» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Horoskop partnerski » Byk - Koziorożec

Horoskop partnerski: Byk - Koziorożec

Byk i KoziorożecW tym połączeniu najważniejszą i dominującą osobą może okazać się Koziorożec, który może nie wychylać się czasem aż tak bardzo, jednak przejawia bardzo wysoką mądrość, a jego doświadczenie wielokrotnie pozwala spojrzeć partnerowi na różne sprawy z innego punktu widzenia i sprowadza go często na ziemię. Potrafi być opanowany i zdyscyplinowany, starając się stwarzać jak najlepszy obraz samego siebie. Przeważnie wie czego chce od życia, dlatego decydując się na związek musi być przekonany, co do uczucia jakie może go łączyć z ich partnerem.

Byk może prowadzić lekki tryb życia, natomiast Koziorożec będzie się mocno angażować w celu zapewnienia stabilności ich związku. Wielokrotnie może stanowić wzór do naśladowania dla Byka. Często stwarza wrażenie osoby zrównoważonej, służąc niejednokrotnie dobrą radą. Byki poczują się dobrze ze swoim partnerem, który potrafi zadbać o ich potrzeby i pomoże im w budowaniu szczęśliwej rodziny. Kierując się miłością są w stanie osiągnąć prawie każdy cel. W przyszłości mogą mieć wiele dzieci.

Twój związek partnerski to Byk i Koziorożec ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.65 6 (głosów: 53)
Najnowsze komentarze (18):
 • ~Gość (23 Maja 2022, godz. 21:32)

  KOZIOROZEC BYK, DWA NAJLEPSZE ZNAKI ZODIAKU, BEZ DWOCH ZDAŃ.
 • ~Gość (16 Marca 2022, godz. 15:49)

  Totalna porażka. Ja byk, on koziorożec. Bardzo łatwo go zranić i jest strasznym zazdrośnikiem. Jeśli coś idzie nie po jego myśli staje się agresywny.. obwinia za wszystko osoby 3-cie, ale nie siebie.. ucieka tam gdzie trawa jest bardziej zielona .. lubi być podziwiany/dlatego często rozgląda się za innymi kobietami.
 • ~Gość (3 Czerwca 2021, godz. 22:52)

  Facet - koziorożec, to niemalże ideał. Z minusów: egoista.
 • ~Gość (17 Kwietnia 2021, godz. 7:04)

  Harmonijnie ale nudno
 • ~Gość (6 Maja 2019, godz. 21:50)

  W sumie to różnie..ja (kobieta) jestem bykiem, partner książkowym koziorożcem. Kończy się to często gęsto tym,że kiedy mamy dobre humory wszystko działa jak należy, ale przy problemach często okazuje się, że ja mam za dużą potrzebę wsparcia i bliskości, a on staje się zimy, oschły i bardzo krytyczny wobec mojego stylu życia. Muszę przyznać, że jestem bardziej lekkoduchem niż pracusiem - wtedy nasz związek potrafi nieźle zachwiać się w posadach. W gruncie rzeczy bywa bardzo ciężko, niby nadajemy na tych samych falach, ale nasze osobowości bardzo często się ścierają. Ja, jak to byk, kocham mocno i na zabój, a partner gdy zbliży się za bardzo ucieka jak poparzony. I tak się bawimy trochę w kotka i myszkę, zero perspektyw na stabilną relację jak na razie. Stąd zresztą jestem na tej stronie ;)
 • ~Gość (17 Grudnia 2018, godz. 23:46)

  Ja Byk, on Koziorożec. Od samego początku połączyło nas jakieś niebywałe ponadymiarowe porozumienie, jakbyśmy się znali od lat. Emanuje spokojem, daje poczucie stabilności,zachwyca błyskotliwym humorem i trafnymi uwagami. Gdy otwiera się na dobre, jest iście cudownie, warto być cierpliwą. Wspaniały przyjaciel i kochanek. A niedługo wykaże się jako ojciec. Nie wiem które z nas dominuje, to raczej zmienna kwestia.
 • ~Izabela (17 Listopad 2018, godz. 18:23)

  12 lat razem, wzloty i upadki, ale to jest właśnie TEN na całe życie. Oświadczył się po 2 tygodniach, po 3 m-ach ślub. Przeszliśmy wiele, ale tylko Jemu mogę ufać i być Go pewna bezgranicznie. Porozumiewamy się od początku telepatycznie i czytamy z siebie jak z otwartej księgi. Dużo śmiechu i miłości, przyjaźni.
  Ona- Koziorożec, On - Byk, oboje alfa - wbrew twierdzeniu, że się nie da, to oboje w związku jesteśmy partnerami.
 • ~Gość (26 Maja 2018, godz. 7:30)

  Pan byk, pani koziorożec. Po 26 latach małżeństwo rozpadło się właśnie przez dominacje pani koziorożec. Rodzina i miłość poszła na bok, a kariera i pieniądz stały się najważniejsze dla pani koziorożec.
   
 • ~anitka122 (4 Marca 2018, godz. 22:54)

  Ja nie moge o sobie tak powiedziec mam Koziorozca po przejsciach po rozwodzie zakochalam sie ale jest bardzo zazdrosny i zaborczy.jestem z nim 9 miesiecy ale nie mam nic wolnosci on praca dom zacisze domowe ja znow jestem zywiolowa az za bardzo jestem zodiakalna byczyca.Nie rozumie moich potrzeb i pragnien .Nie dogadujemy sie juz od dluzszego czasu.Oswiadczyl mi sie jakis czas temu zgodzilam sie ale teraz zaluje ze sie zgodzilam.Ta jego zazdrosc jest choroba i to nasz zwiazek niszczy .Pozdrawiam.
 • ~Anna (7 Sierpnia 2017, godz. 11:49)

  Jestem z Koziorożcem już 25 lat. Jest super pod każdym względem, ale to ja w związku dominuję i podejmuję decyzje.
 • ~Emcia_byczek (9 Maja 2017, godz. 18:52)

  Jestem z koziorożcem już rok, porównując poprzedni związek to naprawdę mogę śmiało powiedzieć, że to tak spokojny znak, dogadujemy się, chociaż czasem zdarza się by tam coś komuś nie pasowało, ale za chwilę się godzimy i potem dalej jest jak dawniej. Kocham go bardzo, tylko zastanawia mnie jego tajemniczość. Ale tak to jest bardzo inteligenty, daje mi wiele rozwiązań o których bym nawet nie pomyślała, podnosi jak upadnę, naprawdę mogę powiedzieć że jest to cudowny mężczyzna, i oby było tak dalej :)
 • ~Kasia (2 Lutego 2017, godz. 13:41)

  Cudownie... prawie rok razem i zero kłótni. Ja jestem bykiem i mój kochany partner niejednokrotnie zaskakuje mnie swoją ukryta mądrością i opanowaniem... bardzo go kocham i mam nadzieje ze on mnie tez...po 9 miesiącach mi się oświadczył a ja powiedziałam TAK !!!!!!
 • ~Aga (29 Listopad 2016, godz. 17:31)

  Wszystko się zgadza. Wszystko. Tylko, że nie jesteśmy razem.
 • ~byczka (15 Kwietnia 2016, godz. 11:27)

  Fajny związek, dobre porozumienie, ale koziorożec szuka przyjemności poza związkiem :|
   
 • jacek1967 (12 Grudnia 2015, godz. 2:52)

  a ja przez dziewięć lat przechodzę gehennę, jestem kozą ona bykiem . targamy się ciągle za rogi, nie wiem czy będziemy dalej z sobą.
 • ~kiki (20 Sierpnia 2015, godz. 0:01)

  I tak to jest. U Byka i koziorożca! Coś mogę na ten temat powiedzieć. Mamy już za osobom 30 lat stałego związku to naprawdę się zgadza co do Słowa. Chwała wam. Skąd to wiecie?

 • ~kitka10 (8 Lutego 2014, godz. 11:16)

  Ja mam problem, zakochałam się w koziorożcu. Ja jestem bykiem, czy mam jakąś szanse u niego? On właśnie jest chłodny wysoki i ma brązowe oczy. Ja mam niebieskie i jestem wysoka. Dzieli nas wiek, jestem młodsza od niego o rok, ale sądzę, że się zakocha we mnie później lub prędzej, bo mamy wspólne cechy i wady. Sądzę, że z całej szkoły ja do niego pasuje, bo mu potrzebna jest kobieta z dopasowanymi cechami i wadami, jakie on posiada. Myślę, że może nam się udać.
   
 • ~Eliza (2 Czerwca 2013, godz. 8:27)

  Jesteśmy ze sobą już z trzy lata. Ja jestem Bykiem, a on Koziorożcem. Mój partner jest osobą bardzo mądrą, czułą i opiekuńczą. Wydaje mi się, że to właśnie on dominuje w naszym związku. Podejmuje najważniejsze decyzje. Mogę stwierdzić, że nasz związek jest ogólnie rzecz mówiąc udany.
   
Dodaj komentarz »


O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2023 - DobrySennik.pl