» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » K » Kolega - znaczenie snu

Sennik Kolega

KolegaSen z kolegą zwłaszcza wśród dziewczyn wynika z poczucia samotności i chęci bliższej przyjaźni, a nawet z potrzeb miłosnych. Według senników, jeżeli śnimy o dobrych relacjach z kolegą, wówczas może to oznaczać pojednanie i akceptację. Jeżeli widzimy kolegę w towarzystwie innej dziewczyny, o którego jesteś zazdrosna, wtedy taki sen może symbolizować poczucie odrzucenia i niezadowolenie w sprawach sercowych. Sny z kolegami wśród mężczyzn mogą odnosić się do udanego życia towarzyskiego.

fot. freeimages.com/photo/1070103 , redfloor
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Aneta (28-04-2017r.) - Jestem mężatką. Śnił mi się kolega z pracy, który przyszedł do mnie ze swoim małym dzieckiem,niemowlakiem. Wcześniej go szukał i u mnie dziecko wyciągnął z torby. Wzięłam je na ręce i pocałowałam w główkę a kolega przytulił się do mojego policzka i wtedy ja pocałowałam go w policzek a on powiedział że kupił mi pierścionek na mały palec. Wiedzieliśmy, że mamy ja męża on żonę.
~Megi (23-04-2017r.) - Śniło mi się jak byliśmy na wycieczce w hotelu lub pensjonacie. Kolega oglądał film ja powiedziałam że dostałam w wiadomości od koleżanki lepszy film. Poszłam na górę do pokoju w którym był kolega z pracy. Powiedział że korzystał z mojego komputera. Szukałam w telefonie tego filmu. Potem siedzieliśmy przy stole na którym stał komputer. Kolega dotykał moich dłoni, przybliżać się i głaskał mnie po lewej ręce. Później przy stole siedziała też koleżanka z pracy. Meble w pokoju były bezowe lub jasno brązowe.
~Kamila (5-03-2017r.) - Jesteśmy w szatni i przebieramy się na wf. Są ze mną około trzy koleżanki i dwóch kolegów. Niestety nie mam gumki do włosów i pytam się każdego po kolei czy ją ma, a jednek kolega pożycza mi gumkę koloru niebiesko biało czarnego.
~Ola (19-02-2017r.) - Śniło mi się że byłam na jakiejś hali albo boisku.Siedziałam sobie na materacach był tam Filip kolega w którym jestem zakochana grał w piłke nożną.Podszedł do mnie i powiedział;Cześć,a ja;Cześć,a on;co tam u ciebie?,ja;no dobrze a u ciebie?,on;u mnie ok.Zapytał mnie czy umiem odbijać kolanem piłke ja mu odpowiedział że tak troche a on mi powiedział aha to moge cię nauczyć bo też swoją siostre uczyłem i brata.I potem poszedł grać a ja się patrzyłam jak gra.
~Ola (18-02-2017r.) - Śniło mi się że byłam w szkole i to była środa miałam lekcje w stołówce.Siedziałam sobie i szukałam coś w plecaku przyszedł mój kolega w którym byłam kiedyś w nim zakochana nie chcący wyjełam walentynke dla kogoś innego on schodził schodami i powiedział o a dla kogo ta walentynka dla mnie no wiesz dzięki? Odpowiedziałam mu: nie to nie dla ciebie. a on trzymał w ręce jakoś czekolade.
~Amelia (17-02-2017r.) - Skończyły się lekcje w szkole, więc poszłam do szafki. Ściągnęłam bluzke i byłam w samym staniku, gdy nagle mój kolega z jego kolegą podeszli i zaczęli mnie zaczepiać. Następnie mój kolega złapał mnie za nadgarstek i nie chciał puścić. Zaczęłam go bić, aby mnie puścił, ale straciłam siłe w całym ciele, moje ciosy były bardzo lekkie, chociaż robiłam duży zamach. Kolega cały czas śmiał się kpiaco ze mnie. Trwało to dłuższą chwile, w końcu mnie puścił. Wtedy ja zbliżyłam się do niego ze wściekłym wzrokiem, tak że stykaliśmy się nosami i coś mu powiedziałam, ale nie pamiętam co. Potem przyszła nauczycielka, ale było już po fakcie, więc powiedziałam do niej sarkastycznie "Dziękuje za pomoc". Ubrałam się, rogalika, którego miałam dałam koleżance, zaproponowałam również ciastka, ale nie chciała.
~EWELINA (14-02-2017r.) - Śniło mi się że odwiedził mnie kolega. Długo na mnie czekał bo miałam dużo rzeczy do zrobienia i nie zdążyłam się uszykować przed jego przyjazdem. Rozmawiał z moimi rodzicami czekając na mnie a ja myłam włosy.
~Aga (13-02-2017r.) - Martwię sie o swojego kolegę który jest lekko poraniony, stoi na balkonie ma podartą koszule , troche poraniony na głowie i brzuchu, troche krwawi, nie mogę mu pomóc a chce, on sie w mnie kocha ale ukrywa to, przekazuje wiadomości przez swoją koleżankę
~Iga (2-02-2017r.) - Śniło mi się, że kolega ze szkoły który mieszka obok mnie podszedł do mnie w szkole na korytarzu szkolnym na przerwie i zaproponował się przejść po szkole i porozmawiać a więc się zgodziłam. Na korytarzu szkolnym były starsze dziewczyny które się na mnie patrzyły bo mi zazdrościły, że chodzę z kolegą. Zbliżyliśmy się do siebie i mówiliśmy te same słowa w jednym czasie ja zakochałam się w nim a on we mnie.
~Mirosław (18-01-2017r.) - Ujrzałem dawnego sąsiada, który parę lat temu zmarł. Wyglądał bardzo dobrze chciał pożyczyć garnitur . Miałem tylko czarny i taki mu pożyczyłem . Wiem że w tym garniturze został pochowany
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Kolega z pracy: W moim mieszkaniu w kuchni przy okrągłym stole siedzi kolega z pracy i pisze jakiś projekt do pracy, na dużej białej kartce zielonym długopisem. Nad n...
~Bart | 9 Września 2023, godz. 9:01r. | Kolega z pracy »

Codziennie: Rozmawiałam ze znajomym, który naprawia zegarki. W pewnym momencie okazało się, że nie mam w torbie portfela. On bardzo się zdenerwował, musiałam szukać ...
~Kasia | 15 Lutego 2022, godz. 9:00r. | Codziennie »

Wizyta u taty: Obok domu mojego taty kolega wybudował swój dom. Był niemiły i byłam bardzo zła. Niszczył moje rzeczy. W końcu ja i tata odwiedziliśmy go. On i jego ż...
~Iga | 30 Listopad 2020, godz. 10:30r. | Wizyta u taty »

Ocena: 4.09 6 (głosów: 10)
Podobne sny: Inwalida, Głupi, Handlarz, Kurier,

Najnowsze komentarze (2):
  • ~Emka (11 Sierpnia 2018, godz. 9:53)

    Śniło mi się, że wędrowałam z kolegą z pracy po Polsce. Chodziliśmy i rozmawialiśmy. Po długiej już wędrówce, prawie u celu (okolice rodzinne), wziął mnie na ręce i niósł, bo byłam strasznie zmęczona. Ja w tym momencie, przytuliłam się do niego, a potem pocałowałam. Odwzajemnił pocałunek, ale potem się oderwał i powiedział, że nie możemy (on ma rodzinę, a ja jestem w związku). Na miejscu położyliśmy się spać. Rano przyszedł mój tata, na co kolega przebrał się i udawał, że nie jest w pełni zdrowy na umyśle, żeby tata nie zrozumiał, że między nami coś jest.
  • ~Paulina (23 Sierpnia 2017, godz. 17:34)

    Mąż mojej koleżanki pomaga remontować mieszkanie, do którego właśnie się przeprowadziłam. Oprócz niego pomaga nam wiele innych osób, jest radosna i wesoła atmosfera, dużo rozmawiamy (jednak nie wiem o czym).
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Stodoła Byłam w stodole, w której znalazłam dużo pochowanych starych zabawek mojego nastoletniego syna....
  • Oczy Pamiętam tylko, że śniło mi się moje własne oko prawe, do którego wpadł owad - muszka czy co...
  • Grób Śnił mi się zniszczony grób rodziny. Co to może oznaczać?...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl