» Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Horoskop partnerski » Baran - Bliźnięta

Horoskop partnerski: Baran - Bliźnięta

Baran i BliźniętaRazem nie należą do grona osób cichych i małomównych, dlatego ich związki potrafią być bardzo żywe i pełne energii. Zarówno jedna, jak i druga strona może mieć dużo do powiedzenia w każdej dyskusji. Potrafią ucinać sobie bardzo długą pogawędkę, w której starają się być wobec siebie szczerzy i otwarci. Bardzo często zgadzają się ze sobą, bądź też jedna ze stron dla dobra związku godzi się na kompromis.

Najczęściej to Barany starają się dominować w nad swoim partnerem, dbając o niego i zaspokajając jego potrzeby. Wykazują się przy tym nie raz cierpliwością i silną empatią. Natomiast zodiakalny Bliźniak powinien być zadowolony z takiego połączenia znaków, chociaż momentami nadmierna upartość Barana będzie ciężka do zniesienia. Bliźnięta mogą posiadać jednak większą wiedzę i nie raz wskazać partnerowi właściwy kierunek w życiu, bądź dać mu do zrozumienia, że popełnił on błąd. Bywają również takie przypadki, w których często uspokajają Barany, które mają od nich większą skłonność do awantur.

Przyszłość dla takiego połączenia znaków wydaje się być bardzo ciekawa, a związek powinien być długotrwały, wierny i przepełniony dobrą dawką humoru.

Twój związek partnerski to Baran i Bliźnięta ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 3.71 6 (głosów: 7)
Najnowsze komentarze (2):
  • ~Epril (18 Lipca 2013, godz. 20:29)

    Ja jestem Baran, mój facet to Bliźniak i uważam, że pasujemy do siebie jak dwie połówki. On jest kompromisowy, czasami ostry i kochany, szalony i wesoły. Zaskakuje mnie cały czas a jesteśmy już 8 lat razem i nie planuje zmian. Nie znam innego zodiaku co by wiedział co i kiedy trzeba powiedzieć żeby kobieta poczuła się kochana cały czas przez Bliźniaka, a wiem, że nie łatwy mam charakter jestem uparta i często przeciągam strunę na własne życzenie, ale jakoś się dogadujemy i jest dobrze.
  • ~wojtek (22 Stycznia 2013, godz. 15:13)

    Faktycznie kobieta baran lubi dominować. Jest porywcza. Nieraz trzeba ją uspokoić humorem. Często muszę ustąpić przyznać jej rację itp. Ta kobieta ma dużo energii i realizuje plany i niechętnie rezygnuje z planów. Jest to ciekawa i aktywna osoba. To co jest wypisane na tej stronie to prawda.
Dodaj komentarz »
(niewidoczny)

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2015 - DobrySennik.pl