» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » N » Nauczyciel - znaczenie snu

Sennik Nauczyciel

NauczycielSymbolizuje osobę z wysokim poważaniem i wiedzą. Sen może oznaczać, że brakuje nam w pewnej dziedzinie wystarczającej wiedzy, jednak zamiast się dokształcać, ignorujemy naukę na rzecz pracy i obowiązków.
Niekiedy sen wzywa nas, abyśmy spróbowali wyciągnąć na wierzch ukryte pragnienia i poznali samych siebie. Być może nadszedł właściwy moment, aby trochę nas sobą popracować.

Być nim - osiągniesz sukces przez samopoznanie.

Gdy jest on zmieniony - zapowiedź przyjemności.

Jego śmierć - zdasz sobie sprawę z nadchodzącej straty.

Całować go - powodzenie w nauce.

Jeżeli nauczycielem jest to twój wychowawca - ktoś zwróci ci uwagę na niewłaściwe postępowanie.

Nauczyciel fizyki - zwiększona zdolność w naukach ścisłych.

Matematyki - wysoka kreatywność.

Muzyki - twórczość.

Polskiego - zapowiedź nudy.

fot. sxc.hu/photo/826952 , stevekrh19
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Sara (25-08-2016r.) - Śniło mi się, że w klasie byłam ja i moje przyjaciółki plus jedna dziewczyna, której zupełnie nie lubię. Klasa, w której byłyśmy nie była normalna. Zamiast ławek były fotele, które praktycznie były rozłożone jak łóżka, a mój nauczyciel, który normalnie uczył mnie historii leżał po prostu na łóżku. Mój sen zaczyna się od tego, że wybiega do klasy i mówię mu, że nie ma książki, którą potrzebuje. Nigdy za sobą jakoś nie przepadaliśmy lecz zawsze mi się podobał. Tak więc zawiedziony belfer kazał wziąć mi inną książkę i położyć się obok niego, a ja to zrobiłam. Wszystkie dziewczyny uczestniczyły w lekcji, leżąc w fotelach, ja leżałam z nauczycielem, czytając książkę, która mi dał i trzymając go za rękę. Kiedy spostrzegłam co się dzieje puściłam go, ale on złapał mnie znowu, a ja również złapałam go za rękę. Po jakiś czasie ktoś wbiegł do klasy i kazał nam wyjść. Na dworze była już noc, szkoła znikła, a my byliśmy na jakiś osiedlu. Próbowałam porozmawiać z moim nauczycielem od historii, ale on tylko trzymał mnie za rękę i uśmiechał się do mnie. Każdy pytał co się dzieje między nami, a na odpowiadałam, że nie wiem. Nagle z nieba zaczęły spadać gwiazdy. Były ogromne. Niektóre przypominały gwiazdę betlejemską. Nagle zrobiło ich się mnóstwo było ich wszędzie pełno i zaczęliśmy uciekać i skakać przez płot na jakieś podwórko.
~Magda (13-07-2016r.) - Byłam w bibliotece u mojej mamy. Mój były nauczyciel z gimnazjum dawał mi korepetycje z historii. Chodziło o przygotowanie się do rozszerzonej matury. Kazał mi się wziąć w garść i zacząć się uczyć dat. Wyszliśmy na dwór i odprowadziłam go. Przy zakręcie ulicy spotkałam znajomą. Była zima, a ja zachorowałam. Miałam przeziębienie. Moją szyję okrywał czerwony szalik. Jechałam autobusem.
~Piotr (20-11-2015r.) - Byłem nauczycielem muzyki w liceum w małej miejscowości rodzinnej. Widziałem wielu uczniów młodzieży, biurka szkolne, krzesła. Widziałem też kanapki z szynką. Pocałowała mnie w policzek na powitanie znana polska piosenkarka młodego pokolenia. Powiedziała, że chce, abym jej udzielił lekcji śpiewu.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Dzień otwarty szkoły: Szłam do szkoły było słonecznie, wtedy zauważyłam że dziś jest dzień otwarty szkoły,n ie było nikogo ze szkoły tylko kilka nauczycieli i uczniów. Nauczyciel o...
~wiktoria | 17 Maja 2016, godz. 14:50r. | Dzień otwarty szkoły »

Romans z nauczycielem: Byłam ze swoim chłopakiem w centrum miasta. Kiedy wracałam do domu, przypomniało mi się, że dziś jest wieczór salsy w lokalu właśnie w centrum miasta, s...
~Asia | 18 Czerwca 2015, godz. 9:35r. | Romans z nauczycielem »

Ocena: 3.82 6 (głosów: 17)
Podobne sny: Ogrodnik, Cygan, Dżokej, Sanitariusz,

Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Ślimak Śnił mi się ślimak, którego przeniosłam w inne miejsce. Wtedy ślimak stał się duży, miał ...
  • Żmija Śniła mi się żmija, że ją smażę na patelni. Ale nadal się jej boję. Początku snu nie pami...
  • Teść Romans z teściem....
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl