» Przejdź do Menu «

Horoskop partnerski: Rak - Wodnik

Rak i WodnikZwiązek takich znaków może być bardzo udany. Istnieje bowiem szansa na rozpalenie serc wielkim uczuciem, gdzie na pewno bardziej przyczyni się do tego Rak. Zdarza się, że osoby w takim połączeniu potrafią się porozumieć bez użycia słów. Zodiakalny Wodnik musi mieć natomiast poczucie wolności i niezależności w związku, dlatego nie będzie zadowolony, kiedy jego partner będzie go pouczać i mówić, co ma robić. Przeważnie dąży on do harmonii i równowagi - nie cierpi, jeżeli związek wymyka się spod kontroli, dlatego w takich przypadkach stara się jak najszybciej załagodzić taką ewentualność.

Rak z kolei należy do osób bardzo wrażliwych i pomocnych, dlatego będzie próbował stworzyć związek, w którym dominować będzie głębokie i silne uczucie. Wie, w jaki sposób zaspokoić potrzeby partnera. Wspólnie potrafią dojść do porozumienia, pomagając i uzupełniając się wzajemnie. Wodnik wielokrotnie może zaskoczyć innowacjami, które chce wprowadzić do swojego partnerskiego życia. Raczej nie dochodzi między nimi do ostrych spięć - zwykle jest to po prostu ożywiona dyskusja, w której jedna i druga strona ma sporo do powiedzenia. Przyszłość może być dla nich ciekawa.

Twój związek partnerski to Rak i Wodnik ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.3 6 (głosów: 98)
Najnowsze komentarze (17):
 • ~Gość (14 Listopad 2022, godz. 20:14)

  Bardzo ciężko, wręcz trujący.
 • ~Pan Rak (27 Kwietnia 2022, godz. 8:32)

  Jestem z kobietą wodnik i powiem szczerze, tak jak w Nas uczucie wręcz wybuchło, jest niesamowite. Mimo rzadkich spotkań z powodu naszych codziennych obowiązków, związek jest naprawdę mocny uczuciowo, przepełniony miłością przeplatane z pożądaniem. Nigdy czegoś takiego wcześniej nie doświadczyłem i nie zamienię tego na nic innego.
 • ~Gość (15 Marca 2021, godz. 13:46)

  :) jestem kobieta rak, a mój partner to wodnik. Bardzo ciekawy związek i trochę burzliwy. Wodnik lubi dominować :) często trzeba popuścić w różnych sprawach, ale wodnik zawsze przeprosi. Trzeba uważać co się robi i mówi, żeby nie zranić lub nie rozjuszyć kochanego wodniczka :) bardzo często można się spotkać z teorią, że raki i wodniki nie pasują do siebie ,a mi się wydaje że nie prawda, bo pasują jak ulał :) Ja przez długi czas byłam z rybą i się skończyło , a niby najlepiej dobrane znaki :)
 • ~Gość (11 Maja 2020, godz. 11:14)

  Witam, na razie układ między nami jest dobry.
   
 • ~Gość (14 Października 2018, godz. 17:28)

  Ja Jestem wodnikiem, a mój mąż rakiem. Jesteśmy razem już od 35lat .Uważam nasz związek za bardzo udany. Jesteśmy razem na dobre i na zle wzajemnie się wspierając.
 • ~Rak (12 Października 2018, godz. 11:25)

  Horoskop zgadza się w bardzo dużym stopniu, ale gdyby zamienić raka z wodnikiem miejscami 😂
 • ~ju (26 Marca 2018, godz. 11:53)

  Ja Rak, mój ukochany Wodnik. W ogóle się nie kłócimy, są czasami jakieś drobne nieporozumienia, zazwyczaj z powodu tego, że mi się zdaje, że coś jest nie tak i martwię się na zapas, ale rozmawiamy o nich i jest ok. Mój Wodnik ściąga mnie na ziemię :). Partner dla Pani Rak idealny. Jedyny minus to upartość, ale i na to Pani Rak ma swoje sposoby :)).
 • ~Wodniczka 43 l. (13 Sierpnia 2017, godz. 17:46)

  Wodniczka i Rak w związku od 25 lat. Partnerzy. Kochamy się i szanujemy. Charaktery dosyć trudne, ale trzeba rozmawiać. Zawsze pogodzić się przed snem i nie żałować sobie czułości.Pozdrawiam gorąco. :D
 • ~wodniczka (14 Października 2016, godz. 11:53)

  Związek wodniczka rak to jakieś jedno wielkie nieporozumienie. On w kółko mówi i myśli o sobie. Spełnia swoje marzenia, tłumacząc ze i na mnie przyjdzie czas gdy on osiągnie swoje cele. Wodniczki lubią być niezależne, wolne, są po prostu dusza towarzystwa. Mój rak jest bardzo zamknięty. W ogóle nam nie po drodze. I tak oto po 5 latach związku musimy się rozstać.
   
 • ~hatyce (9 Stycznia 2016, godz. 22:04)

  pierdoły,ja tez jestem kobietą rak i okazuje się,że mój 4 letni związek z wodnikiem okazał się porażką. Mówił, że kocha,że będzie aż do śmierci...i pewnego pięknego dnia nie wrócił z pracy... telefon wyłączony, żyje nie żyje tysiące myśli... wodnik chodzi własnymi drogami, a raczki są dla nich zbyt pobłażliwe...
 • ~Jacek (16 Grudnia 2015, godz. 23:25)

  jutro rozstaje się z wodniczką po 23latach, rozwód, wodniki mają ciężki charakter, uparta osobowość.
 • ~Ika (15 Listopad 2015, godz. 16:26)

  Jestem wodniczką, Przez rok spotykałam się z rakiem.Chyba on nie chciał rozumieć moich potrzeb, a zaspokajał tylko swoje, nie było kłótni, tylko spokój, gorący seks a poza tym nuda. Pewnego dnia wszystko ucichło.
 • ~Wodniczka (13 Listopad 2015, godz. 9:35)

  Ja kobieta wodnik on rak.. To związek kosmos... On żyje swojej zamkniętej skorupce i nic nie mówi..boi się podejmować decyzji (o założeniu rodziny) a ja szukam stabilizacji... I tak spotykamy się od prawie 10 lat.. Chyba już z przyzwyczajenia.. Mamy po 40 i 42 lata.. Dziś społeczeństwie mężczyzna daje stabilizacje a kobieta zajmuje się rodziną.. On jest rakiem i woli zajmować się soją rodziną a ja wodnikiem i szukam stabilizacji. Związek kobieta wodnik i mężczyzna rak niema racji bytu. W drugą stronę tak
 • ~Ilona (13 Lutego 2015, godz. 22:51)

  Jestem wodniczką i z rakiem nie było mi po drodze.
 • ~Aga (1 Listopad 2014, godz. 5:10)

  Jestem Panią Rak I lubię żyć w swojej skorupie, nie ufam ludziom I wszystko niepotrzebnie przeżywam Aż na zaś, ale Zaraz mój Wodnik wkracza do akcji I wszystko co wyolbrzymiałam z Nim staje się banalnie proste. Prawie rozumiemy się bez słów a jeśli mamy inne poglądy to I tak mój Wodnik wie jak ze mną rozmawiać I to jest cudowne). Oboje mamy te same poglądy na prowadzenie domu I rodziny, gdyż oboje jesteśmy fanami wychowania jak Za starych dobrych czasów - ja zajmuje się domem I dziećmi, a mój Bohater wychodzi zarobić na wszystko. Dlatego tez daje mi poczucie bezpieczeństwa, nawet jak chce wydać pieniądze bez przemyślenia - co uwielbiam to mój Wodnik skutecznie I z taktem mi wybije z głowy. Jedyne co mnie w Wodniku drażni to chęć zbawienia świata(((( Dla mnie ludzie to wrogowie I nie ufam nikomu a mój Wodnik tak Im ufa I to wtedy ja Pani Rak wkraczam do akcji I jestem doceniona na koniec))) związek bardzo udany .
 • ~magda (2 Września 2013, godz. 11:23)

  Jestem raczkiem i zyje sobie wspolnie z wodnikiem.rozumiemy sie bez slow. prawie wcale sie nie klocimy a jesli juz to o pierdoly i bardziej jest to wymiana argumentow niz klotnia. dochodzimy do kompromisu na kazdej plaszczyznie. obydwoje jestesmy typem domatora. lubimy tez zrobic od czasu do czasu cos szalonego.moj wodnik jest dobry w oszczedzaniu natomiast ja jestem rozrzutna wiec nasza ekonomia jest zrownowazona, to on mowi stop gdy mnie poniesie =). ja fakt jak to rak miewam humorki i wszystko przezywam ale moj wodnik zawsze trzezwo mysli i jest dla mnie najwiekszym oparciem. ja zawsze pisze czarne scenariusze a on zawsze sprowadza mnie na ziemie i udowadnia ze nie jest tak zle jak sie wydaje.fakt od poczatku nie blokuje jego pasji nawet jezeli wydaja mi sie ekstremalnie niebezpieczne, ale staram sie byc obok na wypadek gdyby cos sie stalo. jestesmy szczesliwi i oby tak do grobowej deski.
 • ~Ela (24 Lipca 2013, godz. 7:52)

  Jestem osobą spod znaku Raka i mogę powiedzieć, że mój związek z Wodnikiem jest udany oraz szczęśliwy. Niekiedy rozumiemy się bez użycia słów. Spędziliśmy ze sobą sporo czasu i mogę stwierdzić, że mój partner jest osobą zaufaną i bardzo opiekuńczą. Niekiedy jednak zdarza nam się dojść do małej kłótni, kiedy każdemu z nas chce się iść w zupełnie innym kierunku, nie mniej jednak i tak udaje nam się dojść do korzystnego kompromisu.
Dodaj komentarz »


O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2022 - DobrySennik.pl