» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » K » Klasa - znaczenie snu

Sennik Klasa

KlasaPrzebywać w klasie lekcyjnej - wspomnienia z młodzieńczych lat, przypływ pozytywnej energii i sił witalnych.

Być razem ze swoją klasą z lat szkolnych - tęsknota za lepszymi czasami.

Spotkać nową klasę - wkrótce nawiążesz nowe znajomości.

fot. sxc.hu/photo/1193228 , igoghost
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Ola (23-02-2017r.) - Śniło mi się że byłam w szkole był czwartek miałam lekcje chemii w innej sali nż mam w sali od biologi.Siedze sobie w ławce i nagle pani współpomagająca podchodzi do mojego kolegi którego kiedyś kochałam.Dostał walentynke tam było napisane jakieś liczby trzeba było obliczyć Marek obliczył i wyszło mu 17.Wkurzyłam się zaczełam płakać czułam się zazdrosna ale nie powinnam.Potem była matematyka Marek poszedł już do domu bo miał zwolninie.Ławki były ułożone w litere U usiadła koło mnie jedna z elity i powiedziałam do niej;czego tu siadasz idz mi stąd a ona słucham a ja jej to powtórzyłam i nagle moja klasa zaczeła mi zabierać moje rzeczy,zaczeli się śmiać i mi dogryzali robili mi głupie zdjęcia.Zaczełam płakać poczułam się jak śmieć.
~helena (22-02-2016r.) - śniło mi się, że chciałam zorganizować imprezę rodzinną, ale lokal w którym chciałam ją mieć miał zajęty termin. W tym czasie miało się w nim odbyć spotkanie mojej klasy. A głównym organizatorem była moja kuzynka. Całe tło było przyciemnione w kolorach ciemnej czerwieni i brązu a postać kuzynki była taka jasna, szara i "zalewała mnie potokiem słów". Ogólnie była atmosfera podnieconego ciepła.
~asia (17-12-2015r.) - Śniło mi się, że byłam w szkole, chodziłam po klasach potem zobaczyłam byłego księdza, który zabrał mnie do kościoła, gdzie było dużo księży. Śnił mi się też brat który się skaleczył było dużo krwi.
~Ewa (11-11-2015r.) - Dotarliśmy z klasa do hotelu gdzie mieliśmy zarezerwowane pokoje.. Nikt nie zapytał właścicielki gdzie są nasze pokoje więc ja powiedziałam, że mieliśmy zarezerwowane pokoje i chcemy zapłacić.. Wtedy wyjęliśmy monety żeby zapłacić a one rozsypały się po podłodze. Recepcjonistka pokazała nam pokoje.. Weszłam do pokoju z dwiema koleżankami a one nawet nie wniosły bagaży tylko położyły się spać bo są zmęczone. Ja pomyślałam że nie chcę być z nimi w pokoju bo będzie strasznie nudno. I chciałam wrócić do domu.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Szkoła: Już jako osoba dorosła weszłam ponownie do klasy, zostawiłam tornister po prawej stronie sali na początku, ale usiadłam z jakimś chłopakiem brunetem na końc...
~ela | 15 Maja 2015, godz. 10:36r. | Szkoła »

Ocena: 3.88 6 (głosów: 18)
Podobne sny: Tartak, Szkoła, Magazyn, Budowa,

Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Zmarły mąż Zmarły 5 lat temu mąż często mi się śni, albo przychodzi do domu albo jedziemy do jego rodziny...
  • Włosy Śniło mi się, że myłam włosy w umywalce i po spłukaniu cała umywalka była w moich włosach,...
  • Banany Śniło mi się nad ranem, że byłam u swojego przyjaciela i miałam wchodzić po schodach do jego ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl