» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Horoskop anielski » Horoskop anielski Skorpion - dzienny

Horoskop dzienny z kart anielskich (29.05) » Skorpion

a) Przesłanie ogólne:
Do Twojego życia wkraczają aniołowie, którzy pragną Twojego szczęścia i spełnienia. Próbują pomóc Ci w trudnej sytuacji oraz dodać otuchy w razie napotkanych kłopotów. Wspiera Cię siła anielska, której nie można jednoznacznie określić, jednak ma ona wobec Ciebie czyste intencje. Karta mówi, że wszystko zależy wyłącznie od Ciebie, dlatego chcąc zmienić swoje życie nie możesz wiecznie liczyć na anielskie wsparcie, czy pomoc bliskich – każdy ponosi odpowiedzialność za swoje czyny. Dodatkowo karta oznacza również jakieś ciekawe wydarzenia w przyszłości, o których możesz sobie teraz nie zdawać sprawy.

b) Rodzina, miłość i znajomi:
Osoby będące w związku mogą wpaść na interesujący pomysł, który podniesie jakość ich związku. To również dobry moment, aby zastanowić się, czy we właściwy sposób odnosimy się z szacunkiem do Naszego partnera lub partnerki. Osoby samotne powinny stać się bardziej ufne do otoczenia. Odrzuć negatywne myśli, zacznij myśleć pozytywnie!

c) Finanse i praca:
Najwyraźniej posiadasz w sobie pewne blokady, które zamykają Cię na oświecające pomysły. Spróbuj zatem zwrócić się do Archanioła Michała, który pomoże odnaleźć wyjście z każdych kłopotów finansowych, jak również otworzy Twój umysł na większą kreatywność w biznesie i pracy. Karta oznacza również, że może towarzyszyć Ci pewne niezdecydowanie i niepewność.

d) Zdrowie i kondycja:
Wszelkie problemy zdrowotne zaczynają powoli odchodzić w zapomnienie. Anioł Uzdrowienia pomaga Ci wyleczyć nie tylko Twoje ciało, ale również Twoją duszę, otwierając Cię na nowy, lepszy początek. Nie musisz się zatem dalej obawiać o swoje zdrowie – spróbuj myśleć pozytywnie i nie bagatelizuj znaków z otoczenia. Być może pojawi się osoba, która chętnie Ci pomoże.

Cytat dnia:
"Być człowiekiem to czuć, kładąc swą cegłę, że bierze się udział w budowaniu świata." - Antoine De Saint - Exupery
Osoby z tego znaku posiadają silny i stanowczy charakter. Przeważnie starają się nad innymi dominować, umiejętnie prezentując swoje atuty. Potrafią być przewidywalne i wnikliwe. Kiedy coś ich zainteresuje, starają się za wszelką cenę dotrzeć do prawdy. Niekiedy są ciche i tajemnicze. Czasem jednak potrafią być agresywne i nieprzewidywalne. Kiedy wybiorą sobie jakiś życiowy cel, potrafią zrobić wszystko, aby go osiągnąć.
System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2017 - DobrySennik.pl