» Przejdź do Menu «

Horoskop urodzeniowy: 23 Maja

Horoskop 23 MajOsoby urodzone 23 maja potrafią być bardzo towarzyskie i wygadane. Otwarcie mówią wszystkim tym, co myślą. To osoby dość bezpośrednie, które nie lubią ukrywać tajemnic. Bardzo często pragniesz wiedzieć niemal wszystko, co dzieje się dookoła Ciebie. Bardzo szybko przy tym przyswajasz wszelkie informacje i wiadomości. Dysponujesz wiedzą życiową, dlatego wielokrotnie twoje rady bywają bardzo cenne. Zdarza się, że po prostu muszą się czasem wygadać zaufanej osobie. Jeżeli Twoje narodziny miały miejsce w dniu 23 maja, to uwielbiasz grać. Nie chodzi tutaj o gry komputerowe, ale o to, że lubisz grać jakieś role. Powinieneś/aś wybrać się do szkoły aktorstwa i nim zostać. Na pewno będzie to sukces. Bardzo często udajesz kogoś, kim tak naprawdę nie jesteś i Ci się to doskonale udaje. Twoja osobowość bywa zmienna wraz z nastrojem.

Czy 23 Maja jest dniem Twoich urodzin? Możesz opisać w komentarzu, czy horoskop urodzeniowy jest z Tobą zgodny.

Ocena: 3.58 6 (głosów: 12)
Najnowsze komentarze (4):
 • ~Xxxdddarc (17 Czerwca 2019, godz. 13:01)

  Nie jestem wygadana i towarzyska, chyba że przy najbliższych. Ogólnie jestem introwertyczką i samej mi jednak lepiej niż z kimś (chyba że czujemy i myślimy podobnie). Prawda że mówię otwarcie, o wszystkim mogę pogadać, choć pamięć mam różną - zależnie od nastroju i przydatności informacji. Chce wiedzieć wszystko i czasem za dużo, ale staram się być przy tym delikatna. Często słyszę że moja "mowa, wywody, wygłaszane poglądy" są nie do obalenia lub zaginają czasoprzestrzeń. Co za tym idzie albo brak zrozumienia, albo zafascynowanie od innej osoby moją osobą, albo to że ktoś próbuje zmienić moje poglądy na "jedyne słuszne". Niestety nikomu nie uda się zmienić moich poglądów chyba że mi będą odpowiadać i wniosą coś do mojego życia. I poza tym nie ma jednych słusznych poglądów, i każdy ma rację w rożnym stopniu- zależną od wszystkiego i od niczego. Lubię grać w gry i komputerowe i udawać role. Kto by nie chciał być aktorem? Jasne że bym mogła być. A osobowość zmienna wraz z nastrojem to katorga..;) nie tylko dla mnie.
 • ~Maruśka (4 Lutego 2014, godz. 18:40)

  Znam dość blisko osobę urodzoną tego dnia i nic sie nie zgadza z jej charakterem i stylem bycia, może poza szybkim przyswajaniem wiadomości. Cała reszta jest zupełnie na odwrót. Może dlatego że to facet? Ale jego siostra bliźniaczka choć jej za dobrze nie znam, z tego co wiem od innych też nie pasuje do tego opisu.
 • ~Lena (12 Lipca 2013, godz. 0:29)

  Jakbym czytała o sobie ;D jedyne co teraz muszę zrobić to zapisać się do szkoły aktorskiej :D
 • ~Monikamaj23 (23 Maja 2013, godz. 10:50)

  Sporo w tym prawdy hehehehe ;-)
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl