» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » P » Prysznic - znaczenie snu

Sennik Prysznic

PrysznicJest znakiem poprawy samopoczucia i pozbycia się negatywnych myśli. Szczególnie taki sen ma na nas dobry wpływ, gdy czujemy, że brany przez nas prysznic jest przyjemny.

Jeżeli bierzesz prysznic z ciepłą wodą - pozbędziesz się problemów i odzyskasz równowagę psychiczną.

Gdy używasz zimnej wody - gromadzisz w sobie negatywne emocje.

Widzieć osobę pod prysznicem - nieprzyzwoite fantazje.

Jeżeli widzisz tylko kabinę prysznicową - wkrótce dasz sobie trochę odetchnąć.

Zepsuty - nie łatwo będzie ci dojść do porozumienia.

Gdy bierzesz go razem z kimś - udane życie miłosne.

fot. sxc.hu/photo/1398448 , hdt2011
Interpretacje internautów:

Śniło mi się że chciałam wziąć prysznic. Widziałam przestronną łazienkę i prysznic.Niestety były też duże okna i miałam wrażenie , że ktoś mnie podgląda. Zaczęłam się jednak rozbierać. Okazało się, że mam na sobie kilka warstw ubrań. Wszystkie były mokre. Zdjęłam je choć było to trudne. Na końcu zdjęłam gruby wełniany sweter, który ociekał wodą. Poczułam ulgę.
~Monika

Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Hela (4-03-2017r.) - Śniło mi się, że całowałam się ze znajomym, którego słabo znam przed kamienicą w słoneczny dzień. Pocałunek był bardzo długi i namiętny. Odbiłam mu szminkę na ustach, a moja była rozmazana. Później byliśmy na górze w pokoju i nada się całowaliśmy. W pokojach obok byli inni członkowie jego rodziny. Kiedy byliśmy razem pod prysznicem zasugerował mi, że moglibyśmy być razem, gdyby nie fakt, że jest ktoś inny, kto się koło mnie kręci, ale nie było to powiedziane wprost. Później przyszła jego babcia i poszedł do jej pokoju. Powiedziała mi bardzo miło dzień dobry, a ja wystraszona jej odpowiedziałam. Jak wrócił, powiedział, że nie podobam się jego babci, która twierdzi, że nie jestem dla niego odpowiednia. Ogólnie w tym śnie, jego osoba była mi kompletnie obojętna i nie czułam nic do niego.
~Marta (25-02-2017r.) - Przebywałam w jakimś domu. Nagle poczułam potrzebę wypróżnienia się. Kiedy znalazłam łazienkę i ją otworzyłam, przeraziłam się. Wszędzie, w sedesie, umywalce, pod prysznicem leżały fekalia. Weszłam do środka, patrzę a stoję w fekaliach, które pływały na podłodze.
Ocena: 4.74 6 (głosów: 19)
Podobne sny: Kredens, Pianino, Nosze, Wazon,

Najnowsze komentarze (1):
  • ~Ela (16 Marca 2018, godz. 11:10)

    Myłam się pod prysznicem , a woda w brodziku była koloru rudego jak moje włosy. Jakby z farby po farbowaniu włosów. Na ciele woda była czysta.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Sprzątanie grobu rodziców Sprzątałam zaniedbany grób rodziców, pomagał mi nieżyjący od 28 lat mój mąż. Potem wywozi...
  • Dżdżownica Pies wyciągający z ziemi dżdżownice, jedna z nich była bardzo duża. Co może oznaczać tak dzi...
  • Włosy Śniło mi się, że występowałam na scenie. W garderobie szykując się do występu czesałam swo...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl