» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » P » Pływać - znaczenie snu

Sennik Pływać

PływaćSymbolizuje lekkość, swobodę, odwagę, determinację i sukces. Należy do snów, które mogą oznaczać zbliżające się wielkie możliwości. Bardzo często sen nadaje nam kierunek ku szczęściu i harmonii.
Możemy go interpretować, jako nadchodzącą okazję, w której jeżeli uda nam się wygrać z jakimiś przeciwnościami, osiągniemy duże powodzenie. Pływanie utożsamia się również z silnym dążeniem do celu, na którym bardzo nam zależy.

Jeżeli płyniemy w czystej i spokojnej wodzie - znak pomyślnego dążenia do celów.

Gdy podczas pływania czujemy przeszkody - na twojej drodze mogą pojawić się małe przeszkody do pokonania.

Jeżeli woda jest wyjątkowo niespokojna - uważaj, bo możesz się w czymś poddać.

Jeżeli zaczniesz pływać w ubraniu - trudniejsze wyzwania.

Gdy płyniesz w płytkiej wodzie - prosta, chociaż czasem trochę niewygodna droga do sukcesu.

Gdy jest mętna - oznacza małe niepowodzenia, z którymi dasz sobie radę. często jest to znak przeciwności.

Gdy dostrzegasz pływające osoby - możesz uwierzyć, że wkrótce osiągniesz cel.

Jeżeli utoniesz w wodzie - sen ostrzega cię, że do wielu spraw podchodzisz z dużym pesymizmem i nastawieniem na porażkę.

Jeśli uratujesz tonącą osobę - jesteś skłonny trochę zaryzykować, aby osiągnąć to, czego pragniesz.

Pływać w basenie - zbliżają się duże możliwości.

W jeziorze - radosne chwile.

Nauka pływania w wodzie - przez pewne okoliczności spróbujesz trochę zaryzykować.

fot. sxc.hu/photo/1129359 , plrang
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Zlatan (28-02-2017r.) - Wpadłem do wody, która była głębsza niż mój wzrost. Zanurkowałem i patrzyłem na osoby stojące na brzegu. Był tam m.in. mój szef z poprzedniej pracy. Woda była bardzo czysta. Będąc pod wodą widziałem wszystko co dzieje się na brzegu i słyszałem głosy osób tam stojących. Z lekkim trudem wypłynąłem na powierzchnię i gdy było już płytko stanąłem na nogi i wyszedłem z wody. Naprawdę ja nie umiem pływać.
~Grażyna (22-02-2017r.) - Najpierw w chłodny ciemny dzień pływałam z synem w stawie , woda była ciemna niezbyt mocno wzburzona,potem wychodziłam z dzieckiem na brzeg i osuszałam je nie patrząc na siebie, potem znowu to samo ale pomagał mi mój ukochany, następnie byliśmy w domu moich rodziców, on był ze swoim synem i jego syn bawił się z moim. Czułam spokój i radość ale zerwała się głośna burza z błyskawicami,która zaczęła zwalać drzewa na droge musielismy sie rozdzielić każde do swojego samochodu żeby drzewa ich nie zablokowały.potem znowu pływałam w tym samym stawie mój ukochany osuszał mnie kiedy wyszłam. Potem byłam w jakimś domu po drugiej stronie lustra widziałam żone mojego ukochanego i ich syna ona wypytywała o mnie. Potem byłam w lesie siedziałam na trawie na przeciwko mnie ukochany. Wypytywałam czy lubi zbierać grzyby.
~Kamila (30-10-2016r.) - Pływałam w rzece San, która teoretycznie nią była jednak wyglądała na o wiele ładniejszą i czystszą. Pływałam tak bardzo szybko, że moja mama i mój brat nie mogli mnie dogonić. Był to dla mnie powód do dumy, ponieważ miałam dopiero dwie lekcje pływania i nauczyłam się pływać, a zawsze panicznie bałam się wody. Pływałam i pływałam, aż w końcu oddaliłam się od nich, że przez chwilę nie wiedziałam gdzie jestem jednak potem odnalazłam się. Chwilę później znalazłam się u mojej babci, gdzie bawiłam się w chowanego z moim młodszym bratem i trzema innymi chłopczykami których nigdy nie widziałam na oczy.
~Paulina (1-11-2015r.) - Brałam udział w zawodach. Zaczynały się od basenu, przeskakiwałam z basenu do basenu, świetnie pływałam. Jedna z zjeżdżalni na basenie była lekko brudna. Potem znalazłam się w hotelu tam gdzie pracuje, stały modelki jak manekiny, była ogromna konferencja, wieczór, jechałam windą na górę, było tam dużo stołów przygotowanych dla gości. Potem biegłam maraton, nagle zaczęłam bardzo szybko biec, mama z koleżanką mi kibicowały, Obok było wesołe miasteczko, a ja próbowałam zrobić zdjęcie maratonu i wesołego miasteczka.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Pływanie w morzu: Na morzu widziałam statek, ja byłam już w morzu, nie umiem pływać, a musiałam przepłynąć do brzegu,by przeżyć. Nie miałam innego wyjścia, nie mogłam z...
~Weronika | 26 Maja 2019, godz. 9:52r. | Pływanie w morzu »

Sen o plaży : Śniło mi się, że byłam na plaży i pływałam w takiej czystej niebieskiej wodzie. Nurkowałam i znalazłam przejście. Popłynęłam i znalazłam się na drugiej...
~Zuzia | 28 Stycznia 2018, godz. 23:50r. | Sen o plaży »

Ocena: 3.89 6 (głosów: 10)
Podobne sny: Jazda konna, Odlot, Manewry, Powrót,

Najnowsze komentarze (2):
  • ~Gość (26 Listopad 2020, godz. 9:36)

    Śniło się mi, że byłam na wakacjach ze znajomymi w Chorwacji, jakiś mężczyzna pokazywał nam gdzie jest jaki rodzaj piasku, później poszliśmy pływać, wszyscy się cieszyli ale nagle przypomniałam sobie, że mam na sobie okulary,odniosłam je na brzeg, a gdy wróciłam do wody był w niej tylko mój były chłopak, którego dalej kocham. Powiedział "chodź tu do mnie" więc poplynelam w jego stronę, wtedy mnie przytulił i powiedział, że teraz już wszystko będzie jak należy.
  • ~Gośćjola (12 Lipca 2018, godz. 7:14)

    Snilo mi sie ze jestem w wodzie , byla to woda ciemno zielona , i nagle Stan ten wody podniosl sie , wysoko po' brzegi ,
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Ojciec Mi przyśniło się, że to mnie właśnie zabił ojciec, zdradził i zostawił dla innej rodziny. C...
  • Matka Moja mama nie żyje od 5 lat dziś śniłaś mi się....
  • Kał Hej, miałem sen dosyć podobny do opisanych przez Was. Kilka lat temu śniło mi się, że jestem w...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl