» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » P » Przeprowadzka - znaczenie snu

Sennik Przeprowadzka

PrzeprowadzkaSen jest często interpretowany, jako nadchodząca zmiana planów. Na niektóre sprawy możesz spojrzeć z zupełnie innej perspektywy, dostrzegając ukryty sens.
Przeprowadzka próbuje czasem uświadomić nam, że nie możemy dalej tkwić w tym samym punkcie, lecz powinniśmy otworzyć się na kroczące w naszym kierunku zmiany.
Niektóre senniki dodatkowo interpretują ten symbol, jako tkwiące w nas wyrzuty sumienia oraz zapowiadają długą wędrówkę.

Jeżeli przeprowadzasz się do innego mieszkania lub domu - oznacza, że jeszcze trochę czasu minie zanim znajdziesz swoje idealne miejsce.

Gdy nowe miejsce zamieszkania będzie twoje na własność - w przyszłości nastąpi ważna zmiana planów.

Gdy przeprowadzasz się do innego kraju - daleki wyjazd.

fot. sxc.hu/photo/1213464 , mzacha
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~a (28-04-2017r.) - Kilku mężczyzn pakuje wszystkie rzeczy z mojego mieszkania, w międzyczasie przychodzi ksiądz po kolędzie ale bez sułtany, rozmawiam z moimi zmarłymi rodzicami.
~Angelika (24-01-2017r.) - Uciekamy z mężem z brzydkiego mieszkania. Jedziemy autem ale nagle przypominam sobie że zapomniałam brudnych ubrań z kosza na bieliznę i wróciliśmy do tego mieszkania. Ja wyciągam brudne ubrania i pakuje je do torby i widzę jak podchodzi do mnie mąż i pokazuje mi że ma wybite zęby. Mówi że właściciel mieszkania go pobił i sen się urywa.
~Jacek (14-08-2016r.) - Śniło mnie się, że wraz z moją dziewczyną przeprowadziliśmy się do nowego miejsca, mieszkania. Było bardzo stare i brzydkie. Wmawialiśmy sobie, że ma lepszy standard, bo jest większe. W rzeczywistości nam się nie podobało. W nocy przyszedł prawdziwy właściciele i okazało się, że osoba, która nam wynajęła mieszkanie nie jest do tego upoważniona i że prawdopodobnie nie odzyskamy pieniędzy. Potem znaleźliśmy jakiś przedmiot starszej kobiety, w którym były pieniądze w różnych walutach. To nam rozwiązywało problem w pewien sposób. Potem ruszyłem w podróż.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Przeprowadzka: W moim śnie wprowadzałam się do mieszkania w którym mieszkam już od kilku lat (6-7). Mieszkanie wyglądało tak jak obecnie, po remoncie. Pamiętam, że miel...
~Alicja | 20 Marca 2018, godz. 7:32r. | Przeprowadzka »

Przeprowadzka do innego kraju: Przeprowadziliśmy się z mężem do domu, z wielkimi oknami i nad oceanem. W domu mieszkało dużo osób. Mieszkała kobieta o krótkich czarnych włosach, która z m...
~Zosia | 7 Marca 2018, godz. 18:00r. | Przeprowadzka do innego kraju »

Przeprowadzka: Bardzo realny sen z wieloma szczegółami. Taka przeprowadzka nie miałaby racji bytu w realnym świecie bo obydwie z siostra mamy mieszkania i przeprowadzka z d...
~As | 11 Grudnia 2014, godz. 10:17r. | Przeprowadzka »

Ocena: 4.35 6 (głosów: 20)

Najnowsze komentarze (7):
 • ~Gość (18 Października 2021, godz. 1:54)

  Wracam do domu i rodzice (mama) każe mi się szybko pakować, nie wiem dokąd jedziemy, we śnie pakuje się bardzo szybko, szczególnie ciuchy, pomaga mi moja przyjaciółka.
 • ~Anulka (14 Lutego 2020, godz. 8:00)

  Przeprowadzilam sie z mężem do jednego pokoju u tesciowej. Wszystko tam bylo ciemne i smutne. Na ścianach były obrazy i bratowa świeciła pod każdym świece i się modiliśmy. Potem chciałam zrobić pranie, to wszystkie nasze rzeczy leżaly na śniegu, a pralka na polu kolo drogi, wkoło było pełno obcych ludzi....
 • ~Gość (7 Sierpnia 2019, godz. 19:40)

