» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » U » Ugrząźć - znaczenie snu

Sennik Ugrząźć

UgrząźćJeżeli ugrzązłeś w swoim śnie, wówczas zwróć uwagę na własną sytuację materialną, ponieważ mogą się tutaj pojawić chwilowe zawahania. W niektórych przypadkach sen świadczy o dostrzeganiu blokad przed sobą. Jeżeli wykażesz się siłą i uporem, przezwyciężysz każdą blokadę.

fot. sxc.hu/photo/1322954 , ColinBroug
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Joanna (29-03-2017r.) - Śniło mi się, że nagle zorientowałam się, że ugrzęzłam rowerem w błotnistym rowie. Na rowerze siedział koń i pies. Kazałam im być cicho a sama stałam obok, kombinując jak wyciągnąć rower. Czekałam na czyjąś pomoc, ale nie było nikogo i postanowiłam, że muszę sama sobie poradzić, bo żal mi było zwierząt. One siedziały cichutko. Stanęłam okrakiem nad rowem, złapałam za bagażnik i mocno ciągnęłam. Udało się, rower był brudny, ale poza rowem i błotem. Tak się cieszyłam a pies zeskoczył z roweru i szalał ze szczęścia - lizał mnie i się łasił. Wszytko działo się w dzień, ale na dworze było ciemno.
~Mira (8-01-2017r.) - Jestem na działce byłego męża (przed podziałem majątku działka była wspólną własnością) zauważam że w 3/4 jest zalana woda po opadach. Idę w kierunku działki mojej i mojego domku, by sprawdzić czy też jest zalanie. Zauważam, że na werandzie i w domku są jakieś osoby. Okazało się, że to była szwagierka z rodziną. Pytam ją dlaczego bez mojej zgody zajęła domek, odpowiedziała, że na pewno bym się nie zgodziła.Odpowiedziałam, że może się mylić. Oddalając się od domku ugrzęzłam, zapadając się drodze po szyje. Wołałam o pomoc. Nadeszła była szwagierka i zawołała na pomoc sąsiada. Zostałam uratowana.
Ocena: 3.38 6 (głosów: 4)
Podobne sny: Potłuc, Raport, Obierać, Miauczenie,

Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Uciążliwa guma do żucia Ja też to mam... i mam wrażenie, że ten sen pojawia się u mnie raz na jakiś czas od kilku lat.....
  • Przyjaciel Śnił mi się przyjaciel z dzieciństwa, w ciemnym pomieszczeniu, ubrany w czarną koszulę i garni...
  • Pragnienie Chce mi się pić....
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl