» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » P » Płacz - znaczenie snu

Sennik Płacz

PłaczJeżeli płaczemy we śnie, to prawdopodobnie oznacza to tłumiony w sobie smutek, którego próbujemy się pozbyć. Płacz utożsamia się z żalem, rozczarowaniem i nieszczęściem. Śnią o nim osoby, które nie czują się w pełni zadowolone z życia. Niekiedy taki sen pojawia się nagle wśród osób, które w wyniku ostatnich wydarzeń mają uszczerbek psychiczny.
Według niektórych senników jest również znakiem kłótni i awantur.

Jeżeli płaczemy we śnie - nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego życia. czasem znak kłótni.

W kościele - możesz być w trudnej sytuacji, jednak jest nadzieja, że wszystko jakoś się ułoży.

Jeśli nie możesz określić skąd słychać płacz - za bardzo panikujesz. potrzebujesz więcej odpoczynku.

Gdy widzimy inne płaczące osoby - dobry znak w nawiązywaniu nowych znajomości.

Jeżeli próbujesz pocieszyć płaczącą osobę - spotkasz się z uznaniem ze strony otaczających cię osób.

Gdy widzisz, że płacze twoja ukochana osoba - wierna miłość.

Płaczące dziecko - rozdrażnienie psychiczne.

Gdy płacze syn lub córka - zmartwienia w rodzinie.

Jeżeli płaczesz przez kogoś - nie tolerujesz czyjejś obecności.

fot. freeimages.com/photo/1094329 , nazreth
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~AGNIESZKA (13-02-2017r.) - Śniło mi się ze przygotowuje sie do swojego ślubu. Mama i siostry nie chciały pomagac mi w przygotowaniu go. Mialam do nich ogromny żal ze gdy pne wychodziły za mąż zaangażowana była cala rodzina łącznie ze mną. One tylko śmiały się. Bardzo mocno płakałam. Zaliłam sie swemu tacie który rozumiał mnie i bardzo mocno przytulal.
~Ania (29-12-2016r.) - Śniło mi się , że od znajomych dowiedziałam się że Marian nie żyje . Gdy byłam na jego pogrzebie , bardzo płakałam. W momencie gdy podeszłam do trumny rzucić mu kwiaty on otworzył oczy. Wyglądał bardzo źle i przerażająco, tak jakbym przeszkodziła mu w odpoczynku.
~Madass (24-09-2016r.) - Śniło mi się dzisiaj, że z jakimiś znajomymi nowymi mieliśmy zagrać w grę, więc pojechaliśmy w jakieś miejsce, gdzie było duże pole i drzewa wokoło i to tworzyło okrąg. Usiedliśmy w kółku i oni powiedzieli, że żeby ta zabawa wyszła to muszę bardzo mocno czegoś chcieć, muszę w to wierzyć, muszę się modlić. Oni zrobili jakiś rytuał, po czym ja się bardzo mocno skupiłam i pomyślałam o moim pierwszy piesku, który zginął. Gdy o nim pomyślałam zrobiło się bardzo jasno, wręcz biało i z tej bieli wybiegł mój nieżyjący piesek. Przybiegł do mnie, a ja bardzo głośno i mocno płakałam. Potem przeniosłam się do jakiegoś internatu. Próbowałam otwierać buzie, ale nie mogłam, miałam mocno zaciśnięte zęby, które mnie bolały. We śnie się ruszały. Uśmiechnęłam się, po czym wypłynęła mi krew z ust i wyplułam dwa zęby, które potem trzymałam w dłoni.
~kamila (17-05-2016r.) - Siedzieliśmy na podłodze w łazience i oboje płakaliśmy, ja trzymałam jego głowę w ramionach a on mówił mi, że jest bardzo chory na raka.
~Sebastian (17-05-2016r.) - Mój ex stoi w moim pokoju z ogoloną głową, płacze, jest smutny i przytula się do mnie. Ja obejmuje go ramionami i próbuję go utrzymać, gdyż osuwa się na ziemię.
~Gosia (10-04-2016r.) - Śniło mi się jak moja żyjąca matka płakała we śnie i szlochając coś do mnie mówiła. Obudziłam się natychmiast. Matka płakała. Krzyczała że wyrwie sobie serce.
~Dorota (2-03-2016r.) - Siedziałam gdzieś w parku. Pamiętam jakieś drzewa i płakałam. Chowałam twarz w dłonie. Bałam się powiedzieć ojcu dziecka, że ją pochowałam.
~Michał (28-02-2016r.) - Leżę w łóżku. Nagle wisi na ścianie z obcym człowiekiem mój pradziadek. Podchodzi do mnie. Ja bardzo płaczę. Pytam się go o śmierć, o niebo. Przytuliłem z płaczem. Czułem jego zimne ciało. Gdy zapytałem co mam dalej robić w życiu, przytulił i odszedł. Obudziłem się z płaczem wystraszony.
~kasia (26-11-2015r.) - On podchodzi do mnie i mnie przytula ponieważ ja płaczę z jakiegoś powodu. Śniło mi się to kilka razy już, jest noc i jak mnie przytula to czuje spokój i czuje się bezpiecznie, strasznie mi na nim zależy mam takie poczucie.
~Basia (18-10-2015r.) - Byłam na pięknej plaży, maż mnie wziął. Byliśmy sami, ale nagle straszny tłok, pełno ludzi i chciałam stamtąd wyjść bo było tyle ludzi, że każdy bał się że już stamtąd nie wyjdzie. Śniło mi się, że tak strasznie krzyczałam, płakałam, że chce do domu że nie chce tu być, tak bardzo tęskniłam za zmarłą babcią, tak chciałam być w PL a nie tu.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

babcia : Śniło mi się , że pojechałam z moją mamą do mieszkania po babci. Na budynku zauważyłam napis, że budynek jest do wyburzenie. Zaczęłam bardzo płakać , al...
~ola | 25 Maja 2018, godz. 13:06r. | babcia »

sen o teściowej : Byłam z mężem na jakimś chyba rodzinnym przyjęciu. Byłam bardzo smutna bo mąż nie zwracał uwagi na mój smutek. Kiedy w końcu zapytał mnie czy chcę coś zj...
ewaprz8 | 2 Maja 2018, godz. 15:28r. | sen o teściowej »

Sen o przyjacielu: Zerwałam znajomość z bliskim przyjacielem, ponieważ jego dziewczyna była strasznie o mnie zazdrosna. Dziś śniło mi się, że go po bardzo długim czasie spo...
~Maria | 10 Grudnia 2017, godz. 22:23r. | Sen o przyjacielu »

Ocena: 3.67 6 (głosów: 3)

Najnowsze komentarze (8):
 • Wiki1992 (16 Listopad 2020, godz. 12:58)

  Śniło mi się - i właśnie tutaj trochę problem, bo chyba miałam chłopaka, ale przytulam się z innym (do końca nie wiem czy miałam i do innego się przytulałam, czy on nim był) no i staliśmy przed domem, jakaś Pani do nas podeszła spytać ile kosztuje (dom) odpowiedzieliśmy, że dużo i po chwili sobie poszła. Po tym jak poszła podszedł jakiś chyba ok.30 latek i również spytał ile ten dom kosztuje, no to tym razem odpowiedzieliśmy, że 91 milionów (co akurat w tym śnie było prawdą) i coś tam przez chwili z nim gadaliśmy. Siedzieliśmy we trójkę w środku, ja wciąż przytulona do tego chłopaka. Tamten Pan opowiadał jakaś historię związaną z tym domem, mówił coś o swoim dziadku, a jego zdjęcie wisiało na ścianie i ja zaczęłam płakać, bo zrobiło mi się przykro. Oni jeszcze o czymś gadali i nagle zasnęłam. Potem nie wiem, czy to był sen w śnie czy się w tym śnie obudziłam, ale tego chłopaka nie było, ja w łóżku leżałam i sprawdzałam jego Instagrama gdzie jest i tam oznaczał jakąś inne dziewczynę na instastory.
 • ~zz (26 Lipca 2019, godz. 15:27)

  Śniło mi się , że spotkałem się z kolegą z podstawówki. Co ciekawe ten kolega zmarł tragicznie w młodym wieku kilka lat temu. Zaczęliśmy wspólnie wspominać innego naszego kolegę z podstawówki który w rzeczywistości żyje - jakoby on zmarł. Popłakaliśmy się obaj, że szkoda go bo był dobrym człowiekiem , a za chwilę zaczęliśmy się z siebie śmiać, że stare chłopy i płaczemy jak bobry. Dodam, że od czasu skończenia szkoły z żadnym z nich nie miałem kontaktu. Bardzo dziwny sen.
 • ~Edi (30 Marca 2019, godz. 8:32)

  Śniło mi się biegnący za mną mały piesek i na schodach spadł i myślałam że nie żyje, na tych schodach stał też mój syn wszystko widział i zaczął płakać zszedł po tych schodach i piesek się poruszył, ja przytulalam płaczące go syna i nagle zobaczyłam stado psów dobrze zbudowanych z dziwnymi czerwonymi oczami które szły chyba do tego pieska. Ja cały czas przytulalam płaczącego syna i nagle zobaczyliśmy jak tego pieska ktoś leczy i bandarzuje
 • ~tabaza (29 Grudnia 2018, godz. 12:32)

  śniło mi się że obecna partnerka mojego byłego męża bardzo mi ubliżała.Jakieś kobiety jej pomagały i też mi ubliżały. A ja płakałam. Obudziłam się zalana łzami. Byłam spocona, przerażona. Czy to oznacza coś złego?
 • ~Gość (17 Czerwca 2018, godz. 9:26)

  Śniło mi się dzisiaj że wiedziałam u dziadków w pokoju. Była też tam dwójka moich kolegów. Grałam w grę w która po części grało się na telefonie ale po części musiało się robić zadania tak o bez telefonu w rzeczywistości. W pewnym momencie gdy siedziałam na fotelu. Zaczęłam płakać. Ponieważ jedna osoba powiedziała że nie powinnam w to grać bo to mi się nie uda. Nie wierzyła we mnie.Gdy tak szlochałam podszedł do mnie kolega i zapytał czy wszystko w porządku. Powiedziałam że tak, ale on powiedział że nie mam kłamać i mam mu powiedzieć prawdę więc wtedy powiedziałam.
 • ~antonina (20 Sierpnia 2017, godz. 14:32)

  Gdy rozstałam się z W z mojej winy za jakiś czas sniło mi się że siedzimy w jego pokoju on na podłodze ja na łóżku i on płacze. Mówił ze myślał że myślał że będzie mu lepiej beze mnie ale nie jest i wtedy ja też zaczęłam płakać... Za jakiś czas znowu śnił mi się zapłakany ale nie pamiętam szczegółów
 • ~Kasia (20 Sierpnia 2017, godz. 10:04)

  często śnią mi się umierające osoby z mojej rodziny. Babcia, mama, tata, brat itp. Rozumiem ze takie sny się zdarzają natomiast nie wiem co oznacza ze w każdym śnie płacze za zmarłym tylko ja, jest to wręcz histeria a pozostali członkowie rodziny są na te zdarzenie zupełnie obojętni
 • ~bb (7 Lutego 2015, godz. 10:17)

  Prowadzę działalność gospodarczą i we śnie mi się śniły dwa moje punkty handlowe , które dzierżawię. Niestety coś właściciele zrobili i one były tak bardzo wysoko, że nie można było obsługiwać klientów. Gastronomiczne te punkty są. Nagle pojawił się były mąż. Coś mówił. Nie było to przyjemne. Już wtedy czułam łzy pod powiekami. Zobaczyłam siebie , jak naprawiam maszynę zręcznościową , koło jego lokalu gastronomicznego. Wyszedł z niego i z szyderczym uśmiechem. Coś nieprzyjemnego mówił. Znów się znalazłam przy moich punktach. Spotkałam się z właścicielami. Mówiłam, że tak nie może być. Nie zarabiam. Nie będę miała jak zapłacić pracownikom , nie będę miała za co żyć. Płakałam. Bardzo płakałam.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Koń Śniło mi się, że uczyłam się jazdy konnej i nauczyłam się jej przez trzy dni. Później jeź...
 • Ogień Śniła mi się paląca się kuchenka gazowa, leciały jakby iskry, były płomienie, czułem silny ...
 • Przepaść Śniło mi się, że szłam z kolegą z podstawówki wąską ścieżką nad przepaścią. Ja zawróc...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl