» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » Z » Zazdrość - znaczenie snu

Sennik Zazdrość

Zazdrość Jeżeli jesteś o kogoś zazdrosny - obawiasz się, że twoja miłość jest chwiejna i nie ma silnych podstaw.

Gdy ją okazujesz - zapowiada kłótnie, a także zwraca uwagę na nierozsądne zachowanie. .

fot. freeimages.com/photo/435730 , donkeyrock
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~gft (17-05-2018r.) - Śniło mi się, że byłam w pokoju razem z koleżanką z klasy za którą nie przepadałam. Nagle przyszedł jeszcze chłopak który od dawna mi się podobał, ale przyszedł nie sam tylko z dziewczyną. Na początku myślałam, że chciał we mnie wzbudzić zazdrość. Ale nawet na mnie nie spoglądał tylko na tą koleżankę z klasy.Zaczęłam się śmiać i on wtedy nagle mnie zauważył, ale ja już miałam go dosyć.
~Robert (5-03-2017r.) - Wszystko działo się w szkole. Natala to dziewczyna, która bardzo mi się podoba. Spędzamy ze sobą bardzo dużo czasu. Wszyscy trzymamy się w grupce. Dzisiaj część tej grupki poszła beze mnie więc poszedłem za nimi. Natalia i inna koleżanka siedziała z nim w takim małym, ciasnym pomieszczeniu, gdy przyszedłem nie ucieszyli się, wręcz zapytali po co. Byłem bardzo zazdrosny o Mateusza, o to, że mógł podrywać Natalię.
~Jagoda (6-02-2017r.) - Spotkałam na ulicy byłego chłopaka niósł kwiaty i prezent dla obecnej dziewczyny. Podeszłam czując zazdrość i wzięłam go pod rękę pytając co jej kupił odpowiedział, że coś do golenia nóg. Zapytałam za ile to kupił, potem odeszłam.
~Alicja (24-05-2016r.) - Śniło mi się, że mój mąż przyglądał się pupie mojej siostry, co go podnieciło. Byłam bardzo zła i zazdrosna tym bardziej że ze mną nie chce się kochać. Wyrzuciłam go z domu.
~Monika (10-01-2016r.) - Wyszłam z moim byłym chłopakiem na spacer i była też moja przyjaciółka i kolega, o którego mój były był zawsze zazdrosny. W tym śnie byliśmy parą. I kolega coś do mnie mówił a mój były był wkurzony i szybko poszedł, pobiegłam za nim i biegnąc przecięłam sobie rękę różą. I jak już do niego dobiegłam to go przytuliłam i powiedziałam, żeby nie był zazdrosny, to się do mnie mocno wtulił i pocałował.
~Aniela (19-12-2015r.) - Śniło mi się , że któregoś dnia byłam w jednym domu z moim byłym chłopakiem i jego przyjacielem no i zaczęłam wychwalać tego jego przyjaciela i zarywałam do niego a mój były przyglądał się temu i był wkurzony i denerwował się jak to widział. Wydaje mi się, że był zazdrosny a ja Jego uczucia zupełnie mnie nie obchodziły, tylko dalej się tuliłam i zarywałam oraz śmiałam.
~x (24-11-2015r.) - Śniło mi się, że mój były chłopak był o mnie zazdrosny. Ja spotkałam się z innym kolegą a ten zaczął być na mnie zły.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

taniec: Byłam w jakiejś sali i przyglądałam się jak tańczy mężczyzna. Tym mężczyzną był mój wujek nieboszczyk. Nie pamiętam czy tańczył sam czy z partnerką. Mę...
~Ania | 16 Lutego 2020, godz. 18:05r. | taniec »

Mama: Śniło mi się ,że byłam u mojej kuzynki i na podwórku był dach do zrobienia wiec ja zaczęłam go naprawiać bo jestem dakarką (dekarz). Później poszłam do j...
~Kaja | 19 Stycznia 2020, godz. 13:15r. | Mama »

Sen o byłym chłopaku : Śniło mi się że pojechałam do byłego z torbą ciuchów i innych potrzebnych rzeczy szampanem odżywką płynem do kąpieli itp. Leżałam sobie z moim byłym ch...
~Roksana | 30 Stycznia 2018, godz. 14:37r. | Sen o byłym chłopaku »

Ocena: 4.78 6 (głosów: 19)
Podobne sny: Gniew, Uwięziony, Łzy, Dusić się,

Najnowsze komentarze (6):
 • ~Miki (10 Lipca 2020, godz. 6:51)

  Śniło mi się, że weszliśmy z mężem do agencji towarzyskiej, a on zaczął rozmawiać z jedna z dziewczyn przy stoliku i nawet postawił jej drinka, a ja siedziałam sama przy barze i byłam bardzo zazdrosna.
 • ~Gość (16 Stycznia 2020, godz. 9:38)

  W śnie jestem w związku z innym mężczyzną, razem z nim zrobiliśmy mojemu synowi niespodziankę w postaci tortu urodzinowego. Nagle nie spodziewanie przyszedł były mąż, ojciec dziecka zadowolony uśmiechnięty,a przede wszystkim nie proszony. Nie chciałam robić zamieszania więc pozwoliłam mu zostać udawałam, że nic się nie dzieje. Mój partner był zły jego obecnością. Widać było jego nie zadowolenie. Co ten sen może znaczyć?
 • ~Busia (9 Stycznia 2020, godz. 12:50)

  Snila mi się cała moja rodzina, wujkowie, ciotki i kuzynostwo i mój facet który był bardzo zazdrosny nawet o to, że jestem na basenie w stroju kompielowym bardzo się ze mną o to kłucil i trzymał mnie i powtarzał, że ja tylko jestem jego i nie ma prawa na mnie nikt spojrzeć i wtedy się rozplakalam i obudziłam. Co to może oznaczać?
 • ~Gość (14 Października 2018, godz. 21:14)

  Snilo mi sié ze sprawdzalam dokumenty i jeden okazal sié nie wyslany o czasie za co grozi kara,staralam sié to naprawic ale nagle zalala nas woda i znalezlam si e na topiácym sié statku z którego jednak uratowana zostalam,byl tam tez mój ex malzonek i podrywal jakás dziewczyné i czulam sié zazdrosna ,próbowalam do niego zadzwonic ale nie moglam znalezc numeru telefonu do niego,i mialam uczucie ze on mnie ignoruje i tak naprawdé interesuje go tylko ta druga dziewczyna .
 • ~Gość (27 Września 2018, godz. 11:26)

  Od dwóch dni śnią mi się niejednoznaczne sytuacje dotyczące mnie i mojego męża. W pierwszym śnie spotkaliśmy kobietę, z którą mąż był kiedyś związany. Była w ciąży. Widziała sytuację, w której mąż miałby ją niby obejmować i głaskać brzuch (dziecko we śnie nie było jego) ale kiedy zobaczył mój wzrok odsunął się. W drugim śnie, byłam z mężem w jakimś sklepie i koleżanka z pracy przymierzała sukienkę. Widziałam, że mąż wręcz oniemiał ja jej widok...
 • ~Artur (22 Kwietnia 2017, godz. 10:45)

  śniło mi się, że moja dziewczyna spała obok mojego przyjaciela i ja strasznie się zdenerwowałem. Co znaczy taki sen?
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Ręce Miałam dziwny sen widziałam swoje ręce na ktorych otwierały się rany ale nie krwawiły tylko wy...
 • Skarb W moim śnie (ja) znalazłam skarb. Towarzyszyli mi mój mąż i jego szefową. Były to 4 skrzyni...
 • Wilk Miałam sen o czarnym wilku w mieście. Nie bardzo wiem, jak to interpretować ale napiszę o śnie:...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl