» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Paranormalne historie » Inne historie » Pierścień atlantów

Pierścień atlantów

Pierścień atlantówMiałam dziwną historię z tym pierścieniem. Nosiłam go niemal rok na palcu serdecznym na lewym ręku. Czasami jadąc autobusem lubiłam się nim bawić tzn. zsuwać z palca i wsuwać bo był odrobinę luźny. Dwa dni później budzę się rano i czuję że mam spuchnięty palec na którym był ten pierścień. Przypomnę ze ten pierścień miał 2 -3 milimetrową przerwę nie był jak obrączka. Obracam rękę a tam gdzie była przerwa już jej nie było i jedna część była założona na drugą. Zbladłam z przerażenia bo przecież sama sobie tego nie zrobiłam. Nie miałabym siły założyć jednej części na drugą. Doznałam szoku jak to się mogło stać. pierścionek był wykonany ze srebra i to nie było cienkie srebro.15 minut walczyłam żeby rozłączyć pierścionek i zdjąć go z palca. Oczywiście używałam różnych narzędzi od łyżeczki od herbaty noża, śrubokręta żeby to jakoś uwolnić z palca nie mówiąc ile musiałam włożyć siły żeby to rozłączyć. Pierścionek jest obecnie pokrzywiony tam gdzie próbowałam go rozłączyć. Do tej pory zadaje sobie pytanie co to za siła mogła mi zrobić. Już go nie zakładam.

Ocena: 4.1 6 (głosów: 18)
Autor: barbara | Dodano: 19 Stycznia 2013, godz. 21:19 | Odsłon (4702)
Najnowsze komentarze (3):
 • ~Gość (9 Września 2018, godz. 10:53)

  Pierścień ten (notabene nic z magią nie ma wspólnego - to pomimo nieskomplikowanej budowy dość zaawansowane urządzenie techniczne) to m.in. tarcza ochronna przed tzw. "złą energią".
  I jak każdy "bezpiecznik" gdy zadziała (przepali się) wymaga wymiany.
  Przejął energię która by Ci zaszkodziła w ilości takiej że został uszkodzony. Nieprzypadkowo jest rozcięty. Właśnie po to by móc go zdjąć po takim zdarzeniu.
  2-3 mm przerwa to ciut za dużo, powinna być ok. 1 mm.
  Końce rozcięcia działają w zależności od energii która na nie oddziaływuje jak magnesy. Czasem się przyciągają, czasem odpychają. Przy za dużej odległości między nimi trzeba dużej energii by je zetknąć ze sobą (energia rośnie do trzeciej potęgi z odległością). Wtedy potrafią się zacinąć jeden na drugim. Przy 1 mm odległości po prostu zetkną się...
  Pierścień powinno się okresowo oczyszczać ze skumulowanej złej energii. Zakładać na różne palce (dlatego trzeba mieć ich kilka). Nie każda osoba może nosić je non stop. Niestety nikt nie uczy ludzi jak prawidłowo pierścień obsługiwać...
 • ~anonim (17 Czerwca 2015, godz. 15:34)

  Może masz uczulenie na srebro i podrażniłaś sobie nim palca ciągle tak nim ruszając.
 • ~Joanna (11 Kwietnia 2015, godz. 22:39)

  Moglas spac cialem na dloni i staly napor ciezaru ciala stopniowo zgniatal metal. To sie zdarza.
Dodaj komentarz »


Dodaj opowiadanie

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl