» Przejdź do Menu «

Horoskop partnerski: Rak - Ryby

Rak i RybyPołączenie obu znakow ma wiele plusów. Ryby należą do ekscentryków - to prawdziwe oryginały, których osobowość jest jedyna w swoim rodzaju. Mogą sprawiać nie raz wrażenie osoby odciętej od norm społecznych, żyjąc we własnych standardach. Często zdaje im się, że żyją w iluzji.

Raki z kolei należą do osób bardzo wrażliwych, przez co mogą zrozumieć świat postrzegany przez Ryby. Potrafią się dobrze wzajemnie rozumieć wiedząc, jakie potrzeby ma ich partner. Zazwyczaj mają sporo marzeń związanych z przyszłością związku - już we wczesnym okresie połączenia chcą iść odważnie na przód w życiu miłosnym.

Ryby natomiast będą próbowały stworzyć prawdziwe ognisko domowe, w którym nie zabraknie miłości i ciepła. Wspólnie przeżywają wszelkie wzloty i upadki. Nie odrzucają partnera, kiedy ten znajdzie się w trudnej sytuacji - w szczególności dotyczy to Raka. Przyszłość jest dla nich obiecująca i bardzo ciekawa. Przeważnie szybko łagodzą wszelkie spięcia i konflikty dochodząc do obustronnego porozumienia. Chcą budować szczęśliwą i wielodzietną rodzinę.

Twój związek partnerski to Rak i Ryby ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.64 6 (głosów: 70)
Najnowsze komentarze (15):
 • ~Gość (22 Lutego 2020, godz. 21:15)

  ja rak pokój , a partner to ryba wojna.Ja uczuciowa spokojna, on uczuciowy lecz postrzelony, agresywny, kłótliwy, zaborczy, a przede wszystkim leniwy nie lubi robić, lubi popijać.
 • ~Anna (28 Lipca 2018, godz. 1:32)

  Ja Rak a mój maż Ryba, nie jest różowo, sprzeczki i dąsy są ale to przecież normalne. Za to seks jest nieziemski, ryba jest wspaniałym kochankiem. Najlepszym jakiego miałam. I chyba to nie przypadek bo koleżanka, która ma również rybkę to potwierdza. Tyle że Ona Byk.
   
 • ~ash (2 Lipca 2018, godz. 15:59)

  Kobieta - Rak, mężczyzna - Ryba. Niby fajnie, ale finalnie wychodzi na to, że facet Ryba to zwyczajny histeryk, nieodpowiedzialny fantasta i zasadniczo ktoś, z kim można chwilę się pobawić, ale niekoniecznie żyć.
 • ~Gość (10 Maja 2018, godz. 15:58)

  Ja ryba - mój mąż rak, razem od 6 lat. Tragedia, nie mogłam trafić na większego nudziarza, a z tego co widzę, to on mnie kocha, ale ma mnie chyba za wariatkę.
 • ~znajomadk (22 Marca 2018, godz. 8:13)

  Ja ryba, mąż rak....jesteśmy razem 32 lata ,non stop ,prawie bez żadnych wolnych dni ...
  Miłość od "pierwszego wejrzenia " poznaliśmy się w miesiącu maju i od tej pory jesteśmy cały czas razem !...i oby jak najdłużej !!!!
 • ~raczyca (28 Sierpnia 2017, godz. 6:16)

  Ja rak on ryba, życie z nim to cyklon a nie spokojny dom, kłóci się jak panienka i wiecznie wywleka te same omawiane już sprawy.
 • ~Aga (8 Maja 2017, godz. 22:02)

  ja rak on ryba, razem prawie 30 lat. Myślimy tak samo tylko innymi słowami. Każda sprzeczka się sama zapomina. Jest fajnie. Polecam.
 • ~Rybka (4 Maja 2017, godz. 16:26)

  Doskonale potrafimy się odnaleźć w każdej sytuacji. Świetnie się dogadujemy Za nic w świecie nie zamienię mojego Raczka. Szalejemy za sobą na wzajem. Związek idealny, to jest to czego szukałam.
 • ~Wioletta (22 Lutego 2016, godz. 11:47)

  Jestem kobieta rakiem i tu sie zgodze ze swoim opisem, przez poltora roku bylam w burzliwym zwiazku z ryba, ktora obrazala sie o wsystko, niestety nam sie nie udalo zbudowac harmonijnego,pelnego ciepla zwiazku.
 • ~Greg (22 Czerwca 2014, godz. 23:18)

  Jestem zodiakalną rybą i uważam, że nie ma lepszego połączenia niż facet-ryba i dziewczyna-rak. Ja to spieprzyłem bom głupi jak but ale powtarzam - facet spod znaku ryby nie znajdzie lepszej partnerki niż kobieta spod raka. Tylko ten facet musi mieć więcej rozumu ode mnie żeby tego nie zepsuć.
 • ~Pawel (28 Listopad 2013, godz. 8:38)

  Jestem rakiem z 1 dekady 24 czerwiec. I w tym roku październik rozstałem się po 10 latach bycia z ryba. Uważam, że to tragiczne połączenie ,bo ona kłamie i zdradza koszmar. Czuje się oszukany przez ryby i już nigdy nie będę chciał się łączyć z nimi wole skorpionki
 • ~Fiona (10 Listopad 2013, godz. 9:28)

  Poznaliśmy się chyba z 5 lat temu i nadal jesteśmy razem. Moim zdaniem to całkiem fajne i ciekawe połączenie znaków. Oboje wzajemnie się uzupełniamy i wspieramy w trudnych decyzjach. Sporo jest prawdy w tym, co zostało tutaj napisane. Mój partner spod znaku Raka jest osobą odważną i czasem porywczą, ja z kolei jestem osobą bardziej delikatną i czułą.
 • ~Ula (4 Sierpnia 2013, godz. 0:03)

  To najbardziej udany układ dla ryb nie tylko w związkach, ale również w relacji dziecko i rodzic oraz we współpracy zawodowej.
 • ~Asia (4 Kwietnia 2013, godz. 10:16)

  Ja jestem rakiem, mój mąż rybka... Jestem dokładnie taka jak opisujecie, typowy rak. Nasz związek jest dobry, uzupełniamy się nawzajem i bardzo kochamy ( już ponad 15 lat)
 • ~Ada (5 Lutego 2013, godz. 19:03)

  Uważam, że połączenie osoby spod znaku Raka z Rybą jest dobre. Razem jesteśmy ze sobą już 5 lat. Rak posiada silniejszy temperament i jest bardziej odważny. Ryba z kolei to osoba niezwykle wrażliwa i czuła. Mimo, że zdarzają się między nami kłótnie, to i tak czujemy się ze sobą bardzo szczęśliwi.
   
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl