» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » W » Wspinaczka - znaczenie snu

Sennik Wspinaczka

WspinaczkaZaczynasz powoli chwytać się swoich celów. Wspinanie w górę oznacza powodzenie i sukces, jak również pogoń za wiedzą i karierą zawodową. To także walka z pewnymi trudnościami, którą zaczynasz podejmować i pomyślnie sobie z nimi poradzisz, jeżeli wykażesz się odwagą.

fot. sxc.hu/photo/1211841 , flaivoloka
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Krzysztof (20-02-2017r.) - Wspinałem się na najwyższe konary, bardzo cienkie gałęzie. Gdy się wspiąłem, zacząłem się kołysać. Obawiałem się, że pęknie. Nie pękło i obudziłem się.
~Katarzyna (28-12-2016r.) - śniło mi się, że wspinałam się po drabinie do mieszkania na piętrze. Było mi strasznie ciężko, przeciskałam się przez drzwi, a właściwie otwór do mieszkania. Było to mieszkanie mojej stryjecznej siostry. Potem w pokoju jej córki podziwiałam choinki. Było ich około 10 ślicznie ubranych - sztucznych. Stały na komodzie, na podłodze. Były różnej wielkości.
~Ula (16-09-2016r.) - Ja i mój przyjaciel jechaliśmy motorem. Potem on zostawił motor i wspiął się na samą górę. Ja też chciałam się na nią wspiąć, ale spadłam w dół prosto na różowe, puszyste chmury. Było to przyjemne uczucie. Gdy rozwiałam ręką chmury, pojawiło się otwarte, białe okno, po którym mój przyjaciel kazał mi się wspiąć na górę.
~Me (22-04-2016r.) - Śniło mi się, że byłam na weselu. Siedząc przy stole zobaczyłam koleżankę, z którą jestem pokłócona. Koleżanka trzymała na rękach dziecko, był to chłopiec ok. roczny. Potem rozmawiałam z tą koleżanką, a jej synek chodził przy nas. Następnie jakimś cudem wylądowałam na stoku górskim. Wspinałam się na niego w nartach. Był on dość wysoki i pokryty śniegiem, ale mimo to wspinaczka szła mi sprawnie.
~gosia (2-01-2016r.) - Wspinałam się po kamieniach w górach, patrzyłam co jest, ale szłam do góry. Było paru ludzi dookoła mnie i woda na dole.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Wspinaczka: Wspinałem się z kimś to był ktoś wyższy i starszy ode mnie na wielką górę.Kiedy znaleźliśmy się na szczycie pomyślałem,że bardzo łatwo pokonaliśmy tą ...
~Tomasz | 12 Września 2019, godz. 12:25r. | Wspinaczka »

Wspinaczka : Wspinaliśmy się z moim chłopakiem na wysoką górę. Gdy stanęliśmy na szczycie, nie mogliśmy z niego zejść. Gdy on próbował, ześlizgnął się, ale go złapałam....
~Oliwia | 28 Czerwca 2018, godz. 17:21r. | Wspinaczka »

Ocena: 3.33 6 (głosów: 3)

Najnowsze komentarze (2):
 • ~Tomasz (8 Listopad 2017, godz. 9:27)

  Śniło mi się, że na znanym mi jeziorze, była bardzo czysta woda, byłem na jakiejś tratwie, widziałem moich rodziców i brata. Mama pływał na jachcie natomiast tata z bratem wplaw. W pewnym momencie wpadłem do wody w ubraniu, z komórka itd. Komórkę udało mi się uratować :) ale sam się trochę podtapialem i ktoś mi pomógł. Potem okazało się, że przez to zaszły jakieś nieodwracalne zmiany w moim ciele.
  Następnie przeniosłem się do jakiegoś budynku, gdzie byli moi znajomi. Startowałem w telewizji w jakimś teleturnieju i po tym kolega zabrał mnie na wspinaczkę po elewacji budynku bez żadnego zabezpieczenia, miałem ogromnego stracha ale patrząc się na kolegę, jak on się wspina to z prawami fizyki nie miało nic wspólnego.
 • ~Daria (22 Sierpnia 2017, godz. 7:53)

  Byłam z koleżankami na egzotycznej wyspie, aby podziwiać piękne widoki trzeba było przejść przez ściankę z drewnianymi szczeblami wysokości wieżowca. Wspielam się i przeszłam na drugą stronę ale z wielkim trudem, faktycznie był tam piękny widok, jakby raj.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Sprzątanie grobu rodziców Sprzątałam zaniedbany grób rodziców, pomagał mi nieżyjący od 28 lat mój mąż. Potem wywozi...
 • Dżdżownica Pies wyciągający z ziemi dżdżownice, jedna z nich była bardzo duża. Co może oznaczać tak dzi...
 • Włosy Śniło mi się, że występowałam na scenie. W garderobie szykując się do występu czesałam swo...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl