» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » Z » Żółty - znaczenie snu

Sennik Żółty

ŻółtyNależy do ciepłych i kojących barw. Kolor ten utożsamia się ze złotem, dlatego może się odnosić do bogactwa i doskonałości. Żółty w snach potrafi inspirować, oczyszcza i harmonizuje umysł, daje poczucie pewności siebie i otwiera nas na szczęście i dobrobyt. Pozytywnie wpływ na twórczość i kreatywność. Należy również do barw dających nadzieję - zwłaszcza w sytuacjach traumatycznych.

fot. freeimages.com/photo/1433200 , andradairi
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Bogusia (31-03-2017r.) - Idę i niosę wodę w garnku i wiadrze. Widzę jak mężczyźni kopią wielką dziurę w żółtym piasku, taką jak na budowę domu na kilka pokoi.
~Ewa (28-02-2017r.) - Widziałam za oknem ptaka czarny z żółtym dziobem podobny do tukana. W dziobie trzymał za szyję martwego bociana. We śnie zwróciłam uwagę na kolorowy dziób czarnego ptaka oraz na białe pióra które gubił martwy bocian.
~Kaska (21-02-2017r.) - Zobaczyłam na przodzie duży zepsuty zżółknięty ząb, jak zaczęłam go oglądać zobaczyłam ze na gorze wybija się nowy biały ząb, już kawałek był na wierzchu wiec zaczęłam ruszać ten żółty i go wyciągnęłam razem z korzeniem.
~Kaska (21-02-2017r.) - Zobaczyłam w buzi duzy zółty ząb na przodzie od lewej, wyglądał na stary i się ruszał, w pewnym momencie zobaczyłam, że na gorze wyrzyna sie nowy biały ząb więc zaczelam ruszac ten stary az go w końcu wyjęłam z korzeniem.
~Kasia (19-02-2017r.) - Byłam w pokoju studenckim i tam poznałam blondynkę z długimi włosami i niebieskimi oczami ubrana w żółty żakiet. Rozmawiała ze mną.
~Mon (21-09-2016r.) - Śniła mi się babcia która nie żyje, ale w tym śnie żyła a mój dziadek zmarł. Później szlam przez duży most z dziećmi i widziałam duża wodę, widziałam kolory, jak biały, żółty i zielony.
~Wiktoria (7-04-2016r.) - Widzę dużo żółtych balonów które trzymam za wstążkę, wszystkie są uwiązane, nagle obok mnie pojawia się mój mężczyzna i proszę go by pomógł mi rozwiązać jednego balona, a on to robi.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Wakacje: Jestem w hotelu wydaje mi się, że we Francji. Mam apartament na parterze. Kiedy się obudziłam zobaczyłam przez panoramiczne okna pingwiny na plaży. Pingw...
~ania | 19 Listopad 2017, godz. 23:47r. | Wakacje »

Ocena: 4.16 6 (głosów: 4)
Tagi: kolor, barwa, złoto,

Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Wymiotować Chodziłam z bawełnianą, kolorową chusteczką zwiniętą w ustach. Nie mogłam nic mówić. Z cza...
  • Dziadek Witajcie, dziś rano córka która ma 3 latka oznajmiła,że we śnie odwiedził ją dziadek żony k...
  • Włosy Śniłam ,że po umyciu włosów suszyłam je machając głową w tył i przód, a z nich leciało c...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2019 - DobrySennik.pl