» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » P » Piersi - znaczenie snu

Sennik Piersi

PiersiSymbolizują kobiecość i fantazje erotyczne. Wśród mężczyzn odzwierciedlają potrzebę bliskości dojrzałej kobiety.

Gdy je zobaczysz - potrzebujesz bliskości swojej drugiej połówki. niekiedy znak wygórowanych fantazji miłosnych.

Jeżeli są one własnością bardzo ładnej kobiety - znak miłego wydarzenia.

Karmienie piersią - zazwyczaj to symbol dobrobytu i szczęścia.

Gdy widzisz duże piersi - sukcesy finansowe.

Jeżeli posiadasz duży biust - dobre samopoczucie, atrakcyjność i wysoka samoocena.

Jeżeli posiada je mężczyzna - niepohamowane potrzeby erotyczne.

Małe - ubóstwo lub niezadowolenie z siebie.

Jeżeli robisz z nimi coś nieprzyzwoitego - znak niedojrzałości i niezaspokojonych pragnień. niekiedy problemy z pohamowaniem emocji.

Gdy widzisz je przez stanik - odkryjesz czyjąś tajemnicę.

Jeżeli je komuś pokazujesz - szczęśliwa i zaufana miłość.

fot. freeimages.com/photo/73624 , gun
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~irek (20-04-2017r.) - Byliśmy z moją ukochaną w samochodzie siedzieliśmy a po chwili zaczęliśmy się całować. Zacząłem całować jej usta ona odwzajemniła mój pocaunek zacząłem pieścić jej piersi, jej sutki, byliśmy tacy podnieceni
~Hania (22-03-2017r.) - We śnie byłam w jednym pomieszczeniu z innymi ludźmi oraz z żoną mężczyzny z którym spotykam się od roku. On ma żonę, która pokazywała swoje piersi unosząc bluzkę.
~Sylwia (29-01-2017r.) - Śniłam że wyciskałam mleko z moich piersi. Mleko było białe a jak się bliżej przyjrzałam to były w tym mleku białe cienkie robaki. Później oczyściłam się przez wyciśnięcie daleko mleka z piersi.
~Anna (5-11-2016r.) - Nagle się obudziłam miałam na sobie pidżame, a moje piersi były tak duże, że gdy usiadłam to spadły mi prawie na uda. Wstałam i poszłam do lustra zobaczyć jak wyglądam.
~Asia (28-06-2016r.) - Zobaczyłam jej biust pod ubraniem, gdy wchodziła przez drzwi. Następnie znajdowałyśmy się w słonecznym pomieszczeniu, ona coś robiła, w ja przez przypadek zobaczyłam jej piersi zza odchylonej bluzki. Była ubrana na czarno-biało, a jej piersi w staniku (czarnym) były o wiele większe niż normalnie (co mnie zdziwiło) były też lekko obwisłe i postarzałe, a jej skóra nienaturalnie opalona.
~Tomek (10-06-2016r.) - śniła mi się młoda kobieta, opalona o ciemnych może czarnych włosach w czarnym staniku który potem zniknął i zobaczyłem piękne, jędrne piersi które dotykałem. Nie widziałem jej twarzy. Krótki i miły sen.
~Ola (1-02-2016r.) - Mój mężczyzna wziął mnie na obiad do swojej przyjaciółki. Czułam się tam obco a obiad wydawał się być jakby po kimś. Ona z nim rozmawiała nagle mleko zaczęło się wylewać z jej piersi i ud. Podałam jej ręcznik potem wysyłam z domu.
~Beata (28-10-2015r.) - Siedziałam na kanapie i patrzyłam na swoje piersi. Miałam ładny czarny biustonosz. Oglądałam piersi i byłam zadowolona, że są ładne, okrągłe i jędrne. Roznosiła mnie duma, że w moim wieku mogą tak ładnie wyglądać. Zastanawiałam się jak wyglądają u innych kobiet.
Ocena: 4.14 6 (głosów: 22)
Podobne sny: Brwi, Głowa, Piegi, Pot,

Najnowsze komentarze (3):
 • ~Kasiks (10 Maja 2018, godz. 11:49)

  Witam, śniło mi się ,że patrzyłam na swoje piersi i one były przebarwione w kolorze żółtym i pomarańczowym , zaczęłam panikować, nie wiedziałam co robić. Co to może znaczyć?
 • ~Marta (8 Kwietnia 2018, godz. 9:36)

  Moja jedna pierś byla nabrzmiała i czerwona a sutek wklęsły i zaropiały. Skora łuszczyła się z klatki piersiowej. Zaczęłam przemywać pierś i wyciągać sutek i okazało się że na końcu sutka był bolący pryszcz. Dodam, że nie mam dzieci. Co to znaczy?
 • ~Magda (31 Stycznia 2018, godz. 5:47)

  Śniło mi się że miałam powiększone brodawki na piersi i moje piersi były jakieś wieksze
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Kret Śniłam, że kret wymiotował. Co to oznacza?...
 • Nici Wyciąganie czarnych nici wrośniętych w dłoń....
 • Most Zasnęłam na chwilę, śniło mi się, że mój partner trzyma mnie za rękę i przekonuje do przej...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2023 - DobrySennik.pl