» Przejdź do Menu «

Horoskop urodzeniowy: 28 Lipca

Horoskop 28 LipiecOsoby urodzone 28 lipca wykazują się sporą mądrością i wiedzą. To bardzo inteligentne jednostki, które szybko się uczą. Zazwyczaj nie mają problemów w szkole z nauką, ale jeżeli takie się zdarzają, to są one spowodowane głównie lenistwem. Takie osoby, jeżeli tylko chcą, mogą zostać najlepszymi uczniami. W przyszłości mają wielką szansę, aby zostać nauczycielem, naukowcem, lekarzem, czy politykiem. To również dość wrażliwe osoby, które uwielbiają wręcz naturę i zwierzęta. Potrafią być bardzo czujni i przezorni. Mają bardzo szerokie zainteresowania, dzięki czemu w towarzystwie znajomych potrafią rozmawiać niemal na każdy temat. Zazwyczaj dążą do tego, aby być w centrum uwagi. Nie cierpią wręcz samotności i siedzenia w domu – uwielbiają natomiast aktywny tryb życia. W przyszłości często decydują się na założenie własnej działalności gospodarczej. Bardzo dobrze radzą sobie w sprawach biznesowych.

Czy 28 Lipca jest dniem Twoich urodzin? Możesz opisać w komentarzu, czy horoskop urodzeniowy jest z Tobą zgodny.

Ocena: 4.09 6 (głosów: 11)
Najnowsze komentarze (4):
 • ~Gość (20 Lipca 2018, godz. 19:25)

  Jestem raczej samotniczką lubię książki, uwielbiam zwierzęta i kwiaty. Bardzo lubię spędzać czas na dworze przy pracach ogrodniczych. Uwielbiam zwiedzać nowe miejsca. Nigdy niczego nie odkładam na póżniej i prace mi powierzone wykonuje od razu. W szkole szybko się uczyłam i nie miałam żadnych problemów.
 • ~Jola (2 Grudnia 2017, godz. 8:16)

  A ja jestem melancholiczką. Jestem uparta, zdecydowana. Gdy coś zacznę muszę skończyć. Nigdy niczego nie odkładam na później. Lubię porządek. Lubię być adorowana, być w centrum uwagi. Jestem słuchaczem, ale i też gadułą. Trochę naiwna.
 • ~ewa.zielonko-kowal (7 Października 2017, godz. 20:35)

  Wiedza owszem , zwracanie uwagi na siebie w towarzystwie owszem. Ale lubie też samotności w pracy. Zacięcie filozoficzne oraz duchowe.
  Wcześniej zaradność w pracy. Ze zbytnią odpowiedzialnością sie z czasem męczę.
 • ~otua (15 Marca 2015, godz. 16:04)

  w zupełności widzę tutaj siebie. Faktycznie, samotność jest mi zbyt obca a ludzie są mi wręcz powietrzem. natomiast, co do aktywności, to nie wiem czy to wynik mojego adhd czy faktycznie wynika z daty urodzenia. Dołożyłabym tu jeszcze olbrzymią indywidualność cechującą tę datę urodzin. I żeby nie zapomnieć, to jeszcze kreatywność i spore zasoby wyobraźni.
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl