» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Horoskop partnerski » Baran - Bliźnięta

Horoskop partnerski: Baran - Bliźnięta

Baran i BliźniętaRazem nie należą do grona osób cichych i małomównych, dlatego ich związki potrafią być bardzo żywe i pełne energii. Zarówno jedna, jak i druga strona może mieć dużo do powiedzenia w każdej dyskusji. Potrafią ucinać sobie bardzo długą pogawędkę, w której starają się być wobec siebie szczerzy i otwarci. Bardzo często zgadzają się ze sobą, bądź też jedna ze stron dla dobra związku godzi się na kompromis.

Najczęściej to Barany starają się dominować w nad swoim partnerem, dbając o niego i zaspokajając jego potrzeby. Wykazują się przy tym nie raz cierpliwością i silną empatią. Natomiast zodiakalny Bliźniak powinien być zadowolony z takiego połączenia znaków, chociaż momentami nadmierna upartość Barana będzie ciężka do zniesienia. Bliźnięta mogą posiadać jednak większą wiedzę i nie raz wskazać partnerowi właściwy kierunek w życiu, bądź dać mu do zrozumienia, że popełnił on błąd. Bywają również takie przypadki, w których często uspokajają Barany, które mają od nich większą skłonność do awantur.

Przyszłość dla takiego połączenia znaków wydaje się być bardzo ciekawa, a związek powinien być długotrwały, wierny i przepełniony dobrą dawką humoru.

Twój związek partnerski to Baran i Bliźnięta ? Możesz opisać w komentarzu jak wyglądają między wami relacje.

Ocena: 4.63 6 (głosów: 80)
Najnowsze komentarze (13):
 • ~Gość (26 Sierpnia 2023, godz. 15:36)

  Pan Baran to uparty tyran, który zdominuje całą rodzinę, bardzo często trzeba mu udowadniać, że nie ma racji, ale on i tak się nie zgodzi... Tolerancja, życiowa mądrość i cierpliwość to panie spod znaku Bliźniąt. Ciepłe, opiekuńcze i zmysłowe pięknie panują nad domowym chaosem... Razem świetnie się dopełniamy, bo miedzy Bliźniakiem, a Baranem jest olbrzymia chemia i przyciąganie.
 • ~Gość (17 Lutego 2023, godz. 0:14)

  Zgadza się.
 • ~Gość (11 Stycznia 2023, godz. 9:04)

  Jestem w związku z baranem, ja dziewczyna bliźnięta. Ten związek jest okrutny, chłopak jest kochliwy, zdradza mnie, nie potrafi opierać się innym kobietom. Charakter ma dobry, może. Jednak uzależnienie też bardzo zepsuło mu głowę, nie wiem, ale nie łączcie się w takie znaki.
 • ~M (12 Października 2022, godz. 19:08)

  Zapomniałam dodać, że ja Baran, a mąż bliźniak.
 • ~M (12 Października 2022, godz. 19:03)

  Kilka dni ok, pogadamy, powydurniamy się, pośmiejemy, seks spoko. Potem kilka dni wojny! nienawiść, itp., następnie ciche dni....i tak na okrągło.
  Jest jeden bardzo drażliwy temat, który działa na mnie jak płachta na byka!!!
  Jednym słowem,
  Męczy mnie ten mój charakter., zmienne nastroje w sekunde.... 🙈

   
 • ~Gość (31 Marca 2020, godz. 20:09)

  Jestem baranem, lubię zmiany, często się nudzę. Mąż bliźniak ma dwie twarze.
   
 • ~tacos (7 Września 2017, godz. 7:57)

  - miało być, że zgadzam się z tym co tu jest napisane :-)
 • ~tacos (7 Września 2017, godz. 7:53)

  Jestem bliźniakiem a Ona baranem. Może to spora różnica wieku między nami powoduje, że nie potrafimy bez siebie żyć. Nigdy się nie rozstaniemy. Jesteśmy zatem zaprzeczeniem tego co jest tu napisane. Pozdrawiam.
   
 • ~Anna (15 Marca 2017, godz. 23:47)

  Baranica owieczka piękna i ciekawa życia pracowita oddana rodzinie.
  On bliźniak ze znaku Chińskiego koń ognisty i ta podwójna osobowość.... W naszym związku była przykra i bardzo często nie do zniesienia przez praktyczna owieczkę. Bardzo niekorzystny zestaw. Tego typu bliźniak nie potrafi doceniać ani szanować swojej żony kochanki, matki ich wspólnych dzieci. Wygodny egoista sto procent,zadufany w sobie jak by świat miał należeć tylko do niego.
   
 • ~wieslaw (10 Stycznia 2016, godz. 4:58)

  Wieslaw -niestety blizniaki maja dwie twarze i trzeba sobie uswiadomic ze dbaja tylko o siebie i nie biora pod uwage partnera zawsze interpretuja wszystko pod siebie a najgorsze ze sa poddatni na sugestie innych ludzi tzw doradczyn zyciowych ,ktore same nie poukladaly sobie zycia a maja czelnosc doradzac innym szczegolnie z powodu zazdrosci dlaczego innym sie uklada a im nie bo sa zazdrosne w wielu przypadkach .co mam zrobic aby odsunac te pseudo doradczynie od siebie a szczegolnie od naszego zwiazku ,ktory sie wali ,bo u niej w kartach wyszlo ,ze podobno nie traktuje swojej kobiety powaznie a ja ja kocham
 • ~Marlena (21 Kwietnia 2015, godz. 3:24)

  To prawda, że mój maż zodiakalny bliźniak bardzo mnie uspokaja kiedy ja wybucham jestem zodiakalnym baranem. Razem jesteśmy 11 lat maż często mi ustępuje chociaż nie zawsze, ale państwa opis według mnie zgadza się na 100%
 • ~Epril (18 Lipca 2013, godz. 20:29)

  Ja jestem Baran, mój facet to Bliźniak i uważam, że pasujemy do siebie jak dwie połówki. On jest kompromisowy, czasami ostry i kochany, szalony i wesoły. Zaskakuje mnie cały czas a jesteśmy już 8 lat razem i nie planuje zmian. Nie znam innego zodiaku co by wiedział co i kiedy trzeba powiedzieć żeby kobieta poczuła się kochana cały czas przez Bliźniaka, a wiem, że nie łatwy mam charakter jestem uparta i często przeciągam strunę na własne życzenie, ale jakoś się dogadujemy i jest dobrze.
 • ~wojtek (22 Stycznia 2013, godz. 15:13)

  Faktycznie kobieta baran lubi dominować. Jest porywcza. Nieraz trzeba ją uspokoić humorem. Często muszę ustąpić przyznać jej rację itp. Ta kobieta ma dużo energii i realizuje plany i niechętnie rezygnuje z planów. Jest to ciekawa i aktywna osoba. To co jest wypisane na tej stronie to prawda.
Dodaj komentarz »


O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2023 - DobrySennik.pl