» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » P » Podłoga - znaczenie snu

Sennik Podłoga

PodłogaSen o podłodze jest często pozytywnym znakiem, ponieważ w znaczeniu ogólnym odnosi się do planów pomyślnie rokujących na przyszłość. W niektórych przypadkach zwraca naszą uwagę na zbliżające się okoliczności, które mogą udaremnić osiągnięcie sukcesu, jeśli do tego dopuścimy.

Mycie podłogi - w krótkim czasie możesz spodziewać się czyiś odwiedzin.

Jeżeli jest drewniana - dobre prognozy w interesach.

Brudna - masz trochę obowiązków do wykonania, dlatego warto szybko wziąć się do roboty.

Gdy ją lakierujesz - nawiążesz nowe znajomości.

Czysta - ktoś pochwali wkład twojej pracy.

Wypolerowana - niektóre senniki interpretują to, jako znak kłopotliwego wydarzenia w rodzinie.

Dziurawa - coś może cię martwić.

Krzywa podłoga - droga do spełnienia celu może okazać się troszkę trudna.

fot. sxc.hu/photo/1428476 , humusak2
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~ola (3-05-2016r.) - Byłam we własnym domu. Nagle zaczęła pęcznieć, wybrzuszać się i unosić lekko podłoga. przestraszyłam się co to jest. Uświadomiłam sobie, że co roku w podbitce na zewnątrz domu pszczoły robiły sobie gniazdo. W tym śnie pomyślałam, że musiały wejść w fundamenty domu i tam mają gniazda a teraz chcą wyjść na zewnątrz, dlatego podłoga wraz z fundamentami zaczyna się podnosić i ruszać. Nie bałam się specjalnie chociaż w realnym życiu bardzo boję się pszczół.
~Magdalena (2-02-2016r.) - Znalazłam się na wsi u dziadków oraz ich córki i syna. Wszyscy już nie żyją od lat. Kuchnia i pokoje miały brudne podłogi na których walał się gruz.Z nalazłam jakąś szczotkę na kiju do zamiatania bo chciałam posprzątać, ale zaraz zmieniłam ją na miększą, wygodniejszą w zbieraniu brudu. Przechodziłam z pokoju do pokoju i zwróciłam uwagę, że świeci się światło w pokoju dziadków.
~joanna (29-12-2015r.) - śniło mi się, że dostałam w prezencie białą maszynę do szycia, powoli i bardzo dokładnie ją oglądałam i ściągałam z niej folię, później szłam gdzieś z moją mamą chyba na zakupy i zaszłyśmy do mojej znajomej i ona pastowała podłogi. Te podłogi były ładne jasno brązowe i moja mama nie wiem dlaczego zaczęła jej pomagać i pastowała tą podłogę. Z drugiej strony i śniło mi się, że brałam ślub byłam w bardzo ładnej białej sukience a mój przyszły mąż w ciemno granatowym garniturze.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Jazda pociągiem: Śniło mi się, że wsiadłam z moim byłym chłopakiem do pociągu który prawie nam uciekł.Nie kupiliśmy biletów,on się tym nie przejmował,a ja tak. Powiedzi...
~Karola | 24 Sierpnia 2019, godz. 10:30r. | Jazda pociągiem »

stary dom: Ten dom składał się z dwóch części, trzech ładnych pokoi, które zajęli współlokatorzy moi, i części starej, gdzie chciałam znaleźć pokój dla siebie. Jede...
~Dorota | 9 Września 2018, godz. 5:23r. | stary dom »

Ocena: 4.26 6 (głosów: 19)
Podobne sny: Trąba, Zasłona, Lasso, Klamka,

Najnowsze komentarze (3):
 • ~Gość (14 Grudnia 2018, godz. 0:07)

  Po raz kolejny ani mi się piękny dom,w którym są naprawdę piękne pokoje nie mogę się nadziwić jak to wygląda po czym przechodzę do nastepnego który jest zaniedbany i brzydki I są dziury w podlodze które przykryte są np wydane I trzeba uważać żeby nie wpaść, wiem że tam są I staram się chodzić pomiędzy, lub tak jak minionej nocy piękny dom,wyjście na taras z pięknym widokiem I po raz kolejny dziury w podlodze,które przykryte są czymś.. zdaje sobie sprawę mniej więcej gdzie są I staram się je omijać...
 • ~Gość (13 Sierpnia 2018, godz. 8:13)

  Snilo sie ze moz ulozyl podlogez bialej trrakory
 • ~adam (2 Września 2016, godz. 9:50)

  A co z nową podłogą? W sensie, że śniło mi się pomieszczenie, a właściwie kilka dobrze mi znanych pomieszczeń / hal i we śnie w miejscu rzeczywistej posadzki była nowa.. nie odnowiona, naprawiona tylko położona / wylana nowa. Jakkolwiek by tego nie nazwać.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Zmarły Witam. Mój tata zmarł za snu z 24 na 25 grudnia zeszłego roku.. Nie śni mi się zbyt często, al...
 • Pieczarka Widziałam we śnie duże pieczarki, które rosły n gałęziach drzew. We śnie na nie patrzyłam. ...
 • Rodzice Śniło mi się, że byłem na czymś w rodzaju imprezy, spotkania ze znajomymi. Dziewczyna, która ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2019 - DobrySennik.pl