» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » Z » Żółty - znaczenie snu

Sennik Żółty

ŻółtyNależy do ciepłych i kojących barw. Kolor ten utożsamia się ze złotem, dlatego może się odnosić do bogactwa i doskonałości. Żółty w snach potrafi inspirować, oczyszcza i harmonizuje umysł, daje poczucie pewności siebie i otwiera nas na szczęście i dobrobyt. Pozytywnie wpływ na twórczość i kreatywność. Należy również do barw dających nadzieję - zwłaszcza w sytuacjach traumatycznych.

fot. freeimages.com/photo/1433200 , andradairi
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Bogusia (31-03-2017r.) - Idę i niosę wodę w garnku i wiadrze. Widzę jak mężczyźni kopią wielką dziurę w żółtym piasku, taką jak na budowę domu na kilka pokoi.
~Ewa (28-02-2017r.) - Widziałam za oknem ptaka czarny z żółtym dziobem podobny do tukana. W dziobie trzymał za szyję martwego bociana. We śnie zwróciłam uwagę na kolorowy dziób czarnego ptaka oraz na białe pióra które gubił martwy bocian.
~Kaska (21-02-2017r.) - Zobaczyłam na przodzie duży zepsuty zżółknięty ząb, jak zaczęłam go oglądać zobaczyłam ze na gorze wybija się nowy biały ząb, już kawałek był na wierzchu wiec zaczęłam ruszać ten żółty i go wyciągnęłam razem z korzeniem.
~Kaska (21-02-2017r.) - Zobaczyłam w buzi duzy zółty ząb na przodzie od lewej, wyglądał na stary i się ruszał, w pewnym momencie zobaczyłam, że na gorze wyrzyna sie nowy biały ząb więc zaczelam ruszac ten stary az go w końcu wyjęłam z korzeniem.
~Kasia (19-02-2017r.) - Byłam w pokoju studenckim i tam poznałam blondynkę z długimi włosami i niebieskimi oczami ubrana w żółty żakiet. Rozmawiała ze mną.
~Mon (21-09-2016r.) - Śniła mi się babcia która nie żyje, ale w tym śnie żyła a mój dziadek zmarł. Później szlam przez duży most z dziećmi i widziałam duża wodę, widziałam kolory, jak biały, żółty i zielony.
~Wiktoria (7-04-2016r.) - Widzę dużo żółtych balonów które trzymam za wstążkę, wszystkie są uwiązane, nagle obok mnie pojawia się mój mężczyzna i proszę go by pomógł mi rozwiązać jednego balona, a on to robi.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Bocian: Śniło mi się, że byłam na jakimś polu, byli tam ludzie, a nad nami latał samolot i wszyscy na niego patrzyli. Później obok mnie pojawił się mały kaczo...
~Maria | 7 Marca 2021, godz. 8:30r. | Bocian »

Wakacje: Jestem w hotelu wydaje mi się, że we Francji. Mam apartament na parterze. Kiedy się obudziłam zobaczyłam przez panoramiczne okna pingwiny na plaży. Pingw...
~ania | 19 Listopad 2017, godz. 23:47r. | Wakacje »

Ocena: 4.16 6 (głosów: 4)
Podobne sny: Brązowy, Ciemność, Biały, Purpura,
Tagi: kolor, barwa, złoto,

Najnowsze komentarze (1):
  • ~Gość (23 Sierpnia 2019, godz. 6:06)

    Śniło mi się że byłem w pokoju mojej koleżanki który nawet nie wyglądał jak jej pokój,był bardzo jasny, a moja koleżanka leżała na ziemi i płakała. Bez większego namysłu do niej podszedłem i ją przytuliłem, wyszedłem od niej o 15 i przy drzwiach wyjściowych zobaczyłem żółtą żabę,chciałem ją złapać.
    Kiedy już ją miałem w ręku pogłaskałem ją i włożyłem do kieszeni. Następnie się zgubiłem i nagle zrobiło się ciemno i szedłem drogą z uczuciem jak bym się już zgubił. W końcu postanowiłem się zawrócić przez co zrobiło mi się lepiej, ale okazało się, że gubię swoje rzeczy (których nawet nie miałem) nagle do moich ubrań dobiegła jakaś rodzina, zacząłem zbierać to co mi wypadło, ale gdy tylko spróbowałem zaczęło ze mnie wypadać więcej przedmiotów a jakaś starsza niezadbana kobieta która była chyba matką w tej rodzinie, kradła moje rzeczy.Kiedy już nie wiedziałem co zrobić zadzwoniłem na policje, ale wtedy się obudziłem.
    (Z góry przepraszam za wszystkie błędy,powtarzające się słowa itp dopiero co wstałem z resztą jak pewnie każdy tutaj)
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Duch Często śni mi się, że jakaś niewidzialna siła pojawia się w pokoju i siada obok mnie na łó...
  • Krew Krew leciała taka czysta z ranki i nogi mojego taty kazał sobie przynieść szalik, żeby ją zata...
  • Rzeka Może jakiś znawca pomoże mi zinterpretować sen.. pamiętam jak na początku płynąłem w rzece,...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2022 - DobrySennik.pl