» Przejdź do Menu «

Horoskop partnerski: Byk - Skorpion

Byk i SkorpionPołączenie tych dwóch znaków sprawi, że związek może być energiczny i całkiem ciekawy. Skorpiony z pewnością będą się cechować większym zaangażowaniem i intensywniejszą pracą. Potrafią trzymać się swoich zasad i nie ustępują tak łatwo, gdy partner próbuje ich przekonać do swojej racji. Zwykle wiedza czego oczekują od związku, dlatego otwarcie mówią o swoich potrzebach. Ich ciekawe plany potrafią wielokrotnie zaintrygować zodiakalnego partnera. Umiejętnie wyciągają wszystkie sekrety, dlatego zwykle Byk nie będzie w stanie nic przed nimi ukryć.

Byki natomiast są zazwyczaj bardziej ogarnięte i wiedzą, co należy w ich związku zmienić, aby zapanowała harmonia. Przeważnie zależy im, aby ich rodzina odczuwali satysfakcję finansową, dlatego bardzo często zarabiają więcej od swojego partnera. Byki muszą natomiast uważać, aby nie ogarniało ich zbyt duże lenistwo, ponieważ Skorpiony nie będą tego akceptować. Wspólnie uwielbiają podróże, dlatego często będą decydować się na dalsze i dłuższe wycieczki.

Twój związek partnerski to Byk i Skorpion ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.42 6 (głosów: 48)
Najnowsze komentarze (10):
 • ~skorpion-byk (10 Sierpnia 2018, godz. 1:06)

  hehe. ale bajka. skorpion - byk , akurat jestem skorpionem i zarabiam 6 x wiecej jak żona byk . a tak pozatym wszystko sie zgadza. Skorpion wyciaga wszystkie sekrety byka - 100% prawdy. Nie wiedzialem ze moja żona oglada porno w internecie.
 • ~Rajzar;ian (26 Marca 2018, godz. 21:42)

  Byka i Skorpionice łączy ta sama "jakość żywiołu", stała, czyli dbanie o przyszłość. Jakość powoduje, że tym ludziom świat się sypie na głowę gdy kończy się związek z którym snuli plany. W tej konfiguracji to nie grozi, bo obojgu na tym zależy by zapewnić bezpieczeństwo na przyszłość.

  Dzieli ich natomiast żywioł, zupełnie przeciwny. Byk istota piekielna, skorpion niebiańska. Byk smakosz doznań fizycznych, (czuły, ale i surowy) ona duchowych (kochana i nienawistna). On realistyczny krytyk sztuki, ona fantazyjna mistrzyni artystka. Ta różnica tak samo przyciąga jak oddala.

  Jak wiemy przeciwieństwa złączone tworzą nowy świat, jeśli tylko dojdzie do takiej bliskości, i partnerzy będą pielęgnować tylko te pozytywne wibracje, to bez zwątpienia najwspanialszy związek dwóch zodiakalnych królów miłości, Byka kochającego na zabój i Skorpionicy usychającej z tęsknoty. Ocena 6/6. To trzeba przeżyć przed śmiercią.
 • ~Ja (20 Października 2017, godz. 8:35)

  Nasz związek zaczął się niedawno, oboje jesteśmy po nieudanych małżeństwach i po przejściach. Bardzo łatwo nawiazalismy kontak na pierwszej randkę zaiskrzyło. Nasz związek jest bardzo namiętny i szalony. On Skorpion pracowity, oddany, bardzo rodzinny, kochający przebywać na zewnątrz. Ja Byk lubiąca porządek i harmonię, pragnę zaspokoić potrzeby innych. Jesteśmy udana para.
 • ~Alma (8 Kwietnia 2016, godz. 15:38)

  Ja Skorpion, on Byk, szczęśliwe małżeństwo od 12 lat! Ale on nie ogranicza mi swobody, jest cierpliwy i potrafi zapewnić rodzinie bezpieczeństwo finansowe, ja w zamian odwdzięczam się opiekuńczością i troskliwością. On ciepły, rodzinny, ja od czasu do czasu potrzebuję pobyć sama, ale ogólnie oboje mamy wspólne cele do których dążymy, uwielbiamy planować i spędzać wspólne wakacje w ciekawych miejscach. Udany związek i mam nadzieję, aż do grobowej deski :)
 • ~skr (15 Września 2015, godz. 16:59)

  Byk - on leniwy, wszędzie robi bałagan nawet o tym nie wiedząc, nie kwapiący się do obowiązków domowych, ja skorpion pracowita, kocham porządek i spokój, śmieszny związek - ciężko dojść nam do kompromisu.
   
 • ~Ja (3 Listopad 2014, godz. 15:06)

  Nieudany związek zakończony awanturami, byk myśli tylko o sobie i o tym aby mieć i pokazać się ludziom, zero uczuć wyższych. Koszmar!!
   
 • ~Czarek (25 Maja 2013, godz. 0:51)

  Ja skorpion ona byk. I to ona ma władze w tym związku , jeszcze nikomu nie pozwoliłem na to żeby nade mną dominował , ale przy niej czuje się taki... Ja po prostu nie umiem się jej postawić =) ale dobrze mi z tym bo naprawdę ją Kocham i z nikim jeszcze nie było mi tak dobrze =)
 • ~laura (10 Maja 2013, godz. 20:21)

  Ja skorpion, on byk. To ja się poddałam tej MIŁOŚCI, on rządzi! Dlatego, że dba oto, aby nam niczego nie brakowało. Powściągliwy jest w okazywaniu uczuć i tego mi brakuje! Ale ja kocham za nas oboje. SZANUJE go za jego wytrwałość. Mały człowiek wielki duchem!
 • ~jessie (15 Listopad 2012, godz. 23:38)

  Ja byk on skorpion. Burzliwy związek, ale bardzo namiętny, a ta burzliwość dodaje pikanterii. Miłość? Tak! Jak najbardziej możliwa! Trzeba zaufania, zrozumienia jak w każdym związku,a kompromis jak najbardziej wskazany. Dogadujemy się, jest nam ze sobą dobrze. Ale dominacji nie ma. Chociaż może skorpion myśli inaczej, ale niech myśli, w końcu to facet i trzeba mu na to pozwolić by chociaż w myślach miał nad nami przewagę. Ogólnie związek spełniony w miłości i namiętności.
 • ~mocarz (10 Listopad 2012, godz. 14:32)

  Skorpion powinien dominować nad bykiem - niedoczekanie. Strona b. interesująca. Relacje wyglądają tak, że tłucze się przeciwnika -pardon- partnera, ale tak, aby go nie zabić, no bo kogo potem byśmy tłukli - takie reguły gry ustalił na początku. Nie ma żadnego dorobku materialnego. W związku jest cała jego rodzina, jak znikają to on cierpi. Żadnych umów, obietnic, żadnej pewności.
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl