» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » D » Dziecko » Interpretacje » bijące dzieci
Interpretacja snu:

bijące dzieci

Jestem na drodze, jest jasno. Nagle widzę przed sobą grupkę małych dzieci. Słychać ich głosy. Jedno dziecko podbiegło do mnie, dziewczynka łysa, w wieku około dwóch lat i zaczęła mnie bić. Była ode mnie silniejsza, a ja się przewróciłam i czułam się słabsza. Pozostałe dzieci przyglądały się. Ja nie chciałam jej bić, tylko atakowała ona. Wszystkie były ustosunkowane względem mnie lekceważąco. Było lato i ciepło. Dominował kolor żółty.

Dodał(a): iga | Odsłon: 57 | Dodano: 23 Lutego 2021, godz. 21:31 | Komentarzy: (0)
Dominujące symbole:
 1. [+] Dziecko (9 pkt)
 2. Przewracać (4 pkt)
 3. Żółty (4 pkt)
"Dziecko" dominuje wśród 3 znalezionych symboli z przewagą 52.9%. Pozytywne znaczenie symbolu Dziecko to Szczęście. Jego mniej przyjemną interpretacją to Informacje i wiadomości. Dodatkowo może też symbolizować Bogactwo.
Główny motyw, tło akcji:
 1. Istota » Rodzina (9 pkt)
 2. Czynność » Zmiana miejsca (4 pkt)
 3. Pozostałe » Kolory (4 pkt)
motyw
W twoim śnie głównym motywem lub tłem akcji snu (w 52.9%) może być Istota (Rodzina).

Motywem głównym w Twoim śnie jest osoba, z którą mogą Cię łączyć więzi rodzinne, bądź też sen dotyczy ogólnie spraw rodzinnych. Mimo wszystko zwraca Ci uwagę, że rodzina jest najmniejszą, ale też najcenniejszą grupą społeczną i należy o nią dbać. Prawdopodobnie między Tobą, a członkami Twojej rodziny tkwią silne relacje nad którymi warto popracować. Dawne interpretacje tłumaczą rodzinę, jako znak zbliżającej się zmiany i nadchodzącej nowości.
Kolory we śnie:
 1. Żółty (4 pkt)
koloryNa podstawie znalezionych symboli przeważa "Żółty".

Należy do ciepłych i kojących barw. Kolor ten utożsamia się ze złotem, dlatego może się odnosić do bogactwa i doskonałości. Żółty w snach potrafi inspirować, oczyszcza i harmonizuje umysł, daje poczucie pewności siebie i otwiera nas na szczęście i dobrobyt.
Dominujące znaczenie snu według senników:
 1. Bogactwo » (13 pkt)
 2. Szczęście » (13 pkt)
 3. Informacje i wiadomości » (9 pkt)
 4. Wydarzenie » (8 pkt)
Interpretacja snu:

emocje Najważniejszym przesłaniem w twoim śnie to "Bogactwo". Zapowiada się ciekawy czas w sprawach finansowych. Nastawisz się typowo na zysk, a pieniądze powinny być teraz ważnym czynnikiem na którym Ci zależy. Sen może też odnosić się do życiowego bogactwa i zwiększonego poczucia dobrobytu.

Drugim ważnym przesłaniem w twoim śnie to "Szczęście". Jeżeli w ostatnim czasie czułeś się źle, miałeś pecha i ogólnie nic Ci się nie układało, to głowa do góry! Dużymi krokami zbliża się szczęście, które przyniesie Ci wielką radość i nauczy cieszyć się nawet najmniejszymi sukcesami w życiu. Doceń nawet małą, zadowalającą Cię okoliczność. Wybacz wszystkim, którzy sprawili Ci przykrość. Uśmiechnij się i wpuść szczęście do swojego życia.

» Zapoznaj się również z interpretacją dwóch najważniejszych symboli: Dziecko i Przewracać
» Całościowe znaczenie twojego snu jest w 100% pozytywne i w 0% negatywne

Ocena: 0 (głosów: 0)
Dodaj komentarz lub własną interpretację snu »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Uciążliwa guma do żucia Ja też to mam... i mam wrażenie, że ten sen pojawia się u mnie raz na jakiś czas od kilku lat.....
 • Przyjaciel Śnił mi się przyjaciel z dzieciństwa, w ciemnym pomieszczeniu, ubrany w czarną koszulę i garni...
 • Pragnienie Chce mi się pić....
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl