce, Źrenica, Drań,

Najnowsze komentarze (3):
 • ~Gość (4 Stycznia 2019, godz. 4:43)

  Była jakaś wojna. Uciekamy z mamą i siostrą. Nagle jakaś kobieta mnie złapała miała w ręku nóż. Patrzę się przed siebie i widze jak mama ucieka z siostrą i ta kobieta podergżneła mi gardło. Zobaczyłam ciemność i obudziłam sie w pociągu, patrzę się w lustro i mam szyje zakrwawioną. Rozpłakałam sie. Nagle słyszę moją mamę odwracam się i ją zobaczyłam. I się obudziłam.
 • ~Pshemko (20 Czerwca 2018, godz. 13:15)

  Śniło mi się że wyciągnąłem pukiel ciemnych włosów z gardła, były to włosy mojej dziewczyny
 • ~Sara (22 Maja 2017, godz. 10:30)

  Mieszkam za granicą. Śniło mi się że jestem w domu u mamy i robi mi sie niedobrze nagle zaczynam wymiotować wielką ilością włosów. Czuję je w gardle i w ustach. Mówię o tym mamie ze coś ze mna złego sie dzieję i musimy jechać do szpitala a ona z szyderczym uśmiechem mówi że mam nie przesadzać nic mi nie będzie.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Uciążliwa guma do żucia Ja też to mam... i mam wrażenie, że ten sen pojawia się u mnie raz na jakiś czas od kilku lat.....
 • Przyjaciel Śnił mi się przyjaciel z dzieciństwa, w ciemnym pomieszczeniu, ubrany w czarną koszulę i garni...
 • Pragnienie Chce mi się pić....
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl