» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » D » Drzwi - znaczenie snu

Sennik Drzwi

DrzwiSen z drzwiami drewnianymi ma pozytywne znaczenie, jeśli drzwi są otwarte. Zamknięte świadczą o naszych wewnętrznych blokadach i obawach. Niekiedy oznaczają przejście z jednego etapu w drugi, nadając początek czemuś zupełnie nowemu.

Wychodzić przez drzwi - odrywamy się od swojego i dobrze znanego nam miejsca, wpuszczając do życia pewną nowość.

Zniszczyć je - zablokujesz sobie drogę do nowych możliwości.

Naprawiać je - ponownie otrzymasz szansę.

Płonące - ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem.

Otwierać drzwi - wcześniej przyjęte plany mają szansę na powodzenie; pojawią się ciekawe okazje.

Pukać do drzwi - obawiasz się kogoś.

Stare i zniszczone drzwi - wierna przyjaźń.

Drzwi obrotowe - jakieś złe zamiary mogą się obrócić przeciwko tobie.

Zamknięte drzwi - twoje plany mogą zostać przez kogoś pokrzyżowane.

Skrzypiące - obawiasz się, że jakieś twoje tajemnice wyjdą na wierzch.

Drzwi bez klamek - możesz zazdrościć komuś sukcesów.

fot. sxc.hu/photo/1397491 , Krappweis
Znaczenia popularnych senników:
Sennik staropolski:
- zaszczyt
- fałszywi przyjaciele (jeżeli sen był nieprzyjemny)
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~barbara (19-04-2017r.) - Nieznane pomieszczenie , ktoś burzy ścianę z płyty gipsowej ( ja chyba w tym pomagam ),zdumienie i radość bo odkrywam ze tam znajdują się drzwi które ktos ta scianą zabudował , wchodzę i widzę schody na dole których jest brama ( taka brama jak w kamienicach ) wyjscie do miasta. Cieszę się z tego widoku i mówię , że teraz wyjscie ( chyba do miasta ) bedzie szybsze ,zajmie mniej czasu ( tak jakby przed znalezieniem tajemnego przejscia droga do pokonania była dłuższa i czasochłonna ) . Widoczne elementy tj schody i brama nie były uszkodzone . Schody drewniane a brama metalowa i wydaje mi się ze patrząc z góry na bramę w dole, widziałam ,ze brama jest uchylona i skądś wiedziałam ze prowadzi do miasta . Przez rąbek uchylonej bramy widziałm jakby ulicę ( pustą ) ale świeciło słońce .
~Ewa (19-04-2017r.) - Do mieszkania, w którym we śnie mieszkam, przychodzi znajomy mężczyzna, który wygląda jednak inaczej. Chce skorzystać z toalety. Ja wchodzę do niej i widzę, że jest tam bardzo ciasno a poza tym panuje bałagan. Wychodzimy na korytarz w poszukiwaniu toalety i widzimy dużo dużych brązowych zamkniętych drzwi.
~Marianna (8-04-2017r.) - Byłam w jakimś widnym pomieszczeniu, podeszła do mnie przyjaciółka z jakąś kartką i mówi - wróżyłam sobie i wyszło mi że jestem prosta a ty skrzywiona i będę bogata. Zrobiło mi się jakoś nie miło i wychodziłam w stronę drzwi. Ale na drodze między mną a drzwiami leżała sterta bardzo dużych i jasno zielonych jabłek, wyglądały na dojrzałe.
~Asia (18-02-2017r.) - Śnił mi sie ze mieszkam w domu z białymi drzwiami, mieszkałam w domu z przyjaciółka mięłyśmy bardzo dużo adoratorów.wyszłam z domu przed imprezom miała zafarbowac mi włosy. Poszłam po lakier do paznokci i zabrakło mi pieniedzy, otwierajac po powrocie do domu białe drzwi domu zauwazylam ze w portwelu mam plik 100zł banknotów, powiedziałam do przyjaciólki patrz ale jestem głupia mam pieniadze a nie wiedziałam o tym.
~Marianna (14-02-2017r.) - Z daleka widzę łóżko szpitalne w w nim mojego męża, i nagle znika. Ja trzyma prawą ręką klamkę i lewą zamykam na klucz białe w połowie szklane drzwi. Uwaga: Mąż jest w szpitalu.
~Łukasz (27-01-2017r.) - Wyszedłem na dwór przez brąz drzwi z domu drewnianego i później schodząc po schodowych drewnianych. Poszedłem się odlać po ziemi i kamieniu. Kiedy wracałem zauważyłem czarną postać za drzewami po lewej stronie. Kiedy wracałem miałem problem z wejściem po schodach i leżałem na schodach. Zauważyłem odchodząca czarną postać, osobę mężczyznę.
~Alicja (22-01-2017r.) - Byłam na uroczystości w starożytnym, eleganckim i bogato urządzonym zamku.Sale i pokoje były piękne. W pewnej chwili musiałam uciekać. Ktoś mnie gonił. Biegłam tajnym korytarzami, że schodami drewnianymi. Każdy schowek i tajne przejścia były z drewniane. Otwierałam ciężkie, masywne , drewniane drzwi z metalowymi zamkami. W pewnym momencie w pięknej komnacie pod łóżkiem znalazłam tajemnicze przejście w podłodze,z którego spadłam na miękka powierzchnię. Komnata ta okazała się własnością mężczyzny, który w tym momencie wchodził to niej innym wejściem. Mężczyzna zainteresował mnie na początku uroczystości. Wtedy już zwróciłam na niego uwagę. Zobaczył mnie siedząca i wtedy nasze spojrzenia się spotkały. Zrozumiałam,że on też był we mnie zakochany.
~Beata (8-01-2017r.) - Maciek wstawił drzwi do swojego pokoju, których wcześniej w śnie nie było, po czym otworzył je szeroko jakby zapraszając mnie do swojego pokoju i poszedł się położyć do łóżka (jednego z dwóch pojedynczych w tym pokoju). W rzeczywistości stoi tam podwójne łóżko, a we śnie położył się do łóżka po tej samej stronie co zawsze spał. Sen miał miejsce po tym, jak mi powiedział, że następnego dnia musi wyjechać na zawsze i nie wiadomo kiedy będziemy znów ze sobą mieszkali
~Ewelina (5-01-2017r.) - Jestem w kuchni i próbuję zamknąć szafkę ale coś ją blokuje. Czuję czyjąś obecność i bardzo się boję. Nagle otwierają się wszystkie szafki w kuchni i drzwi. Ja wybiegam i uciekam do męża. Po drodze widzę,że drzwi od szafy się otwierają. Cały czas czuję niebezpieczeństwo.
~Danuta (2-11-2016r.) - Poszłam do mieszkania w którym mieszkałam jeszcze 2 lata temu , przed rozwodem . Przed wejściem zauważyłam, że drzwi otwierają się z odwrotnej strony i są uchylone. Bałam się wejść do mieszkania. Zawołałam po imieniu na byłego męża, bo podświadomie czułam, że tam jest. Było to wszystko bardzo dziwne.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Otwieranie drzwi wejściowych do mieszkania stryja: Stoję przed drzwiami są to drzwi do mieszkania mojego stryja. Mam do nich klucze i je otwieram. Czynie to w ogromnym stresie bo wiem, że niema nikogo w ...
~Artur | 24 Kwietnia 2020, godz. 11:28r. | Otwieranie drzwi wejściowych do mieszkania stryja »

czarna postać: Obudziłam się dokładnie około godziny 3:00. Nie wiem dlaczego, ale otworzyłam oczy, nic takiego specjalnego. Byłam w tym samym pokoju w którym zasnęłam, ale popa...
~Julia | 5 Kwietnia 2020, godz. 17:13r. | czarna postać »

Pożar: Przechodząc obok garażu weszłam do niego i zauważyłam mały ogień. Paliły się szmaty.Chciałam uciec, ale ktoś zamknął drzwi. Dym rozchodził się po całym ...
~Iza | 8 Marca 2020, godz. 13:34r. | Pożar »

Ocena: 4.77 6 (głosów: 17)
Podobne sny: Wata, Ogłoszenie, Trąba, Notatnik,

Najnowsze komentarze (2):
  • ~Karol (11 Czerwca 2018, godz. 2:42)

    Malem sen ,ze moja dorosla corka stala przed drzwiami do domu i plakala nie chciala przez nie przejsc co to znaczy?
  • ~Kasia (24 Października 2017, godz. 19:35)

    We śnie zastałam zniszczone drzwi od wejścia na ogród. Były podziurawione, klamka wisiała, nie dało ich zamknąć. Martwiłam się, ze nie bede mogła jechac do pracy bo ktoś pod moja nieobecność przyjdzie i okradnie dom.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Papuga Miałam białą, dużą papugę. Chciała mi odfrunąć, a ja ją łapałam. Zmieniała wtedy kolor,...
  • Pryszcze Śniło mi się, że próbowałam wycisnąć pryszcza i zaczął wychodzić wąski biały i długi....
  • Ryba Śniło mi się, że z mojej stopy wystawał mały kawałek rybiego ogona(jakby końcówka płetwy) ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl