» Przejdź do Menu «

Horoskop urodzeniowy: 19 Listopada

Horoskop 19 ListopadOsoby urodzone 19 listopada uwielbiają rozrywkę pod każdą postacią. Chętnie wybierają się na ciekawe imprezy i wydarzenia kulturalne. Aktywnie uczestniczą w życiu społecznym. Zazwyczaj ciągle przebywają poza domem, kiedy tylko pojawi się trochę wolnego czasu. Posiadają niepohamowany wręcz optymizm i tryskają radością z życia, dzięki czemu nie raz inspirują i „zarażają” tym inne osoby. Zazwyczaj należą do wyróżniających się jednostek, które cieszą się dość liczną grupą znajomych. Bywają jednak czasem zbyt egoistyczni, przez co nie każdemu może się to spodobać. Potrafią zadziwić innych swoją dynamiką i chęcią do życia. Nawet najtrudniejsze sprawy nie wpędzą ich w depresję i nerwicę. Nie należą do osób, które muszą wszystko wiedzieć – zwykle wolą mieć swój własny światopogląd. Ich przyszłość jest zazwyczaj kolorowa i malownicza – życie wielokrotnie ich czymś zaskakuje. W dorosłym życiu bardzo często sięgają pamięcią do młodzieńczych lat, z którymi mają zwykle bardzo miłe wspomnienia.

Czy 19 Listopada jest dniem Twoich urodzin? Możesz opisać w komentarzu, czy horoskop urodzeniowy jest z Tobą zgodny.

Ocena: 3.53 6 (głosów: 15)
Najnowsze komentarze (4):
 • ~Monika (19 Listopad 2018, godz. 21:34)

  No, niestety w ogóle się ten horoskop nie pokrywa z moja osobowością. Kompletnie inna osoba. Jestem domatorem. Z domu wychodzę tylko dla znajomych i to z musu, żeby się nie obrazili. Kocham domowe ognisko i w tym czerpie pozytywną energię. Mój dom to oaza i azyl w jednym. Są tam tylko najbliżsi ALE gdy byłam singielka to dom był otwarty. Dużo przyjaciół, bliskich znajomych lecz nie każdy. Lubię towarzystwo ale tylko kameralne. Unikam wielkich skupisk chyba, że mowa o koncercie ukochanej grupy ale tylko w towarzystwie ukochanego.
  Co do wiedzy, to właśnie muszę wszystko i natychmiast wiedzieć. Często sprawdzając się że znajomymi sięgam do encyklopedii, wydawnictw naukowych byle tylko pokazać, że mam rację. Co do egoizmu to ten zdrowy jest ale jak kocham czy się przyjaźnie to oddaje ostatnią kromkę chleba, zdejmuje koszulę z grzbietu albo idę w środku nocy szukać przysłowiowej szklanki cukru.
 • ~mała (27 Grudnia 2015, godz. 1:34)

  Nic a nic nie zgadza się :-(
 • ~Skorpionica (2 Marca 2014, godz. 19:47)

  Wszystko się zgadza :) Ja ogólnie jestem przykładem gdzie wszystkie horoskopy itp. się zgadzają :D
 • ~alana (2 Listopad 2012, godz. 20:08)

  Nic się nie zgadza...
  Chętnie wybierają się na ciekawe imprezy i wydarzenia kulturalne - nie wychodzę, bo nie lubię imprez jakichkolwiek...
  Zazwyczaj ciągle przebywają poza domem, kiedy tylko pojawi się trochę wolnego czasu - jestem domatorką, nie lubię przebywać poza domem...
  Posiadają niepohamowany wręcz optymizm i tryskają radością z życia, dzięki czemu nie raz inspirują i „zarażają” tym inne osoby - nie właśnie go nie mam. Jestem pesymistką... Co bardzo mi przeszkadza, ale czarnowidztwo towarzyszy mi na co dzień..
  Zazwyczaj należą do wyróżniających się jednostek, które cieszą się dość liczną grupą znajomych - nie mam przyjaciół, znajomych tylko w pracy...
  No i co? Nawet horoskop mi nie pomaga...
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl