» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » S » Siostra - znaczenie snu

Sennik Siostra

SiostraWedług dawnych senników pojawienie się siostry w snach jest przepowiednią dobrych stosunków z ludźmi i znakiem zdrowia.

Gdy rozmawiasz ze swoją siostrą - udana znajomość.

Widzieć ją w ciąży - szczęście i powodzenie bliskiej osoby.

Jeżeli spotkasz się z siostrą kolegi - spotkasz się z osobą zaufaną.

Mieć siostrę przyrodnią - oznacza małe zmartwienia, które mogą się pojawić w najmniej spodziewanym momencie.

Spotkać się z siostrą swojego męża - plotki.

fot. sxc.hu/photo/1024905 , hortongrou
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Olga (10-12-2016r.) - Idziemy z dziećmi plażą. Słyszę wołanie zmarłej siostry. Woła moje imię. Spotykamy się. Mówię- ale ty nie żyjesz. Ona -żyję, żyję. Ja - nie żyjesz. Spieramy się. Siostra znika.
~Barbara (11-08-2016r.) - Dziś zjawiłam się z wizytą u matki chrzestnej i jej rodziny. Ja przyjechałam z małą siostrą, której w rzeczywistości nie mam. Chciałam pozmieniać im wystrój mieszkania. Dodać coś od siebie jednak nie znalazło się miejsce. Rozmawiałam z wujkiem o pracy na tartaku! Mieszkali oni w Szwajcarii i nie mieli zamiaru wracać.
~Gocha (19-07-2016r.) - Śniłam, że uczestniczyłam w pogrzebie siostry jak leżała w trumnie. Gdy otwierali wieko i podnosili trumnę była tam również nasza mama.
~Halina (13-07-2016r.) - Przypadkowo spotykam się z siostrą cioteczną i jej synem. Nie pamiętam miejsca,ale wydaje mi się że to był sklep albo ulica - na pewno byli tam inni ludzie. Ona jest zatroskana o szkołę syna, której nie może znaleźć. Nie wie, czy jest w pobliżu. Podpowiadam jej, że jest niedaleko i na pewno będzie mogła go zapisać.Syn siostry ciotecznej śnił mi się jako mały chłopiec, idący do zerówki, a przecież jest teraz dorosłym dwudziestoletnim młodym mężczyzną.
~Tomek (16-05-2016r.) - Na weselu spotykam zmarłe osoby, ojca siostrę. Bardzo mnie to cieszy, obejmuje siostrę i całuje ja bo tęsknie za nią.
~teresa (2-04-2016r.) - W drewnianej toalecie znajduję śpiącą, skuloną siostrę. Biorę ją za rękę i wyprowadzam na poszukiwanie jakiejś drogi (?) przystanku (?). trzymam ją za rękę, a ona bardzo posłusznie idzie ze mną. Sen jest ciężki, nie możemy znaleźć drogi, są to jakieś podziemne tunele. Cieszę się, że spotykamy jakiegoś chyba kolejarza, który objaśnia drogę. Zakręty, na powierzchni i lekko pochylony chodnik do dużego tunelu. Na końcu tunelu widać prześwit. Jestem przekonana, że to dobra wskazówka i zaczynamy iść. Siostry nie ma już długo w Polsce. Jest młodsza ode mnie i na tyle samowolna, że raczej nie pozwoliła by się prowadzić za rękę.
~Sylwia (3-03-2016r.) - Śniła mi się moja była przyjaciółka, byłyśmy jak siostry od dziecka. Byłyśmy z kilkoma znajomymi na mieście i czytaliśmy wiadomości od mojego byłego chłopaka (ona aktualnie z nim jest) i śmiałyśmy się z tego że nas poróżnił.
~Dominika (15-01-2016r.) - Śniło mi się, że policja aresztowała przyjaciółkę mojej siostry , skuły ją w kajdanki i zawieźli ją do szpitala a moja siostra uciekała przed policją. Potem dzwonił jakiś telefon, którego nie odebrałam.
~Iza (11-11-2015r.) - W śnie przyjechałam po nieobecności do domu i dowiedziałam się ,że moja siostra zmarła 2 tygodnie temu z powodu jakiegoś krwotoku, ale bliscy okłamywali mnie, że żyje żebym się nie martwiła. Następnie widziałam jakąś białą tkaninę ..sukienkę? i wianek z białych kwiatów.
~Gabriela (22-10-2015r.) - Jestem w moim mieszkaniu, stoję w kuchni. Na kanapie siedzi mój ojciec i kuzynka. Wyjmuję bezbarwny napój z lodówki, który po wstrząśnięciu staje się niebieski. Podchodzi do mnie moja kuzynką, rozmawiamy, a ja zaplatam jej warkoczyki.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Dziwny sen: Śniło mi się że szłam z siostrą narzeczonego ulicą i dowiedziałam się ,że mój narzeczony zmarł w nieszczęśliwym wypadku. Załamałam się poczułam się sam...
~Ola | 22 Lipca 2019, godz. 10:15r. | Dziwny sen »

Zombie: Obudziłam się na statku kosmicznym, gdzieś daleko od ziemi. Nie wiedziałam o co chodzi, co się stało i dlaczego tutaj jestem. Wtedy szef całej organizacji zabrał...
~Kamila | 18 Maja 2015, godz. 10:18r. | Zombie »

Ocena: 4.55 6 (głosów: 11)
Podobne sny: Ewa, Zakonnica, Koleżanka, Panna,

Najnowsze komentarze (6):
 • ~Graza (2 Stycznia 2020, godz. 13:04)

  Śniła mi się od dawna nieżyjąca siostra, która powiedziała mi, że sprzedała naszą wspólną ziemie i ja nic nie dostanę. Strasznie byłam zła i zrozpaczona, że mnie oszukano.
 • ~Gość (4 Grudnia 2019, godz. 10:42)

  Jesteśmy w szkole przed salą od geografii. Okazuje się, że Zuzia i Igor (oni są rodzeństwem) są moim rodzeństwem. Zareagowali pozytywne, ale byli zdziwieni.
 • ~Gość marynika (20 Października 2018, godz. 10:27)

  Sen o spotkaniu ze zmarłą mamą, która oprowadza mnie po pięknych, kwitnących ogrodach i zachwycona opowiada, jak tu jest pięknie. Była szczęśliwa i radosna a ja miałam uczucie, że jestem w Raju.
 • ~Annie (16 Czerwca 2017, godz. 13:17)

  Widzę we śnie swoją siostrę, jej dzieci, jej męża. Mąż jej jakby skakał z czegoś na główkę ale odwraca ciało w ostatniej chwili. Widzę jakbyśmy jechali gdzieś na jakąś wycieczkę autokarem, jest tam też mój młodszy syn.
 • ~Misiek (3 Marca 2017, godz. 10:24)

  Śniła mi się siostra. Przez dłuższy czas spacerowaliśmy, był to chyba dzień ustawowo wolny dla ludzi. Opowiadała mi O swoich problemach z mężem, było widać, że jest jej źle w związku. Później pojawiła się Magda Gessler w restauracji a ja przypomniałem sobie ze muszę iść do pracy. W śnie chodzi o moją poprzednią pracę. Żegnam się z siostra widzę opakowanie od batona. Spóźniam się do pracy, czekam na taksówkę.
 • ~m slowek (24 Listopad 2014, godz. 2:39)

  śniłam o siostrze, która nagle bardzo wyszczuplała i wyładniała tak, że wszyscy nie mogli wyjść z podziwu... czułam zazdrość po przebudzeniu
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Papuga Miałam białą, dużą papugę. Chciała mi odfrunąć, a ja ją łapałam. Zmieniała wtedy kolor,...
 • Pryszcze Śniło mi się, że próbowałam wycisnąć pryszcza i zaczął wychodzić wąski biały i długi....
 • Ryba Śniło mi się, że z mojej stopy wystawał mały kawałek rybiego ogona(jakby końcówka płetwy) ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl