» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » P » Plecak - znaczenie snu

Sennik Plecak

PlecakSymbolizuje trudne zmagania, z którymi się zmierzymy. Utożsamia się również z nowymi obowiązkami i obciążeniem psychicznym. Może przedstawiać nas w świetle wojownika, który próbuje jakoś wybrnąć z niezręcznej sytuacji, aby wyjść na prostą ścieżkę.
Bywa również wezwaniem, abyśmy uwierzyli w swoje możliwości i z odwagą spróbowali przebrnąć przez różne sytuacje, aby osiągnąć sukces.

Jeżeli go zobaczysz - możesz się zmagać z nowymi obowiązkami.

Gdy masz go na plecach - będziesz czuł się za coś odpowiedzialny. w niektórych okolicznościach to znak zbliżającej się podróży.

Jeśli jest lekki - czeka cię większa przyjemność życia.

Zniszczony lub podarty - nieprzyjemności związane z rodziną.

Zgubić plecak - zapominasz o ważniejszych zobowiązaniach.

fot. sxc.hu/photo/349829 , ngould
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Maria (25-02-2016r.) - Razem z koleżanką leciałam samolotem do dużego miasta. Po przylocie wysiadłyśmy na lotnisku. Ona miała nową ładną odzież i była bogata. Dołączyła do niej druga taka sama kobieta. Obie mną gardziły. Ja miałam swoje zwykłe stare rzeczy, jedną walizkę i plecak, który został w samolocie. One wzięły swoje modne drogie walizki i poszły do hotelu. Ja zostałam na lotnisku i nie wiedziałam, co mam ze sobą zrobić. Czekałam na wydanie plecaka, bo bez niego nie chciałam nigdzie iść. Czułam się odrzucona, zagubiona i nie wiedziałam, co począć. Okazało się, że personel lotniska, to jacyś moi luźni znajomi. Jeden z mężczyzn poradził, żebym wynajęła firmę, która posortuje skarpetki w moim plecaku. Czułam się niezręcznie, bo chciałam sama zajmować się swoimi sprawami. Wiedziałam też, że wynajęcie firmy przyspieszyłoby wydanie mi plecaka, ale wymyślałam kontrargumenty do tego rozwiązania. Mężczyzna tłumaczył mi, że to najlepsze wyjście i wcale nie muszę płacić za tę usługę. Nie byłam pewna, czy mogę mu zaufać. Koleżanka z personelu twierdziła, że on wie, co mówi.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Sen o walizkach pełnych: Śniło mi się, że byliśmy grupą w jakimś pomieszczeniu i czekaliśmy aż koleżanka podpisze coś i było tak, że wyszła i powiedziała do nas że musi czekać...
~Zuzia | 17 Lutego 2018, godz. 19:35r. | Sen o walizkach pełnych »

Ocena: 4.63 6 (głosów: 11)
Podobne sny: Patelnia, Czepek, Meble, Atlas,

Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Szukać Myślę, że interpretacja była bardzo dobra, a ja skupiałam się na zupełnie innym aspekcie. Dzi...
  • Koń Śniło mi się, że uczyłam się jazdy konnej i nauczyłam się jej przez trzy dni. Później jeź...
  • Ogień Śniła mi się paląca się kuchenka gazowa, leciały jakby iskry, były płomienie, czułem silny ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl