» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » P » Powrót - znaczenie snu

Sennik Powrót

PowrótKiedy śnimy o naszym powrocie do domu - wówczas taki sen jest oznaką załatwienia wielu wcześniej odwlekanych spraw.

Jeśli widzimy inną powracającą osobę - musimy wziąć się za realizację swoich planów.

Powracająca dziewczyna - nowa przyjaźń.

Gdy wracasz do byłego partnera lub byłej partnerki - potrzebujesz miłości.

Jeżeli śni ci się powrót do szkoły - nadal czujesz, że w przeszłości nie udało ci się czegoś zrealizować.

fot. sxc.hu/photo/61593 , educ8n4
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Agnieszka (6-02-2017r.) - Muszę spakować walizkę w hotelu przed powrotem do domu z urlopu i tych rzeczy jest tak dużo, że nie mogę skończyć się pakować, mam na to pakowanie mało czasu. Jestem w tym śnie bardzo zestresowana, bo wiem że muszę zdążyć na samolot. Zawsze budzę się zanim uda mi się spakować walizkę.
~Justyna (21-07-2016r.) - Ten sen powtarzał się co jakiś czas. Po pierwsze, że wpadamy w swoje ramiona i cieszymy się sobą a za drugim, że zaczęliśmy się kłócić już w progu drzwi a za trzecim razem, że się rozstaliśmy tuż przed jego powrotem.
~Joanna (27-10-2015r.) - Wrócił mój były chłopak, przytula, całuje, żaluje tego wszystkiego co zrobił i znów jesteśmy szczęśliwi. Miłość szczęście. Powrót.
~Ela (21-10-2015r.) - Siedzę w pokoju nagle widzę teścia, który jeszcze wczoraj był w szpitalu i mieli mu robić badania. Pytam się go zdziwiona jego takim szybkim powrotem do domu "Co ty tu robisz". On odpowiedział, że wyszedł.
Ocena: 4.08 6 (głosów: 10)
Podobne sny: Jazda, Figle, Wycieczka, Przenosić,

Najnowsze komentarze (2):
  • ~Gość (11 Października 2019, godz. 7:08)

    Sen zaczyna się w innym państwie jest jakaś wojna, rozmawiam z jakąś policjantka na murze, świeci słońce i temperatura jest na plusie. Jesteśmy nad torami, widzimy je z góry. Te pociągi nie mają kontroli. Nie zatrzymują się. Tak jakby ktoś przejął kontrolę. W pociągach są ludzie. Zaczynam uciekać do domu. Po torach wraz z moją kilkuletnia siostrą i siostrą która teraz jest już nastolatka. Wracamy lasami, torami, chowamy się przed nadjeżdżającymi pociągami. Koniec snu-rozpoznaje miejsce z życia jest most nad moim miastem pod którym przejeżdżają pociągi. Wchodzimy do lasu gdzie odgradzają nam drogę garaże. Wspinam się, pomagam siostrze, jedną niosę na rękach. W końcu schodzimy z drugie strony gdzie stoją bloki. W bloku mieszkaliśmy za dziecka. Stawiam najmłodsza siostrę na ziemię i widzę jakąś starsza Panią i pieska nadbiegającego do siostry.
  • ~Danuta (18 Czerwca 2017, godz. 20:27)

    Biegam szukam kasy gdzie mogę kupić bilet na pociąg , omijam jedną stację ,drugą s, szukam dalej kasy i gdzie mogę wsiąśc do pociągu , idę i widzę tory a raczej ich brak ..zamiast torów pas .ziemi zaoranej
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Wieża Mi się śniła wielka potężna wieża która zaczęła się chwiać i każdy przebywający niedale...
  • Zamek Przechodziłam koło zamku,,, oglądałam, podziwiałam,,, mieliśmy mieć w środku wystawną kolac...
  • Słońce Duże okna w pokoju, a przez nie wpadają promienie słoneczne, jest miło bo są takie świetliste....
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2019 - DobrySennik.pl