  Przeprowadzilem się z mieszkania do domu. Po kilku dniach nie byłem zadowolony,chodź umowa sprzedaży została podpisana postanowiłem wrócić do mieszkania wiedząc że mam takie prawo rezygnacji w ciągu 14 dni
 • ~Aneta (16 Stycznia 2018, godz. 6:53)

  Przeprowadzam się z nowym partnerem i moimi dziećmi do mieszkania w którym kiedyś mieszkałam mimo ze jest mniejsze od obecnego jest ładne i zadbane - nowoczesne, czuje niechęć ze jest to mniejsze mieszkanie, a dotychczas mieszkałam w domu. Mimo niechęci wszystkim sugeruje ze jest ładnie i czysto i sama czuje ze zaczyna mi się podobać (w przeprowadzce pomaga mi się pakować moja zmarła siostra)
 • ~Karolina (1 Września 2017, godz. 12:36)

  Śniło mi się, że byłam w domu w pokoju dziennym (w którym też śpimy). Za oknem była noc, a w pokoju świeciły białym światłem dwie lampki, ale w pokoju panował półmrok. Przyszedł mąż i powiedział, że się przeprowadzamy, na co bardzo się zdenerwowałam bo nie wiedziałam nic o tym, ale zaczęłam się pakować. Po chwili stało pełno kartonów w pokoju, wyszłam z pokoju do samochodu. Za chwilę stałam pod nowym domem, na dworze było jasno, ale słońce nie świeciło. Dom był wysoki z cegły, jakby piętrowy, rozszerzał się do dachu jak w bajkach. Popatrzyłam się do góry i w ścianie było mnóstwo okien, mniejszych i większych w różnych ramach, ale szyby były brudne. Po wejściu do środka okazało się, że jest tam wysoka ściana, na której jest bardzo dużo masek, a przy tej ścianie były schody z jasnego drewna prowadzące na piętro, nie weszłam po schodach tylko zeszłam do piwnicy, żeby zobaczyć piec. Była tam dwójka starszych osób, właścicieli domu, którzy nazwali mnie aniołem i pokazali w kartonie króliki, które były bardzo wesołe i żywe, jednego wzięłam na ręce żeby pogłaskać, a on się cieszył i uśmiechał do mnie. Wyszłam na dwór, żeby odetchnąć z nadmiaru wrażeń, a że był dalej dzień, zobaczyłam, że dom z którego się przeprowadziłam stoi obok.
 • ~Paula (19 Sierpnia 2017, godz. 9:49)

  Mieszkam z rodzicami, lecz sąsiadka zaproponowała mi "zamianę". Ona odda mi swoje mieszkanie, a przyjdzie na mój pokój. Moja mama jest jej dobrą znajomą. Cały sen odbywał się faktycznie w bloku w którym mieszkam i z prawdziwą sąsiadką.
 • ~Ona (14 Czerwca 2017, godz. 8:41)

  Śniło mi się, że wprowadziłam się (z moja rodzina) do nowego dużego domu. Sama przeprowadzka mi się nie śniła, tylko tak jakbyśmy już byli na miejscu, stoimy obok tego naszego nowego, dużego domu i patrzę na ulicę na której będziemy mieszkać. Ulica prosta. Wszystkie domy na ulicy są duże, willowe. Bardzo blisko nas (tak jakby dwa domy dalej) jest budowa kolejnego nowego dużego domu. Buduje go znana osoba z telewizji (nie będę podawała nazwiska) i wiem że będziemy mieć go za sąsiada. Widzę jak układa cegły, powstają nowe równe ściany. Dodam tylko że dzisiaj jadę do gminy załozyć działalność gospodarczą, czy to może mieć związek jakiś?
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Telefon Dzwoniła do mnie zmarła babcia i powiedziała, że moja ciocia, a jej córka nie żyje. Po czym za...
 • Krowa Byłam u szkolnej koleżanki z dzieciństwa. Koleżanki nie widziałam od ponad 30 lat. W jej domu b...
 • Wilk W ciągu 10 dni miałem 2 razy podobny sen. Za pierwszym razem śniło mi się, że na polanie przy...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl