» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » D » Dentysta - znaczenie snu

Sennik Dentysta

DentystaMoże symbolizować zbliżające się wydarzenie, które budzi w nas uczucie strachu, jednak z pewnych względów mamy z nim związane duże nadzieje.

Jeżeli wyrywa nam ząb - jest znakiem straty materialnej.

Gdy boruje nam zęby - nieprzyjemne wieści.

Ze znieczuleniem miejscowym - próbujesz uciec od problemów.

Czekać w kolejce na wizytę u dentysty - wyraża nasze lęki.

fot. freeimages.com/photo/480106 , claraM
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Anita (23-01-2017r.) - Śniło mi się, że przyjechałam do dentysty z kochankiem i psem mojej córki. Wychodząc z samochodu zastanawiałam się czy go zabrać ze sobą czy zostawić w samochodzie. Nagle pojawił się jeszcze jeden pies jakby przyszedł do mojego psa. Ale w końcu poszłam do tej przychodni, wchodząc po schodach na konkretne piętro. Na poczekalni siedziało kilka osób, po chwili wyszła pani doktor i poprosiła pierwszą osobę, wstały trzy osoby i ja powiedziałam, że jestem pierwsza bo już o 7 rano dzwoniłam i telefonicznie ustaliłam sobie wizytę. Po wejściu do gabinetu pokazałam że mam dziurę w zębie była to siódemka lewa dolna, ale,że panował lekki bałagan, pomogłam posprzątać i poukładać rzeczy pod biurkiem, pani doktor mi podziękowała. Ja jej odpowiedziałam, że bardzo lubię układać towar. Jak pomagałam sprzątać to poprosiłam, tego mężczyznę który był ze mną żeby poszedł do samochodu i zobaczył czy wszystko w porządku.
~Ewa (6-08-2016r.) - Poszłam z koleżanką do dentysty a w zębach miałam małe glizdy. Nie były niebezpieczne, ale było ich dużo. Dentystka jakimś nowoczesnym narzędziem leczyła mi te zęby. Trwało to długo, ale nie bolało.
~aga (6-04-2016r.) - W moim śnie pojawił się dentysta, sprawdzał mi zęby , była miedzy nami namiętność , był bardzo czuły dotykał mnie delikatnie i to sprawiało mi radość. Ale okazało się, że moje zęby są zepsute bardzo. Próbował mi wyrwać jednego zęba, ale się nie udało, przejechałam po zębach językiem i czułam ze mi wypadają przednie zęby i wyplułam je na rękę, ale ich nie widziałam. Popatrzyłam potem w lustro i miałam zęby, ale bardzo brzydkie , zniszczone.
~Beata (24-11-2015r.) - Spotkałam u dentysty mojego kochanka, czekał na swoją kolej, stałam duży fotel. Zaprosiłam go do swojego domu, gdzie długo rozmawialiśmy śmiejąc się, odwiedziła mnie moja mama - nie była zadowolona, że On jest u mnie....
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Wizyta u dentysty : Byłem u dentysty w przypadkowo spotkanym gabinecie dentysta powiedział że ząb będzie do usunięcia wyszedłem zastanawiając się czy go usuwać dentysta powiedzia...
~Tomek | 25 Grudnia 2017, godz. 12:31r. | Wizyta u dentysty »

Ocena: 4.81 6 (głosów: 21)
Podobne sny: Język, Uda, Zmarszczki, Loki,

Najnowsze komentarze (1):
  • ~Ewelina (23 Października 2017, godz. 8:51)

    Śniło mi się że zarezerwowałam sobie wizytę u dentysty, a że była jeszcze jedna kobieta przede mną to wróciłam do domu( mam ok 5min do przychodni od mojego domu). Tam zaczęłam się szykować do tej wizyty. Stałam przed lustrem i się przebierałam a raczej stroiłam. W drodze do przychodni już się obudziłam.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Uciążliwa guma do żucia To samo u mnie od lat identyko jak u poprzedników ciągnę i ciągnę tą gumę dwiema dłońmi na ...
  • Szkło Stałem, później leżałem na ziemi i strzelałem zza samochodu w górę. Na dachu budynku były i...
  • Dziecko Śniło mi się, że małe dziecko siostry spada w dół....
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2022 - DobrySennik.pl