» Przejdź do Menu «

Horoskop partnerski: Strzelec - Ryby

Strzelec i RybyOsoby spod znaku Ryb należą do takich, które są romantykami, którzy pragną prawdziwej miłości. Uwielbiają marzyć, ponieważ wierzą, że kiedyś spełnią swoje pragnienia. Jeżeli chodzi o Strzelca, to jest on dość leniwy. Nie potrafi zrozumieć niesprawiedliwości, co jest oczywiście pozytywną cechą, gdyż stara się być osobą szczerą i sprawiedliwą. Ludzie spod tego znaku zodiaku są przeważnie mili, mądrzy i przyjacielscy, przez co na ogół są lubiani w swoim otoczeniu. Starają się iść do przodu mimo wszelkich porażek, ponieważ wierzą, że mogą osiągnąć sukces. Warto jednak zaznaczyć, że Strzelec wraz z Rybą to praktycznie osoby, które są tak jakby z dwóch różnych światów – każdy z nich może mieć inny światopogląd, co czasem może prowadzić do kłótni między nimi. Kiedy jednak uda im się znaleźć wspólne cele i zainteresowania, wtedy nic ich nie powstrzyma! Mogą w takiej sytuacji osiągnąć dosłownie wszystko, ponieważ wzajemnie będą się starać o to, aby osiągnąć swoje cele. Ryby to z pewnością osoby obdarzone niezwykłymi zdolnościami (nawet paranormalnymi). Mają bardzo rozwiniętą intuicję, co jest bardzo pomocne zarówno w życiu codziennym, jak i uczuciowym. Często po prostu bujają w obłokach, snując marzenia na przyszłość. Dokładnie analizują czego pragną i jak to wszystko osiągnąć. Marzą, ale myślą realistycznie, co jest ich wielką zaletą. Jeżeli chodzi o Strzelców, to również żyją w swoim własnym świecie. Uwielbiają przygodę i nowe wyzwania, często ryzykują, ale robią to z głową.

Związek między osobami spod tych znaków zodiaku może być jak najbardziej udany, ponieważ Ryby są uległe i romantyczne, a Strzelce rozrywkowe i zdecydowane, dzięki czemu potrafią rozbawić swojego partnera. To właśnie oni będą angażować się w zapewnienie rozrywki w swoim związku. Natomiast ich druga połowa potrafi jak nikt inny zrozumieć problemy swojego partnera i pomóc im w razie potrzeby, dzięki czemu osoby takie mogą stworzyć naprawdę prawdziwy i udany związek.

Twój związek partnerski to Strzelec i Ryby ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.7 6 (głosów: 82)
Najnowsze komentarze (23):
 • ~Gość (6 Maja 2020, godz. 19:03)

  Ryby to fałszywe osoby, manipulujące i puste od środka. Nudne, żyjące w swoim obłąkanym świecie.
 • ~Natka (11 Kwietnia 2020, godz. 17:34)

  Byłam w związku ze strzelcem, nie polecam to strasznie toksyczna, manipulująca osoba. Nie wiem jak wytrzymałam 1,5 roku, ale byłam mocno zakochana. Miłość bardzo mnie wyniszczyła psychicznie i długo, a może nawet do dzisiaj nie umiem się odnaleźć i zbudować porządnej relacji.
 • ~Mika (17 Września 2019, godz. 14:05)

  Hahaha! I wszystko jasne. Jestem strzelcem, mój partner to Ryba. Rano się ze mną zgadza, w południe już jest na nie, wieczorem mi mówi: to trzeba mnie było przekonać. Ale jak chcę go przekonać, to okazuje się straszliwie uparty. Więc mi się odechciewa go przekonywać... No i czemu mnie nie przekonałaś??? I bądź tu mądry człowieku. Normalnie bym powiedziała, że szkoda życia. Tyle, że my mamy już 2 dzieci i jedyne w czym się zgadzamy to, że dzieci nam się udały. Więc jak jutro rano wstanę wszystko zacznie się od nowa. Powiedzieć o takim związku, że nie ma nudy, to naprawdę najdelikatniejsze z określeń.
 • ~Juda (18 Kwietnia 2019, godz. 22:08)

  Ja strzelec on ryba. Razem 14 lat. Zawsze mogę na niego liczyć. Świetny związek.
 • ~Gość (16 Lipca 2018, godz. 23:06)

  Witam jestem pania strzelec od czterech lat zwiazana jestem z zodiakalnym panem ryba nigdy wczesniej nie bylam tak szczesliwa uwielbiam go za wszystko a sex to poprostu eden pozdrawiam!
 • ~Gosc (4 Marca 2018, godz. 1:44)

  Dokladnie wszystko sie zgadza! :) ale..ryby są bardzo uparte nie za każdym razem odpuszczają. :)
 • ~Ania (19 Czerwca 2017, godz. 16:17)

  Jestem w związku ze Strzelcem i jest dokładnie tak jak jest napisane... Mój związek to porażka a przez wspólne zobowiązania nie mogę go zostawić. Nie jest empatyczny, współczujący, cierpliwy czy jakkolwiek zaangażowany. Cale szczęście, ze nie mamy dzieci, bo gdy skończą się zobowiązania to rzucam to w cholerę. Wykańcza już mnie psychicznie
 • ~Ania (18 Czerwca 2017, godz. 17:31)

  Ja jestem ryba, partner to strzelec. Tak jak wyzej jest napisane- DRAMAT. Nieustępliwy, za grosz empatii, współczucia, zaangażowania. Jestem z nim 10 lat i gdyby nie zobowiązania, którym w pojedynkę nie damy rady to juz byłby koniec. Czekam tylko na zakończenie niektórych spraw i znikam od niego. W kłótni czy nerwach potrafi powiedziec WSZYSTKO, bez żadnych hamulcow, szacunku czy czegokolwiek co by wskazywało na to, ze jestem kimś więcej dla niego. Czytając inne komentarze widzę, ze to nie zawsze w mojej marzycielskiej naturze jest problem.
 • ~Karola (24 Maja 2017, godz. 0:55)

  Jestem podręcznikową rybą, ofiarą socjopaty.
  Zycie to piekło.
   
 • ~agulka (30 Września 2016, godz. 17:46)

  Jestem od ponad miesiąca w związku z Panem Rybką, ja zaś jestem Strzelcem. Na razie świetnie się nam układa.
 • ~Ulka (27 Maja 2015, godz. 18:57)

  Nie można brać dosłownie wskazówek jedynie wg. znaków zodiaku. Należy wziąć pod uwagę numerologię, dobrze się przyjrzeć chińskim znakom. To są najbardziej podstawowe składowe naszych osobowości. Jestem rybą a partner strzelcem. To ja dominuję w związku, dla mnie praca jest niezwykle istotna. Partner zaś skupiony jest na domu bardziej. To ja lubię wymyślać atrakcje i urozmaicenia. Partner chętnie przystaje na to. Ale ja jestem ósemką, smokiem.
 • ~Iwona (11 Maja 2015, godz. 12:24)

  Ja strzelec mój partner ryba jesteśmy ze sobą już 10 lat.
  Związek rewelacja tylko nadal nie rozumiem co mu siedzi w głowie.
 • ~justa (20 Kwietnia 2015, godz. 21:35)

  Ja jestem rybą a mój mąż strzelcem.Muszę stwierdzić,że jesteśmy udaną parą od 8 lat. Są złe i dobre dni w naszym związku, ale to kwestia dogadania się i porozumienia. Mamy 2 wspaniałych dzieci i miłość, która nas łączy.
 • ~izzz (20 Marca 2015, godz. 14:33)

  W związku z panem strzelcem jakieś 8 lat. Jednego się nauczyłam Strzelce zrobią prawie wszystko dla swoich partnerek Rybek o ile te nauczą się jasno i konkretnie komunikować czego chcą. Rybki są jedyne w swoim rodzaju, to co maja w głowach to istny kosmos :) A kompromis to jedna z podstaw tego związku, który jest na prawdę burzą z piorunami, ale na 100% nie nudny :)
  Życzę wszystkim powodzenia :)
 • ~ada (29 Sierpnia 2014, godz. 3:10)

  jestem Rybą, zakochałam się 2 razy w Strzelacach, obłęd, cudownie, ale wyczerpująco psychicznie
   
 • ~Iwona (26 Grudnia 2013, godz. 9:11)

  Ja strzelec - mój partner ryba. To bardzo trudny związek, brakuje mi już siły i mam ochotę się rozstać. Jesteśmy ze sobą zaledwie od pół roku a ryba bez przerwy robi mi o wszystko awantury. Ostatnio pokłóciliśmy się, że nie odbierałam telefony bo poszłam spać. Innym razem obraził się, że nie zadzwoniłam kiedy czekał na mój telefon - dodam, że nie umawialiśmy się, że mam zadzwonić. Wiecznie muszę łagodzić jego humory, przepraszać, sama nie wiem za co. Wieczne problemy!!! Absolutna niezgodność charakterów. Nie polecam takiego układu.
   
 • ~First (1 Września 2013, godz. 14:55)

  Jestem strzelcem, mój partner to ryba. W związku od lat 7 - przechodziliśmy burze i to z piorunami. Bardzo trudny związek, gdyby nie to, że jest między nami chemia - nie wiem czy by przetrwał. Obecnie kolejny kryzys... To życie jak na rollcosterze - góra/dół...
 • ~shira52 (12 Sierpnia 2013, godz. 23:12)

  U mnie dramat Ja jestem rybą mój mąż strzelcem (już niedługo były) całkiem inne mamy priorytety. Dla niego ważna jest praca dla mnie dom i rodzina, zero porozumienia ani jakiejkolwiek chęci z jego strony. Zawsze chciał narzucić mi swoja wolę przed czym się broniłam, wiec często dochodziło do awantur, ciągłe szukanie przygód, kłamstwa, inne panie, jak dla mnie to za dużo.... U nas się sprawdza, ogień i woda kiepskie połączenie...
   
 • ~SAŁATKA (17 Maja 2013, godz. 9:48)

  Ja jestem panią Strzelec a mój partner to Rybka,jest to bardzo trudny układ. W tej chwili mój związek przechodzi poważny kryzys i nie wiem co dalej będzie. Ja jestem bardzo otwartą osobą natomiast moja Rybka to osoba która bardzo szybko łapie doła z którego często go wyciągałam ale już w tej chwili nie mam na to siły.Tak szczerze nie jestem szczęśliwa w tym związku bo tak naprawdę to jestem w nim sama.Rybki to ciężkie charaktery
 • ~ZosiaSamosia (1 Marca 2013, godz. 14:48)

  Ja strzelec partner rybka 8 lat razem:) Na pewno nie jest nudno. Ryba dla kobiety strzelec zawsze będzie wyzwaniem, a dla pana ryby kobieta strzelec jest błędnym ognikiem o który musi cały czas walczyć. Pan Ryba podświadomie w związku z kobietą strzelec używa 6 zmysłu nawet na bardzo dużą odległość:) zawsze wie kiedy jego kobietka zaczyna odczuwać fascynacje kolejnym męskim wyzwaniem. Potrafi upilnować łowczyni ;)
   
 • ~Kasia (1 Marca 2013, godz. 13:22)

  Właśnie jestem na etapie kończenia związku z panem rybą. Dopóki byliśmy na stopie koleżeńskiej było wręcz zajebiście, kiedy postanowiliśmy być razem, zamieszkaliśmy ze sobą okazało się że tragedia! Nie wiem czemu?! Nie kłóciliśmy się, ale on za dużo wypomina nawet rzeczy z przed pół roku o których normalny śmiertelnik już nie pamięta! albo kiedy sobie po dłuższym czasie coś przypomni z przewinień strzelca potrafi się ponownie obrazić i nie wiem czy nie ze zwiększoną siłą - wiem to z autopsji! To jest absurdalne! Ale na przyszłość już wiem- unikać ryb jak ognia - kolega ok - partner nigdy w życiu!!! Tragedia...
 • ~jwona (24 Stycznia 2013, godz. 16:53)

  Ja jestem strzelcem, a mój partner rybą. Jestem z nim ponad 2 lata. Nie układa mi się z nim za dobrze, ja jestem uczciwa osobą, a on nie lubi mi tego ukazywać.
   
 • ~Ala (22 Grudnia 2012, godz. 9:18)

  Cóż, jestem Rybką, a mój partner Strzelcem. Często znajdujemy wspólny język, jednak niekiedy Strzelec stara się narzucić swoją rację. Jesteśmy ze sobą dwa lata i dobrze układa się nasz związek. Możliwe, że czeka nas jeszcze wiele miłości w przyszłości :)
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl