» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » P » Papież - znaczenie snu

Sennik Papież

PapieżJego pojawienie się w snach przeważnie oznacza dla nas miłą nowinę. Zapowiada ważne wydarzenie, na które powinniśmy się przygotować. Szczególnie pozytywnie postrzegany jest sen z jego obecnością, kiedy w rzeczywistości odczuwaliśmy smutek i niepokój.
Czasem obecność papieża zwraca nam uwagę, że nasze działania wobec niektórych osób mogą być niestosowne.
Niektóre senniki interpretują ten symbol, jako silne trzymanie się zasad religijnych, oraz znak zdrowa i pocieszenia.

Gdy spotkamy go - znak pocieszenia i radości.

Jeżeli rozmawiamy z nim - zwróć uwagę na swoje złe zachowanie. czasem jest to znak dużego zaszczytu i poprawy samopoczucia.

Jeżeli to my jesteśmy papieżem - oznacza wysoką pozycję wśród bliskich osób.

Spotkanie papieża Franciszka - zażegnanie konfliktów i łagodność.

Gdy zobaczysz Jana Pawła II - bądź odważny i nie bój się, wszystko będzie dobrze.

Jeżeli otrzymujesz błogosławieństwo od papieża - z powodzeniem możesz dążyć do sukcesu. czasem to również znak dobrego zdrowia.

Widok jego śmierci - w porę otrzymasz pomoc i wsparcie.

fot. sxc.hu/photo/740671 , zmijkowata
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Mari (21-02-2017r.) - Byłam u rodziców na wsi. Przechodząc zobaczyłam,że przed kościołem e parku jest bardzo dużo ludzi. Podeszłam zaciekawiona. Zobaczyłam że przed plebanią siedzą na krzesłach proboszcz, biskup, papież i jeszcze jakiś ksiądz. Proboszcz rozmawiał z biskupem. Zebrani dookoła ludzie siedzieli na trawie i rozmawiali ze sobą. Powiedziałam komuś, że może podejdę i porozmawiam z papieżem. Zaczęlam rozmawiać z nim po angielsku prosząc o błogosławieństwo i opisując swoje życie. Prosiłam o modlitwę
~KATE (1-02-2017r.) - Śniło mi się że jestem chyba w Rzymie, dwóch księży odprawiało mszę na pięknie przystrojonym dachu. Ja ich słuchałam i oglądałam z balkonu o piętro wyższym od nich. Mówili przez mikrofon i wiał lekki wiatr, później zrobiło się zamieszanie i przyjechał papież. Zanim zaczął poczuł się źle i musiał go zastąpić inny ksiądz tyle że z tłumu, ja byłam obok niego. Kiedy ten ksiądz usłyszał to pobiegł się przygotować a ja pobiegłam za nim. Wszystko działo się w plenerze, wokół były piękne budynki, było ciepło i słonecznie.
~Agata (20-01-2017r.) - Papież Jan Paweł II w białym stroju stał przy mnie, uśmiechnięty i pogłaskał mnie po policzku. To było w dawnym domu gdzie mieszkałam.
~Kinga (11-01-2017r.) - Papież Jan Paweł II przyjechał do rzeszowskiego kościoła w parafii Świętego Józefa. Udzielił dwóch ślubów, błogosławił dzieci każde z osobna, a także komunikował i spowiadał. Był bardzo zadowolony. Na galeriach było dużo ludzi i paparazzi. Przyjęłam komunię, po czym zorientowałam się, że przyjęłam ją świętokradztwo. Wyspowiadałam się u papieża, ten był bardzo zdruzgotany grzechami.
~Monia (18-09-2016r.) - Śnił mi się papież Jan Paweł II - był młody i uśmiechnięty rozmawialiśmy, dawał mi jakieś rady. Sen był bardzo pozytywny.
~Joanna (11-09-2016r.) - Byłam w małym mieście. Zauważyłam, że z Kościoła wychodzi szczęśliwa para młoda. Idą na sesję fotograficzną na tle opery. Panna młoda nosi białą suknię i welon a pan młody elegancki garnitur. Przeszłam obok nich i doszłam do małego barbakanu. Po drodze znalazłam kilka monet. Zaczęłam wchodzić po schodach na barbakan, musiałam przejść przez małe drzwi. Na szczycie spotkałam zadowolonego papieża, z którym rozmawiałam. Zapytał mnie czy wiem jak umarłam. Odpowiedziałam, że we śnie. On na to wiesz dlaczego, odpowiedziałam nie. Odpowiedział: spotkałaś mężczyznę innego języka niż Twój. Nie była to dobra miłość. We śnie kiedy miałaś wybrać drogę, wybrałaś śmierć a nie obudzenie.
~kris (31-07-2016r.) - We śnie wiedziałem, że osoba z mojej rodziny widziała papieża a spotkałem papieża podczas jego pielgrzymki i udało mi się z nim porozmawiać. Nie pamiętam o czym, ale wiem, że byłem bardzo dumny i zadowolony z naszego spotkania.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

pobyt z Papieżem w szpitalu: Leżałam w szpitalu w jednym pokoju z Papieżem. On był w oficjalnym stroju, często przychodzili go odwiedzić biskupi albo on gdzieś wychodził. Byłam w pozycj...
~Kasia | 5 Sierpnia 2018, godz. 18:56r. | pobyt z Papieżem w szpitalu »

Sen o Janie Pawle II: Była zima. Okres wigilijny. Msza pasterkowa, kiedy w kościele z mamą zauważyłyśmy, że mszę odprawia Jan Paweł II papież, bardzo się ucieszyłam. Nagle ja sa...
~Luiza | 15 Czerwca 2015, godz. 10:15r. | Sen o Janie Pawle II »

Wizyta w domu zmarlego sąsiada: Z koleżankami odwiedziłam dom mojego starego i zmarłego sąsiada. Był on mi bardzo bliski i zaczęłam cicho płakać, ale kiedy się uspokoiłam weszłyśmy do domu. Kie...
~Kasia | 8 Lutego 2015, godz. 10:19r. | Wizyta w domu zmarlego sąsiada »

Ocena: 4.09 6 (głosów: 34)
Podobne sny: Dyrektor, Artysta, Ksiądz, Szef ,

Najnowsze komentarze (28):
 • ~Andrzej (18 Czerwca 2022, godz. 14:40)

  Śniło mi się w rocznicę jego urodzin, że przyszedł do mnie do domu. Było też wiele ludzi. Podszedłem do niego, pobłogosławił mnie i odchodząc powiedział, że mogę umyć Ci jeszcze stopy (odebrałem to tak, jak Pan Jezus mył nogi apostołom) i się obudziłem. Zupełnie nie rozumiem, co chciał mi przekazać. Mam duże problemy rodzinne myślę, że chciał, abym się nie lękał, ale co oznacza chęć mycia stóp.
 • ~Gość Anna (1 Listopad 2020, godz. 21:43)

  Śnił mi się Papież Jan Paweł. Przyszedł w niebieskiej szacie, lekko przychylony. Padał deszcz na Niego, wszedł do małego campingu i usiadł. Jakaś kobieta spytała, czy coś nie chce. Powiedział, że nie, bo czekał na moją znajomą, a ja odpowiedziałam że zaraz przyjdzie.
 • ~James Bond 007 (7 Września 2020, godz. 9:50)

  W bocznej lewej nawie kościoła w kameralnym gronie odprawiamy modlitwy. Po mojej lewej 2 siostry a po prawej Jan Paweł II. Papież jest rozluźniony, uśmiechnięty. Kiedy wspólnie z siostrami wspominamy imiona przeszłych papieży, Jan Paweł II opisuje sylwetkę każdego z nich. Nagle w czasie modlitwy mówi ze coś nam pokaże, idzie do głównej nawy i przynosi dużą księgę i daje mi ją. Oglądam ją cała i wewnątrz znajduje dużo dokumentów jakby z okresu wojny, widzę obrazy ludzi modlących się w obozie koncentracyjnym. Rozumiem że kiedyś było ciężko.Widzę zniszczony dom i jego właściciela wywożącego co zostało. Zamykam książkę, modlimy się dalej. Papież jest przyjacielsko nastawiony, jak normalny człowiek.
 • ~Gość (25 Marca 2020, godz. 5:46)

  Papież przemawia i nagle czuje się źle, pytam czy potrzebuje pomocy, odpowiada że tak, biore go na rece z innym mężczyzną i odnosimy go w spokojne miejsce.
 • ~Gość (10 Grudnia 2019, godz. 17:25)

  Śnił mi się nasz Papież Jan Paweł II, wywołał mnie po imieniu i nazwisku , a jak podszedłem byłem boso jak i on był na boso i poprosił mnie z uśmiechem abym pomógł mu dojść do ołtarza gdzie usiadł na tronie, a ja u jego boku na podłodze i tak miło sobie rozmawialiśmy chociaż w około ludzie chodzili i robili zdjęcia.
 • ~Gość anibab (4 Stycznia 2019, godz. 23:26)

  Chyba wczoraj.. śnił mi się nasz Papież JP2 .To była Jego głowa, martwa, zakrwawiona lekko. Ludzie kroili Go na kawałki jakby krajalnicą.Krzyczałam by tego nie robili, powstrzymałam ich, by nie zniszczyli Jego twarzy.Gdy obudziłam się byłam we łzach, ...Przyszła mi myśl, że Papież cierpi, jak teraz traktują jego wizerunek, by uważać na robienie rzeźb i zdjęć bo łatwo mogą dostać się w niepowołane ręce .Czuję powołanie by ostrzec o tym ludzie opowiadając ten sen.
 • ~Rafaello... (15 Października 2017, godz. 9:08)

  Widziałem Papierza Jana Pawła stałem z nim na wysokim ołtarzu rozmawiał o czymś ze mną, i dawał mi do ręki koperte żebym wrzucił za niego na tace...A ja zapytałem czy to ma być na wypominki bo ja ostatnio dałem i za chwile zobaczyłem w jego ręce banknot 320 zł...ale nie wiedziałem wkońcu co mam z tym zrobić...A przyśniło mi sie to po Faktycznych jakichś koszmarnych atakach duszności kołatań serca i zawrotów głowy...po których wylądowałem w szpitalu...!!!
 • ~Maciej (5 Października 2017, godz. 13:56)

  Witam pytam powaznie. Snil mi sie Papiez Benedykt stalem na wprost niego tak jakby wyzej niz on, patrzyl na mnie ze smutną miną i kiwał głową przytakując a w między czasie widzialem komin z którego wydobywal sie bialy dym. To bylo bardzo dziwne tak jak by cierpial i chcial mi cos powiedziec, caly dzien bolało mnie w okolicach serca po tym snie ....
 • ~JANINA (22 Września 2017, godz. 21:50)

  odwiedzil mnie w domu Papież Jan Pawel 2. Bardzo serdecznie wital sie z moim mezem, byla mila dyskusja, nie pamietam o czym. Potem pozegnanie i blogoslawienstwo, usciski i pocalunki nas dwoje. Kiedy sie obudzilam bylam bardzo zdziwiona, ze do takiego starego domu w ktorym kiedys mieszkalismy przybyl Papiez, w snie bylam bardzo zadowolona. Moze ktos wytlumaczy mi co to moglo oznaczac?
 • ~Izabela (25 Sierpnia 2017, godz. 8:30)

  Mam nowotwór piersi. We śnie stałam w pomieszczeniu, w którym przy długim stole, pod oknem siedziało sześciu biskupów. Wszedł Papież Jan Paweł II, podszedł do mnie i dotknął miejsca w którym miałam guz. Poczułam lekkość, radość i spokój. Po obudzeniu czuje to samo :-)
 • ~Martyna (16 Lipca 2017, godz. 11:49)

  Śnił mi się papież jak uczył mnie się żegnać w innym języku .
 • ~Krzysztof (6 Czerwca 2017, godz. 12:31)

  Witam , śnił mi się Jan Paweł II leżący na takim plażowym leżaku w kościele podczas mszy. Zwróciłem uwagę na brak butów u niego. Stałem za ścianą i wychylałem się co jakiś czas a on, za każdym razem kiedy się wychyliłem by go zobaczyć , obracał się w moja stronę i się uśmiechał.
 • ~Ren (29 Kwietnia 2017, godz. 22:23)

  W moim śnie ni stad ni zowąd znalazłam się w jednym z pokoi w domu brata.Nagle pojawił się papież. Przechodził tuż obok mnie gdy zachwiał się. Złapałam go by nie upadł. Nie dałam rady go utrzymać i osunęłam się razem z nim na podłogę. Zdołałam podtrzymać go by nie uderzył głowa o próg. Lecz za sekundę okazało się że papież nie żyje.Umarł na moich rękach. Potem od razu znalazłam się w kościele. Trwała msza. Panował nastrój smutku i powagi. Widziałam jak przez kościół "przepływała" postać papieża. Rozciągała się niczym mgła. Była przeźroczysta. Nagle ja się zachwiałam a stałam na chórze i nieuchronnie spadłabym w dół. Lecz jakiś człowiek - nie widziałam twarzy, nagle znalazł się obok mnie i złapał mnie. Potem do końca mszy trzymał mnie pod rękę. Nic nie mówił lecz słyszałam głos ciepły, kojący, dający siłę i nadzieję.
 • ~JACEK (20 Marca 2017, godz. 10:00)

  miałem sen.. leżałem krzyżem przed Białym Człowiekiem.. to był najprawdopodobniej Papież... ten sen był już jakiś czas temu.. bardzo proszę jak myślicie jakie może być znaczenie tego snu?
 • ~kate3 (1 Lutego 2017, godz. 10:45)

  Śniło mi się że jestem w Rzymie (chyba) i dwóch księży odprawiało mszę na pięknie przystrojonym dachu a ja ich słuchałam i oglądałam z balkonu (o piętro wyższym od nich). Wydaję mi się jakby mówili do mnie, później zrobiło się zamieszanie i przyjechał papież wtedy oni przestali mówić i zaczął papież tyle że on źle się poczuł i musiał go zastąpić inny ksiądz tylko że z tłumu a ja byłam obok niego i wydawał mi się jakby znajomy i pobiegłam za nim tam gdzie się przygotowywał na mszę. Wszystko działo się na dworze i było ładnie i ciepło.
 • ~zosia (23 Września 2016, godz. 20:48)

  śnił mi się papież Franciszek. Miał iść w procesji i moja siostra miała go prowadzić pod rękę i ktoś ja wywołał po imieniu i nazwisku panieńskim i wzięła go pod rękę z inna osoba i szli.
 • ~nika (17 Sierpnia 2016, godz. 11:36)

  To była audiencja u Papieża Franciszka. Czułam się trochę zmieszana,albo nie godna by podejść do Niego. Ale odważyłam się i ucałowałam Go w pierścień. Wokół było dużo ludzi. On spojrzał na mnie, a ja nie wiedząc co mam powiedzieć pożyczyłam mu "dużo zdrowia" i oddaliłam się. Miałam jednak wrażenie, że chciał mi coś powiedzieć, ale tylko uśmiechnął się do mnie.
 • ~Misia (11 Sierpnia 2016, godz. 10:33)

  Śniło mi się dzisiaj że w mojej miejscowości podczas obchodów Bożego Ciała, pojawił się papież nagle z drogi obsypanej różnymi kolorowymi kwiatami. Pojawiłam się w jakimś małym skromnym kościółku w którym właśnie był Jan Paweł II. Złapał mnie delikatnie za obie dłonie uśmiechnął się i mówił coś o odwadze nie pamiętam dokładnie o czym jeszcze mógł prawdopodobnie mówić, ponieważ zostałam obudzona z tego pięknego snu. Ten sen był niesamowity, bardzo szczery, czułam się wspaniale, szkoda że tak szybko się zakończył. Koniec
 • ~AgataG (11 Sierpnia 2016, godz. 10:05)

  Śniło mi się, że jestem papieżem Janem Pawłem, wjechałam windą na szczyt Burj Khalifa w Dubaju i przemieniwszy się w gołębia. Ogarnęłam całą planetę swoimi skrzydłami.
 • ~Basia (16 Czerwca 2016, godz. 7:52)

  JP ll był uśmiechnięty, młody i całował zwierzęta i ludzi. Jakby ratował ich z jakiegoś bagna.
 • ~Marta (14 Czerwca 2016, godz. 9:43)

  Śniło mi się, że byłam papieżem Franciszkiem i stałam przy ołtarzu na jakimś dużym zgromadzeniu. Obok mnie stał Jan Paweł II i był na mnie zły, bo podpaliłam (jako papież F.) krzyż stojący obok. Wtedy ze złością wylałam w jego stronę złoty dzban pełen wody święconej i odeszłam. Przed ołtarzem były schody, zeszłam po nich i za rogiem marmurowej ściany zobaczyłam ludzi i chór. Byłam już wtedy sobą i dołączyłam do chóru, zaczęłam śpiewać pieśń o brzozie. Wtedy zadzwonił budzik.
 • ~Marzena (28 Kwietnia 2016, godz. 23:52)

  Śniło mi się, że byłam w ciąży, ujrzałam Jana Pawła ll był miły, pogłaskał mnie po brzuchu. Coś powiedział, ale nie pamiętam słów, resztę snu trzymałam się z brzuch.
  Nie jestem w ciąży,
  Co ten sen mógł oznaczać ?
   
 • ~Beniorek (1 Kwietnia 2016, godz. 9:01)

  W nocy śnił mi się Papież przeszedł koło mnie a ja wyciągnęłam rękę zatrzymał się i poczułam jak przechodzi przeze mnie ciepłe uczucie. Pamiętam jak się poczułam. Pierwsza myśl to jakie to piękne uczucie i odszedł. Nie rozmawiał ze mną odszedł jak by był zajęty . Nie wiem, co to oznacza ?
 • ~Beniorek (1 Kwietnia 2016, godz. 8:47)

  W nocy śnił mi się Papież. Wyciągałam do niego rękę a w pewnym momencie poczułam jak przechodzi przeze mnie pewne uczucie promieniowanie ciepła nie rozmawiał ze mną odszedł. Był zdrowy . Mam nadzieję, że to zwiastun dobrego życia, czegoś nowego .
 • ~kiler (13 Stycznia 2016, godz. 10:37)

  Śnił mi się papież Franciszek i ładna pielęgniarka. Wyleczył mnie w Watykanie po wypadku zerwał się silny wiatr i przyleciał ptak na balkon zmieniając się w anioła z rudymi włosami.
 • ~jadwiga (17 Października 2015, godz. 11:54)

  Miałam tak dziwny sen, że zastanawia mnie znaczenie. Śnił mi się NASZ nieżyjący Papież JP że skoczył do wody, ale woda była czysta a ja strasznie się zaniepokoiłam i następnie się wynurzył. Na początku twarz zamazana, ale po chwili piękna, rozjaśniona. Nie wiem co to za sen.
 • ~timmy (27 Marca 2015, godz. 7:32)

  Spotkałem we śnie Papieża Benedykta XVI. W tym śnie musiałem być dla niego kimś bardzo bliskim i ważnym. Był uradowany moją obecnością, pocałował mnie nawet w policzek tak jak się całuje wnuka albo bardzo dobrego przyjaciela. Szliśmy razem do świątyni. Pomagałem mu iść. Był bardzo słaby więc szliśmy dość wolno rozmawiając. Weszliśmy do świątyni, pomogłem mu wejść po schodach. Gdy ludzie będący wewnątrz zobaczyli mnie prowadzące Papieża, czułem się niezwykle zaszczycony i wyróżniony. Idziemy dalej, pod gabinet jednej z zakonnic. Ma on drzwi z dużą, półprzezroczystą szybą u góry, przez którą widać postać i światło, szyba nadaje światłu złoty kolor. Benedykt padł przed tymi drzwiami na kolana. Wtedy one otwierają się i wychodzi zakonnica. Zaczynają witać się i rozmawiać. Jeszcze chwilę tam stoję po czym pozostawiam go z nią. Nieopodal, tuż obok, spotykam młode kobiety, które częstują mnie napojem energetycznym. Koniec.
 • ~Barbara (1 Grudnia 2014, godz. 18:05)

  Widziałam Papieża Jana Pawła 2 w śnie i Kilka osób, a Papież podszedł do mnie. Ja uklękłam, a papież położył rękę na moim ramieniu ,i odszedł, Ja się obudziłam.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Stodoła Byłam w stodole, w której znalazłam dużo pochowanych starych zabawek mojego nastoletniego syna....
 • Oczy Pamiętam tylko, że śniło mi się moje własne oko prawe, do którego wpadł owad - muszka czy co...
 • Grób Śnił mi się zniszczony grób rodziny. Co to może oznaczać?...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl