» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » K » Ksiądz - znaczenie snu

Sennik Ksiądz

KsiądzZobaczyć księdza - czeka cię poprawa materialna.

Udzielający rozgrzeszenia - oczyścisz swoje poczucie winy.

Wizyta księdza w domu - wizyta gości.

Odprawiający mszę - głębokie przemyślenia.

Wygłaszający kazanie - otrzymasz mądre wskazówki.

Ksiądz bez sutanny - miłe spotkanie.

fot. sxc.hu/photo/1213473 , mzacha
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Anna (22-04-2017r.) - Byłam w kościele na mszy i widziałam księdza który odprawiający mszę. Później wyszłam z kościoła pomoc komuś i wracałam.
~Ewelina (26-02-2017r.) - Ostatnie dwie noce śnił mi sie kościół. Snili mi się również księża. U jednego z nich byłam u spowiedzi. Ale w konfesjonale siedział ksiądz bardziej kobiecy niż męski.
~Małgorzata (22-01-2017r.) - Jestem w kościele, widzę główny ołtarz i stół ofiarny przed którym ustawia się do zdjęcia wysoki z bujnymi kręconymi włosami ksiądz w czarnej w sutannie. Stoi uśmiechnięty, tuż obok niego fotografujący ustawia niskiego wzrostu zakonnice w czarnym habicie, a ja przyglądam się tej scenie i zastanawia mnie fakt jak ona będzie widoczna w tym czarnym habicie , bo tło jest ciemne, że będzie widoczna na tym zdjęciu tylko jej twarz. Tu sen się kończy.
~Dusiaaa (13-01-2017r.) - Śniło mi się ze zaprzyjaźniony ksiądz miał dziecko. Bawiłem się z tym dzieckiem. Miało kilka miesięcy i było bardzo radosne i ciągle się śmiało.
~Kasia (27-07-2016r.) - Do domu przyszedł ksiądz w celu przekazania mi świadectwa chrztu. Powiedział że nie widuje mnie w kościele. Ja mu odpowiedziałam że nie mieszkam w Polsce tylko w USA, do Polski przyjechałam na wakacje. Ksiądz zamilczał i przekazał i dokument.
~Ewelina (7-07-2016r.) - Śniło mi się że weszłam z tatą do kościoła. Nie pamiętam czy byli ludzie ale byli w nim dwaj lub trzej księża, którzy spowiadali. Były też konfesjonały podwójne. Mój tata poszedł do spowiedzi i powiedział żebym też szła. Jeden ksiądz mnie zawołał do konfesjonału, więc poszłam się spowiadać. Gdy mówiłam grzechy i doszło do rozgrzeszenia ten ksiądz pytał się drugiego który siedział obok z komputerem laptopem jaką ma mi dać pokutę i jakie rozgrzeszenie.
~Teresa (2-07-2016r.) - Wiedziałam, że mam wziąć ślub z księdzem który był w naszej parafii proboszczem (kiedyś się w nim kochałam dziś już nie żyje). We śnie czułam tę miłość i oczekiwałam na koniec przygotowań do ślubu. Obudziłam się szczęśliwa.
~Ewelina (26-06-2016r.) - Miałam sen gdzie na jakimś placu widziałam trzech czterech księży. Jeden był starszy a reszta była młoda. Ubrani byli w czarne sutanny i rozmawiali ze sobą.
~Marta (8-04-2016r.) - Byłam w kościele na weselu mojego brata. Mszę odprawiał zaprzyjaźniony ksiądz, który zna nas już długi czas. Podczas mszy stałam za księdzem i w pewnym momencie odwrócił się do mnie i zwrócił się do mnie po imieniu i że mnie wcześniej nie widział i że ślicznie wyglądam. Potem przeszłam do ławki i siadłam a obok mnie siedział drugi ksiądz który zna nas od małego ale nie widzieliśmy go kilkanaście lat bo wyjechał za granicę. Zaczęłam z nim rozmawiać i było mi przykro, że byłam na weselu bez osoby towarzyszącej.
~Ewa (6-01-2016r.) - Miałam sen, że ksiądz wychodził z konfesjonału i szedł odprawiać msze. Prawdopodobnie spowiadał. Ja stałam z boku w kościele i przyglądałam się.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

ksiądz po kolędzie: Byłam z innymi osobami na ulicy w pobliżu domu załatwiając jakieś sprawy dla okolicznych mieszkańców. W pewnej chwili zobaczyłam księdza wychodzącego od sąsiad...
~Jola | 15 Grudnia 2018, godz. 10:49r. | ksiądz po kolędzie »

sen o kościele: Byłam z mężem w kościele. Było tam dużo ludzi, a w połowie mszy zaczął sypać się tynk z sufitu - sufit był popękany już wcześniej. Ksiądz kazał uciekać w...
~Aneta | 28 Czerwca 2018, godz. 8:20r. | sen o kościele »

Kościół: Śniło mi się , że szłam z babcią i moją młodszą siostrą która za miesiąc ma mieć komunię, do kościoła. No i ja w tym kościele zaczęłam płakać, było mi sm...
~Natalia | 11 Kwietnia 2018, godz. 11:20r. | Kościół »

Ocena: 3.8 6 (głosów: 7)
Podobne sny: Papież, Artysta, Sędzia, Pracodawca,

Najnowsze komentarze (3):
 • ~Gość (24 Marca 2020, godz. 11:00)

  Śnił mi się ksiądz, który przyszedł do nas do domu na kolędę.
 • ~Gość (7 Lipca 2019, godz. 19:58)

  Byłam w kościele,gdzie przyszedł moment komunii świętej. Podeszłam i zamiast dostać opłatek,ksiądz zaczął mnie polewać wodą święcona jak dziecko na chrzcie. Głowa miałam całą mokrą. A woda się lała i lała. Całe włosy miałam mokre.
 • ~Ewa (9 Maja 2018, godz. 7:08)

  Snili mi się dwaj księża, obaj znaleźli się pod moim byłym zakładem pracy. Pracowałam w szpitalu w Anglii. Jeden uśmiechał się do mnie z samochodu, ( znam go z internetu) , drugi z mojego miasta, szliśmy razem wychodząc ze szpitala.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Sprzątanie grobu rodziców Sprzątałam zaniedbany grób rodziców, pomagał mi nieżyjący od 28 lat mój mąż. Potem wywozi...
 • Dżdżownica Pies wyciągający z ziemi dżdżownice, jedna z nich była bardzo duża. Co może oznaczać tak dzi...
 • Włosy Śniło mi się, że występowałam na scenie. W garderobie szykując się do występu czesałam swo...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl