» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » P » Porwanie - znaczenie snu

Sennik Porwanie

PorwanieSny z porwaniem mogą wynikać z poczucia zagrożenia. Być może obawiasz się czegoś najgorszego mimo, iż wcale nic złego się nie szykuje. Zobaczenie porwanej osoby może z kolei oznaczać przejęcie się problemami kogoś innego. Senniki dodatkowo interpretują to, jako problemy miłosne.

fot. freeimages.com/photo/361520 , ugaldew
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Magda (23-04-2017r.) - Widziałam stado czarnych bocianów. Pomogłam im, a oni porwali mi tatę i brata. Nie mogłam ich odzyskać, bo odfruneli. Za kilka lat tata i brat mieli wypadki, w których mogli zginąć.
~Agata (10-04-2017r.) - W moim śnie byłam w toalecie u mamy, w tym śnie mieszkała ona u mnie w pracy. Miałam otwarte drzwi do toalety i nagle otworzyly sie drzwi wejściowe zaczęłamkrzyczeć i wołać mame. Przyszla bardzo wolno pyta o co chodzi zamyka drzwi. Ubieram sie i chce zamknac drzwi na zamek widze jak na podwórze wjezdza samochód a w nim dwaj mężczyźni w kominiarkach proboje zamknac jednak mam dłoń śliską i nie moge. Pomyślałam że chcą nas okraść z alkoholu. Widze jak jeden biegnie z bronią. Po chwili szarpania się wchodzi i mowi zebym szła do samochodu grzecznie ide.
~OLGA (6-04-2017r.) - Syn poszedł z wnuczką na spacer i na chwilę zostawił ją w wózku samą i przyszedł do domu. Widziałam ją przez okno i nagle przyszedł starszy mężczyzna wziął ją na ręce,włożył do torby i zaczął z nią uciekać. Krzyknęłam do córki-(matki wnuczki)i syna. Oni pobiegli gonić tego porywacza. Ja dzwoniłam na policję i nie mogłam wybrać numeru.Telefon nie działał. Wzięłam teł od mojej mamy. Też nic nie było widać,nie mogłam wybrać numeru. Pod stołem leżał inny tel. też zepsuty.Jak się przyjrzałam,to te telefony były podobne do mojego,ale nie były moje. Obudziła się z rozpaczą. Całe zdarzenie działo się w domu mojej mamy.
~Agnieszka (26-03-2017r.) - Śniło mi się, że moja siostra została porwana. Szukaliśmy z rodzicami jakiegoś śladu po niej i znaleźliśmy jej torebkę z dokumentami na przystanku autobusowym. Cały sen obecny był niepokój, strach. Po pewnym czasie moja siostra pojawia się w śnie, przychodzi do domu. Uciekła z miejsca, w którym ją przytrzymywali, ale zaczyna nam mówić, że musi tam wrócić, bo porywacz nic nie wie o jej zniknięciu, bo jeśli nie wróci, to naszej całej rodzinie grozi niebezpieczeństwo (jakieś porachunki z tatą). My smutni w śnie, ale przystajemy na to. Nikt nie wzywa policji. Zaczynam siostrę wypytywać, gdzie ją przetrzymują, czy jest świadoma gdzie to miejsce itp. Odpowiada, że w garażu, jest w stanie nawet podać nazwę miejscowości i imię porywacza. Padają też imiona i nazwisko małżeństwa, w domu których jest przetrzymywana. I w tym momencie słyszymy za oknem jakieś hałasy. Zaglądamy przez nie. Widzimy samochód i owego porywacza, który daje plik pieniędzy naszemu sąsiadowi (prawdopodobnie za milczenie). Moja siostra żegna się z nami, wsiada do jego samochodu i odjeżdża.
~Mateusz (8-12-2016r.) - śniło mi się, że uciekałem z jakąś kobietą przez jakieś pola... Trzymaliśmy się za ręce i biegliśmy ile sił w nogach... Próbowaliśmy przed kimś uciec, byliśmy odrapani i umazani błotem... Wybiegliśmy na drogę, wpadliśmy na grupę ludzi, ona krzyczała... Czułem strach i gniew, złapali mnie i ją, rozdzielili nas, trzymali, ją gdzieś porwali, potem niewyraźny obraz i ból głowy... Ciemne pomieszczenie, pytania po niemiecku... I szyderczy śmiech... Nie miałem nic na sobie i byłem przykuty... Znowu ten sam ból i pełno wody, przykuty do krzesła, wołałem "Miranda"... Pod wodą... Utonąłem i się obudziłem... Nie wiem co to było, ale w tym śnie zawsze jestem świadomy i wiem jak to się potoczy, więc próbuję to zmienić, zawsze jednak na koniec tonę...
~Amelia (8-07-2016r.) - Miałam sen, że zostałam porwana kilka miesięcy. Jestem nastolatką. Mój porywacz był złą postacią z książki. Gdy w końcu udało mi się uciec i odnaleźć rodziców, oni mnie nie chcieli, szczególnie mama. Okazało się, że moja babcia umarła z tęsknoty za mną. Najgorsze było, że rodzice mnie nie chcieli i mnie nie kochali.
~Jania (11-05-2016r.) - Śniło mi się, że zostałam porwana. Przez trzech mężczyzn, próbowałam uciekać kilka razy, ale zawsze zostałam złapana. Po czasie trafiłam do jednego mężczyzny i byłam przetrzymywana w jego mieszkaniu. Za oknem były piękne zielone krajobrazy, starożytne zabudowania i duży ocean lub morze. Jego mieszkanie było nowoczesne, po jakimś czasie nawet go polubiłam.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Próba porwania : Stałam przed blokiem z moją mamą i babcią. Nagle pod blok podjechał autobus i babcia bez słowa zaczęła uciekać. Wysiadł z niego mężczyzna ubrany w mundur po...
~Maja | 14 Września 2020, godz. 5:07r. | Próba porwania »

Porwanie: Śniło mi się, że szłam z kimś po jakichś górkach i nagle usłyszałam strzał i widziałam tych co strzelali. Schowałam się i kucnęłam. Czekałam aż pójdą sobie, ...
~Daria | 9 Maja 2018, godz. 11:07r. | Porwanie »

Ocena: 3.19 6 (głosów: 4)

Najnowsze komentarze (3):
 • ~Pam (31 Stycznia 2020, godz. 6:51)

  Razem z moim bratem szliśmy drogą taką przy ulicy i nagle dwóch mężczyzn chwyta nas od tyłu i pakuje do dużego samochodu. Kiedy dojechaliśmy na miejsce, a była to jakaś melina i odludzie, to okazało się że jest to mój tata i starszy brat(nie mam starszego brata, a ten porwany jest młodszy). Zaprowadzili nas tam i powiedzieli żeby siedzieć cicho. Potem zabrali nas do jakiegoś marketu. Widziałam tam moje przyjaciółki, więc mogłam je poprosić o pomoc, ale nie wiedziałam jak bo oni cały czas przy nas stali. Tam było pełno dzieci, byli tam też moi koledzy z którymi nieźle się dogadywałam. Porywacze musieli pójść na zakupy i poprosili żebyśmy pogadali z tymi kolegami, a że było to tuż przy wyjściu- szybko uciekliśmy. Wybiegliśmy i szliśmy obok jakiejś drogi, gdzie było dużo samochodów, poprosiłam kogoś by zabrał nas na komendę policji.
 • ~Dagmara (24 Marca 2018, godz. 21:15)

  Miałam dziś przerażający sen, byłam z córkami u rodziców. W pewnym momencie zadzwonił ktoś domofonem mama odebrała a ja przez judasz zobaczyłam kilku mężczyzn którzy wtargneli do domu, nie wiem jakim cudem udało mi się uciec ale moje dzieci i rodzice zostali tam z oprawcami. Resztę snu patrzyłam z ukrycia w okna widziałam ich wszystkich i cały strach przed tym co tam się działo. Nic nie mogłam zrobić.
 • ~Paulina (30 Października 2017, godz. 10:58)

  Śniło mi się, ze urodziłam bliźnięta. Opiekowałam się nimi, dałam im jeść, a później na chwile wyszłam z pokoju i nagle ktoś mi porwał moje dzieci, zaczelam biec, ale nie zdążyłam. W rzeczywistości nie mam dzieci. Co może oznaczać ten sen?
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Pogrzeb Śnił mi się tata, który naprawdę nie żyje już 11 lat. Sen był o tym, że umarł i przygotowa...
 • Kot Śniło mi się nad samym ranem, że ruszyłam na poszukiwanie kota z moją dawna, licealną przyjac...
 • Świeca Kupować ciemne świece....
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl