» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » P » Piorun - znaczenie snu

Sennik Piorun

PiorunOznacza pomysł, który wkrótce zrodzi się w Twoim umyśle. Symbolizuje nagłe olśnienie i dostrzeżenie nowych, niewidocznych dotąd możliwości.

Gdy zobaczysz uderzający piorun - wpadniesz na ciekawy pomysł.

Jeżeli go usłyszysz - nagła wiadomość.

Jeżeli porazi cię piorun - atrakcyjna, ale trochę ryzykowna znajomość.

Kulisty - w ciekawych okolicznościach osiągniesz korzyść.

fot. sxc.hu/photo/1286448 , wvubush
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Kasia (14-04-2017r.) - Pieski piorun na niebie widoczny przez 5 min, zaczęło palić się drzewo, pożar szedł w kierunku domu, na szczęście strażacy wszystko uratowali.
~Daria (20-03-2017r.) - Byłam w miejscowości gdzie mieszkałam w dzieciństwie, kilkanaście metrów od domu rodzinnego czegoś szukałam lub chciałam coś schować, byłam z kimś, wiem że znam tą osobę ale nie wiem dokładnie kto to jest. W pewnym momencie od strony domu nadbiega duży, groźny pies, patrzę w niebo nad nami zaczynają się zbierać chmury burzowe, widzę ogromy piorun, który rozdziela się na trzy błyskawice, upadam na ziemie boję się, wiem, że uderzą koło mnie, jedna z nich mnie dosięga ale chyba nie robi mi krzywdy...wtedy obudziłam się przerażona.
~Filip (16-02-2017r.) - Był piękny słoneczny dzień. Poszedłem za blok grać w piłkę nożną. Ujrzałem Schody do piwnicy. Wracając do domu rozpoczęła się ulewa i można było zobaczyć wiele piorunów. Cały mokry otwierałem drzwi.
~Anna (16-09-2016r.) - Zbliżała się burza, niebo było czarne od kłębiących się chmur. Ja i grupa osób staliśmy i patrzyliśmy jak pioruny ogniste uderzają w ziemię, a były to grube i długo trwające ogniste uderzenia, które powodowały pożar i porażały ludzi. Trwało to chwilę i nagle niebo zaczynało robić się spokojne i tu sen się skończył.
~Konrad (14-12-2015r.) - Śnił mi się sen w którym piorun jasny uderzył w las i po pewnej chwili ogień go opanował. Gdy to ujrzałem pobiegłem szybko do domu by powiedzieć co się stało. W domu jednak nikt na to nie zareagował. Wtedy się obudziłem.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Chowanie się przed burzą z piorunami: Dzień dobry, mój sen był następujący: Wracałam do domu z synem (niemowlęciem), nagle zobaczyłam, że nadchodzi burza, zerwał się silny wiatr. Byłam nied...
~Monika | 5 Lipca 2020, godz. 15:32r. | Chowanie się przed burzą z piorunami »

uderzenie pioruna: Śniło mi się, że muszę po coś iść, coś przynieść i mówiłam do kogoś. Szłam ścieżką w kierunku ogrodzenia domu w którym mieszkam. Na zewnątrz niebo był...
~Weronika | 7 Grudnia 2019, godz. 23:01r. | uderzenie pioruna »

Ocena: 4.83 6 (głosów: 23)
Podobne sny: Torf, Noc, Mielizna, Pustynia,

Najnowsze komentarze (1):
  • ~Kevin17 (14 Listopad 2019, godz. 21:19)

    Sen był dość dziwny, szedłem po rynku w okolicznej miejscowości. Zauważyłem pusty dom, do którego bez problemu wszedłem, nagle z sufitu zaczął na mnie padać deszcz, nierealne, ale tak było. Kiedy ukryłem się pod jakimś podestem nieopodal drzwi wejściowych miałem wgląd na cały rynek. Nagle w rynek trafił piorun który zabil jakąś kobietę. Wszyscy wpadli w panikę, po przeciwnej stronie rynku zaczęło płakać dziecko które widziało że piorun zabił jej matkę. Wtedy 15 kobiet pobiegło w stronę tego dziecka. Na tym sen się zakończył.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Mysz Byłam u córki, razem z zięciem mieszkali na poddaszu, odkryłam, że na moje łóżko spadają my...
  • Szkło Śniło mi się, że upadałam na ziemie i tam było mnóstwo szkła, miałam szkła powbijane w dł...
  • Rodzice We śnie widziałam siebie jako małe sześcioletnie dziecko. Idę z nimi rodzicami (którzy we śni...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl