» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » W » Winda - znaczenie snu

Sennik Winda

WindaMoże oznaczać zwiększoną świadomość a także lepsze przyswajanie wiedzy. Określa zarówno sukces, jak i porażkę w zależności od tego, czy jedziemy windą w dół, czy w górę.

Jeżeli jedziesz windą w górę - sukces lub zdobycie cennej wiedzy.

W dół - ostrzega przed poniesieniem porażki.

Wchodzić do niej - zapowiada przejściowe zmiany.

Jeżeli na nią czekasz - pojawi się szansa, która zapoczątkuje nowe możliwości.

Spadająca ostro w dół - niebezpieczeństwo.

Zepsuta lub zniszczona - odsuwasz od siebie szczęście.

fot. sxc.hu/photo/764701 , Idac
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Dorota (18-04-2017r.) - Jestem w ogromnym jasnym pomieszczeniu, wielkiego budynku, wchodzę do windy która jest koloru jasnozielonego, zrobiona ze stali. Winda ta ma podłogę z ażurowych motywów stalowych, ściany do połowy również wykonane ze stalowych elementów. Winda jest odsłonięta, całkowicie widoczna od zewnątrz. Do środka oprócz mnie wchodzą inne osoby, dużo nas jest. W pewnym momencie, zauważam, iż od strony drzwi, na podłodze jest urwana podłoga, tak, że wchodzący mogliby spaść w dół. Trzeba to miejsce ominąć, mnie się udało, stoję podekscytowana, rozmawiam z jakimś mężczyzną, winda ma ruszyć w górę.
~Elżbieta (28-03-2017r.) - Śniło mi się , że ze znajomymi z którymi zamieszkiwałam kiedyś pod innym adresem ,prałam dywany ,a następnie przewoziliśmy je windą do swoich mieszkań.
~ania (14-02-2017r.) - Chciałam dostać się po schodach na inną kondygnację w budynku. Nagle zjawiła się winda. Weszłam do niej.Była bardzo czysta i błyszcząca.dojechałam na właściwy poziom i winda zaczęła sie poruszać w poziomie. Zatrzymała się przed salą,do której chciałam się dostać. Wyszłam z windy na hol wyłożony wspaniałymi błyszczącymi marmurami w kolorach złotobrązowych.Hol był doświetloby wielkimi oknami.Nie mogłam wyjść z podziwu nad pięknem tego miejsca. Weszłam do sali i przywitano mnie tam nadzwyczaj miło.
~Sławomir (10-06-2016r.) - Jestem w dużym mieście, w dużym budynku. Jadę windą kiedy nagle wchodzi do niej wysoki łysy ochroniarz . Wtedy robi się ciasno i w pewnym momencie zaczynamy jechać po rondzie - jakby nagle autobusem. Jedziemy na szkolenia.
~Iza (22-04-2016r.) - Chciałam z córką odwiedzić dawno niewidzianą koleżankę. Weszłyśmy do jej bloku i szłyśmy po schodach. W końcu stwierdziłyśmy, że pojedziemy windą. Wsiadłyśmy do windy. Wsiadła jakaś kobieta i pojechałyśmy na trzecie piętro. Kobieta wysiadła. Wsiadł jakiś mężczyzna. Jechałyśmy teraz na siódme piętro. Mężczyzna stał się agresywny. Zaczął kopać w drzwi windy. Winda zacięła się. Zachowałam spokój. Siłą otworzyłam drzwi windy i uwolniłam siebie i córkę. Dalej poszłyśmy schodami na górę.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Winda, taniec : W szpitalu szukałam windy, którą chciałam zjechać na dół. Kiedy ją znalazłam było w niej bardzo dużo ludzi, ale jakoś się tam przecisnęłam. W windzie bawi...
~Kasia | 14 Listopad 2020, godz. 9:06r. | Winda, taniec »

Jazda winda w gore: Jadę winda w gore. Wsiadlam razem z młoda matka i jej dzieckiem. One jadą na piąte ja na szóste piętro. Winda zatrzymuje sie na piątym . Matka zworką wysiada...
~Małgosia | 25 Lutego 2018, godz. 8:20r. | Jazda winda w gore »

Osobliwa winda: W miejscu dawnego wieżowca w mojej okolicy otworzyli hotel. Wynajmowałam pokój na dziewiątym piętrze z jakimiś osobami. Okazało się, że winda która je...
~Ewa | 10 Stycznia 2015, godz. 10:39r. | Osobliwa winda »

Ocena: 3.19 6 (głosów: 4)
Podobne sny: Żelazko , Lasso, Karafka, Drzwi,
Tagi: podnośnik,

Najnowsze komentarze (4):
 • ~Alex (8 Września 2020, godz. 5:13)

  We dwoje chcieliśmy uciec z bloku windą. Gdy winda nadjechała i zamiast się zatrzymać na piętrze którym czekaliśmy, zatrzymała się na piętrze niżej. Osoba która ze mną czekała weszła na dach owej windy i trzymając się liny zaczęła zjeżdżać... Po chwili winda zaczęła wracać, osoba trzymająca się liny straciła równowagę i spadła a winda pojechała do góry.
 • ~Krzysztof (30 Stycznia 2018, godz. 3:33)

  Jade winda do gory w wysokim budynku ale winda nie staje na zadnym pietrze ale wyjezdza na dach gdzie dalej jedzie po szynach a ja obserwuje nocna panorama miasta bo winda ma szyby.
  Po chwili dojezdza do stacji jakby diagnostycznej wtedy drzwi sie otwieraja, ja wysiadam a dwoch technikow patrzy na mnie zdziwionych ze ja tam sie znalazlem. I tu sie sen urywa.
 • ~Monika (20 Stycznia 2018, godz. 9:48)

  Jadę windą w budynku, który ma 22 piętra. Winda ma guziki do 14, a potem jedynie 21 i 22. Od 14 piętra sufit w windzie zaczyna schodzić pod skosem i boję się że zaraz przestanę się mieścić. W windzie jest ze mną jeszcze jedna osoba, prawdopodobnie koleżanka z dawnych lat. Po dotarciu na 21 piętro drzwi przed dłuższą chwilę się nie otwierają i zaczynam myśleć, że zaraz zacznie brakować powietrza. Potem "wiem", że drzwi się otworzyły, ale w śnie już tego nie widzę, sen się kończy.
 • ~Ewa (8 Marca 2017, godz. 10:42)

  Jadę winda że szwagierka, winda się psuje i zaczyna zaciskać mnie w środku, wołam ja o ratunek, ale nikt nie pomaga. Nie wiem, co się dzieje że szwagierka, czy wyskoczyła czy zginęła... Wiem, że zostaje uratowana i że "nic się takiego nie stało, windy się psują", ale ja mam straszna traumę, śni mi się to po nocach, robią nawet o mnie program w TV. Do końca nie wiem, co stało się że szwagierka, ale chyba wychodzi z całej sytuacji bez żadnego szwanku.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Telefon Dzwoniła do mnie zmarła babcia i powiedziała, że moja ciocia, a jej córka nie żyje. Po czym za...
 • Krowa Byłam u szkolnej koleżanki z dzieciństwa. Koleżanki nie widziałam od ponad 30 lat. W jej domu b...
 • Wilk W ciągu 10 dni miałem 2 razy podobny sen. Za pierwszym razem śniło mi się, że na polanie przy...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl