» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » R » Rana - znaczenie snu

Sennik Rana

RanaW snach oznacza problemy emocjonalne, poczucie niesprawiedliwości i rozczarowanie. Prawdopodobnie w naszej podświadomości ciążą wydarzenia, które nadal nie dają nam spokoju.

Jeżeli zostałeś zraniony we śnie - w głębi duszy możesz czuć się skrzywdzony przez los i nadal nie jesteś w stanie pozbyć się tego uczucia.

Jeśli próbujesz się wyleczyć - osiągniesz zadowalającą korzyść zawodową.

Gdy dostrzegasz, jak sączy się z niej krew - ktoś mógł w przeszłości zranić twoje uczucia.

Gdy widzisz inną ranną osobę - dzięki własnej intuicji zabezpieczysz się przed stratą ze strony fałszywych osób.

Ranić kogoś - masz duże wyrzuty sumienia.

Mieć ranę na nodze - pewna okoliczność może cię powstrzymać przed osiągnięciem zamierzonego celu.

Na twarzy - kłopoty w miłości.

Na brzuchu - masz nadzieję, że wszystko się jakoś ułoży.

Na palcu - uważaj, bo prawdopodobnie wtykasz nos w nieswoje sprawy.

fot. sxc.hu/photo/1251333 , saavem
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Monika (17-04-2017r.) - Mała ranka na nodze, z której sączył się przezroczysty płyn (woda?) Lekarka w przychodni obejrzała, oddzielił sie cieniutki naskórek, a pod nim była widoczna czarna ziarnina. Nie dostałam żadnej recepty. Zastanawiałam się, czy pomoże przemywanie riwanolem.
~Kasia (14-03-2017r.) - Kilka razy zostałam postrzelona. Pierwszy raz w klatkę piersiową, drugi w czoło, a trzeci przez mamę w nogę. Były to przerywane sny pełne niepokoju.
~iza (13-03-2017r.) - Śniło mi się że jestem w spa. Tam mężczyzna mi powiedział ,że nie wykonają mi czyszczenia ciała bo mam robaki w ranach na nogach. Robaki były duże i wpełzały po skórę. Sama zaczęłam je usuwać z obrzydzeniem z moich ran na nogach. Czułam obrzydzenie, nie ból. Szybko je wszystkie usunęłam.
~eda (24-11-2015r.) - Wysoka góra a ja jestem na szczycie i nie mogę zejść. Ogromna czerwona pęknięta rana na ręce córki.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Głęboka rana wewnątrz której jest kilka białych robaków.: Rana znajduje się na lewej ręce. Na początku wygląda niegroźnie. Po przyciśnięciu coś się z niej wydobywa - myślę, że ropa, ale wygląda bardziej jak kartka. ...
~Iza | 26 Stycznia 2022, godz. 10:57r. | Głęboka rana wewnątrz której jest kilka białych robaków. »

Otwarta rana na nodze: Otwarta rana na nodze, lekko rozcięta, widać środek. Dochodzę do wniosku, że trzeba jechać ją zaszyć. Wtedy pojawia się też siniak na nodze i budzę się...
~Donna | 3 Października 2021, godz. 7:20r. | Otwarta rana na nodze »

sen o nodze i ranie: Śniło mi się, że jakby ktoś usunął mi taką ranę na nodze, którą mam od dawna i muszę ją chirurgicznie wyciąć. Podszedł do mnie, chyba nawet mój kolega z pr...
~nnn | 6 Września 2021, godz. 10:48r. | sen o nodze i ranie »

Ocena: 4.35 6 (głosów: 20)

Najnowsze komentarze (5):
 • ~Gość (8 Listopad 2020, godz. 19:42)

  Śniła mi się siostra która organizowała integracje rodzinną, ale niby z uśmiechem i dla mojego dobra próbowała mnie z niej wygryźć. Kazała mi robić różne niebezpieczne rzeczy. Jedną z nich było wylanie jakiegoś kwasu, w wyniku czego wylałam sobie go trochę na nogę. Z początku się nie zorientowałam w ogóle, że jestem ranna, dopiero później ten kwas się tak przeżarł, że było mi widać kość na nodze, dopiero wtedy się wszyscy zorientowali, jednak chodziłam jakiś czas z tą raną jeszcze. Dodam, że w między czasie chyba pojechałam na jakąś kolonie, na której uczyliśmy się tańczyć, a ja ubrałam się bardzo nieodpowiednio do sytuacji. Co to może znaczyć?
 • ~Gość (1 Marca 2020, godz. 10:21)

  Śniło mi się że na lewej nodze mam trzy duże rany z czego, ta która była na udzie była bardzo duża i leciało z niej mnóstwo krwi A na prawej były małe rany. Krzyczalam do córki żeby dzwoniła po pogotowie, bo mi słabo (ona boi się panicznie widoku krwi) w śnie była spokojna patrzyła. Pogotowie przyjechało, dostałam zastrzyk i zrobili mi w domu opatrunki.
 • ~Ilona (9 Listopad 2018, godz. 9:25)

  Śniło mi się że na środku prawej dłoni miałam ranę. Wyglądała raczej jak krwiak albo siniak. Pomyślałam że będę musiała ja przekłuć. Nacisnęłam lekko miejsce przy tym czymś i ze środka zaczęło wpływać coś galaretowate jak dżem truskawkowy.
 • ~Grzesiek (22 Stycznia 2018, godz. 23:25)

  Wizyta u lekarki, duża rana na boku łydki pani doktor ściąga szwy i widać wnętrze nogi i nie chce zaszyć z powrotem. A później chodzę po jakim targu między ludźmi i nie mogę znaleźć drogi na której nie ma żadnych ludzi
 • ~aneta (4 Czerwca 2017, godz. 23:19)

  stoję w kuchni z raną na nodze ( która jest zaszyta i już właściwie zagojona, dokładnie widzę szew zawiązany na supełek) i mówię do męża zadowolona: "no to teraz ty za 1.5 miesiąca będziesz mi wyciągał szwy"
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Stodoła Byłam w stodole, w której znalazłam dużo pochowanych starych zabawek mojego nastoletniego syna....
 • Oczy Pamiętam tylko, że śniło mi się moje własne oko prawe, do którego wpadł owad - muszka czy co...
 • Grób Śnił mi się zniszczony grób rodziny. Co to może oznaczać?...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl