» Przejdź do Menu «

Horoskop partnerski: Baran - Rak

Baran i RakRazem potrafią stworzyć czuły, pełen miłość i ciepła związek. Prawie w jednakowym stopniu potrafią zająć się rodziną, robiąc to z wielkim oddaniem i wysokim zaangażowaniem. Należą do osób troskliwych, które zadbają, aby ich rodzina miała wszystko, czego potrzeba - jeżeli pojawi się taki nacisk, jedna lub nawet obie strony są w stanie ciężko pracować, aby spełnić finansowe potrzeby rodziny.

Barany najczęściej dominują nad rakami - czasem nawet potrafią umiejętnie nimi manipulować. Muszą natomiast uważać, ponieważ Raki należą do osób bardzo wrażliwych, dlatego nadmierny nacisk skierowany w ich stronę może się odbić źle dla całego związku. Prowadzone przez nich dyskusje powinny być zatem ostrożne i bez zbędnych uniesień, aby uniknąć niepotrzebnych sprzeczek i awantur.

Jeżeli uda im się dojść do porozumienia oraz przezwyciężyć swoje słabości, to taki związek może mieć bardzo ciekawą i prosperującą przyszłość. Początki takiego związku mogą być różne, jednak często jest tak, że połączenie tych dwóch zodiakalnych osób może trwać przez lata wraz z uczuciem miłości.

Twój związek partnerski to Baran i Rak ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.28 6 (głosów: 69)
Najnowsze komentarze (10):
 • ~Gość (3 Maja 2020, godz. 19:24)

  Burzliwe początki.
 • ~Małgorzata (17 Kwietnia 2020, godz. 13:52)

  Ja baran, mąż rak, oboje indywidualiści, oboje jesteśmy inżynierami z talentami muzycznymi i plastycznymi, uzupełniamy się nawzajem i tworzymy bardzo fajny spójny układ, ale nie zabieramy sobie przestrzeni życiowej. I tak już razem 18 lat wiec chyba się da;)
 • ~raczka (8 Lipca 2018, godz. 19:40)

  ja rak, mąż baran- nie jest to dobry związek, nie polecam; ja uczuciowa, wrażliwa, ceniąca spokój; on wieczny wojownik żądny wrażeń, wybuchowy- więcej kłótni niż sielanki, łączą nas dzieci; nie jestem z nim szczęśliwa
 • ~Gość (21 Czerwca 2018, godz. 21:53)

  Ja jestem baranem mój mąż rakiem jesteśmy szczęśliwym małżeństwem od 12 lat i to co piszą o oddaniu rodzinie to wszystko prawda zaangażowanie dla dzieci ż obu stron i oboje potrafimy ciężko pracować aby nasze dzieci miały wszystko. Nie ukrywam że początku były burzliwe ale warto teraz dogadujemy się super
 • ~rak (13 Stycznia 2018, godz. 13:20)

  ja jestem Rakiem, a On Baranem owszem jak On próbuje coś na mnie wymusić wybucham jak wulkan. Strasznie mnie to wkurza ......zazwyczaj to są błahe sprawy, ale ten jego nacisk wywołuje we mnie czerwoną gorączkę
 • ~panibaran (7 Czerwca 2017, godz. 16:55)

  Jestem baranem on to rak. Jestem rodzinna ale jego rodzinność i troska o rodzinę mnie przytłacza. Jest wrażliwy i nacisk nie służy to potwierdzam. Jak się kłócimy to szaleńczo... zwasciwie to ze mnie taki wojownik heh. Godzimy sie z rownie duza dawka emocji jak klocimy ;)
 • ~Magdzia69 (1 Maja 2017, godz. 18:38)

  Razem z moją partnerką jesteśmy raczkami. Nasz związek jest szczery i pełen miłości, chociaż przyznam że zadziorne z nas kobietki ; -D Przyznaję, że kłótnie też się zdarzają ale nasza miłość jest tak ogromna, że nie umiemy się długo na siebie gniewać. Jesteśmy w związku z dwuletnim stażem ale z każdym dniem czujemy jakbyśmy poznawały się na nowo. W łóżku układa nam się wręcz fantastycznie szczególnie, że moja partnerka ma mnóstwo pomysłów i ukrytych fantazji. Pozdrawiam wszystkie inne raczki i życzę wszystkim spotkania miłości swojego życia : -)
   
 • ~Jagodowaa (11 Czerwca 2014, godz. 1:58)

  Ja jestem Baranem , a on Rakiem . Jesteśmy razem ponad 3 lata i jakos dajemy rade :) Choc czasami nie bywa łatwo .
 • ~ola (15 Sierpnia 2013, godz. 20:25)

  Ja jestem Baranem a on Rakiem. Bardzo się kochamy, ale są tez pomiędzy nami burzliwe kłótnie po których szybko się czule godzimy. Jak dla mnie mój rak wcale nie jest taki spokojny.
 • ~Kala (8 Lipca 2013, godz. 8:33)

  Jest między nami sporo miłości, co potwierdza ten horoskop. Ja jako baran jestem chyba bardziej energiczną i wygadaną osobą, niż mój partner. Dobrze się rozumiemy - czasem nawet bez żadnych słów. Jesteśmy ze sobą już ponad 2 lata i mam wrażenie, że ciągle coś przed sobą odkrywamy. Nie narzekam na nudę w związku, ponieważ ciągle coś się dzieje. Bardzo rzadko się kłócimy a jeśli już, to przeważnie z mojej winy.
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl