» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Horoskop partnerski » Bliźnięta - Rak

Horoskop partnerski: Bliźnięta - Rak

Bliźnięta i RakPołączenie tych dwóch znaków może dać łagodny i ciepły związek, wypełniony gorącym i długotrwałym uczuciem.

Bliźnięta będą miały zawsze coś do powiedzenia - niemal zawsze zaczną żywą dyskusję, która może trwać przez wiele godzin. Kiedy już znajdą swojego jedynego partnera nie będą potrafiły bez niego żyć, dlatego bardzo silnie przywiązują się do swojej drugiej połówki i ciężko znoszą każde rozstanie.

Raki z kolei należą do osób bardzo wrażliwych i delikatnych - łatwo można je zranić. Mimo to są zazwyczaj serdeczne, życzliwe i dobrze przeczuwają potrzeby swojego partnera. Czasem mają chęć wyżalenia się swojemu partnerowi licząc, że spotkają się ze zrozumieniem.

Razem ze swoim zodiakalnym partnerem potrafią stworzyć bardzo udany związek, w którym nie zabraknie miłości i wzajemnego zaufania. Na ogół nie należą do osób agresywnych. Związek Bliźniąt z Rakiem może być niezwykle romantyczny i ciepły. Muszą jednak uważać, ponieważ obie strony są bardzo wrażliwe i łatwo mogą się na siebie obrażać nawet z byle powodu.

Twój związek partnerski to Bliźnięta i Rak ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.61 6 (głosów: 81)
Najnowsze komentarze (13):
 • ~Gość (16 Listopad 2020, godz. 23:49)

  A ja mam kochanego raka.
 • ~Gość (27 Sierpnia 2019, godz. 7:39)

  Powiem szczerze że oboje jesteśmy po przejściach, ale z naszej znajomości przyjaźni rozwinęło się coś więcej, ale mimo, że jesteśmy daleko od siebie, a za razem blisko, odczuwamy chęć życia razem, bycia ze sobą, spełnieniem marzeń oraz akceptacji. Długo zastanawialiśmy się czy to ma sens lecz oboje nie żałujemy decyzji. Jesteśmy szczerzy ze sobą do bólu, mówimy sobie wszystko .Nie mamy żadnych tajemnic, a jak któreś z nas ma problem to razem analizujemy wyjście z sytuacji. Więc jak najbardziej nasz związek jest udany mimo, że jeszcze nie mieszkamy razem.
 • ~lidka (24 Lipca 2019, godz. 10:23)

  Jestem bliźniakiem, a mój ukochany rakiem. Nasza miłość jest cudowna o jakiej marzyliśmy. Życzę wszystkim takiego uczucia.
 • ~Gość 52 (11 Czerwca 2019, godz. 14:40)

  Wszystko się zgadza 👍🙂🤣
 • ~Eli (23 Kwietnia 2017, godz. 12:07)

  Rak to dziwny znak. Chwiejny. Bardzo trudny w związku. Trzy kroki do przodu, cztery do tylu. Niezdecydowany, mało romantyczny, straszny domator, Piotruś Pan.
   
 • ~Justyna (21 Marca 2017, godz. 11:20)

  u mnie ten sam schemat, ja jestem z bliźniąt a mój chłopak spod raka i się dogadujemy. Mieszkamy razem i jedno dba o drugie, kochamy się :)
 • ~Bliżniaczka (1 Listopad 2016, godz. 15:00)

  Prawda w zupełności, jestem bliźniakiem i spotykam się z rakiem. Jest kochany i bardzo wrażliwy na to co mówię, a ja bardzo dużo gadam i bardzo często kłócimy się o byle co.
 • ~lew (23 Lipca 2016, godz. 3:48)

  Chyba cos w tym jest na rzeczy. Asia moje Skarby to naprawde moja druga połowa. KOCHAM JĄ a wszystko to co jest między nami to jest prawda co robimy i żadne horoskop nie zmienia faktu że jesteśmy razem i będziemy. ...
 • ~danese (4 Lutego 2016, godz. 17:35)

  Zgadzam się z Bartym, to nie kwestia znaku, ale też cech charakteru, wychowania. Wkurza mnie, kiedy z raka robi się uwstecznioną niedołęgę, gdzie gdy ktoś tupnie to ucieka.
  Jako kobieta, mam pewną dawkę romantyzmu, ale należę do osób z silnym charakterem, kochających poznawanie ludzi i nie mam z tym żadnego problemu. Wszyscy moi najbliżsi przyjaciele są spod znaku bliźniąt, teraz tez poznałam bliźniaka, który staje się dla mnie kimś ważnym i nie widzę, jakiś większych problemów z kontaktem z tym znakiem.
 • ~Adaś (20 Stycznia 2016, godz. 22:18)

  Ewelina :-) kocham Ciebie jesteś moją gwiazdką na niebie :-* :-*
 • ~Anna (13 Marca 2014, godz. 16:20)

  jestem w związku z rakiem i układa nam się bardzo dobrze. Troszczymy się o siebie nawzajem i opiekujemy sobą gdy ktoś jest chory a w chwilach kiedy któreś z nas ma zły humor lub jest smutny staramy się go pocieszyć i uspokoić. Kłótni nie ma na razie żadnych.
   
 • ~Barty (12 Kwietnia 2013, godz. 11:32)

  To Ci się pi*** nie rak trafił.. jestem rak , mam jakieś przejawy romantyka ale bez przesady , wiem że moja bliźniaczka oddała by za mnie życie , a co do stanowczości i męskości raka powiem tyle .. to nie kwestia znaku zodiaku lecz wychowania.
 • ~jingle (2 Kwietnia 2013, godz. 14:19)

  Ja bliźniak, on rak. Raki to rzeczywiście ciepłe osoby ale za bardzo delikatne i chwiejne emocjonalnie żeby unieść na swoich barkach niełatwy związek z bliźniakiem, który zdominuje słabego raczka. I piszę to jako bliźniaczka, która już dzisiaj wie że do szczęścia potrzebuje partnera o mocnej konstrukcji psychicznej, nawet lekko dominującego, takiego który bardziej zapewni jej stabilność i poczucie bezpieczeństwa a w razie potrzeby sprowadzi na ziemię niż takiego romantyka z maślanymi oczami.
   
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl