» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Horoskop anielski » Horoskop anielski Byk - dzienny

Horoskop dzienny z kart anielskich (29.02) » Byk

a) Przesłanie ogólne:
Często nie zdajemy sobie sprawy, jak szybko potrafi upływać czas. Nawet się nie obejrzymy, a już wokół nas dzieję się tak dużo zmian. Anioł ten przypomina Ci, że czas stale płynie do przodu, dlatego nie należy żyć wyłącznie wydarzeniami z przeszłości. Pomaga Ci zrozumieć, że teraz jest dobry moment, aby zacząć nowe, lepsze życie, odcinając się od tego, co było kiedyś. Nie patrz zatem na niepowodzenia z przeszłości, zostaw wszelkie bóle i porażki, traktując je, jako lekcje, które dodały Ci cenne doświadczenie, jak również odwagę i mądrość. Zacznij nowe życie od teraz!

b) Rodzina, miłość i znajomi:
Warto, aby osoby samotne odrzuciły wszelkie złe emocje, które mogą hamować w spotkaniu właściwego partnera, czy partnerki. Uwierz, że właśnie teraz tworzysz swoje nowe, lepsze życie. Otwórz swoje serce na miłość, wybaczając swoim poprzednim partnerom, a z pewnością spotka Cię w przyszłości powodzenie. Osoby będące już w związku nie mogą wywierać silnego nacisku na swojego partnera, gdyż może to skutkować obniżeniem wzajemnego ciepła i zaufania.

c) Finanse i praca:
Jeżeli twoja sytuacja finansowa w ostatnim okresie była dość niekorzystna, to możesz liczyć na wielkie wsparcie ze strony Archanioła Michała. Wprowadza On do Twojego życia światło nadziei, które pomoże znaleźć wyjście z wszelkich problemów finansowych. Dodaje on również odwagi nowym przedsiębiorcom, jak również chroni przed niepowodzeniami w przyszłości.

d) Zdrowie i kondycja:
Wszelkie problemy zdrowotne zaczynają powoli odchodzić w zapomnienie. Anioł Uzdrowienia pomaga Ci wyleczyć nie tylko Twoje ciało, ale również Twoją duszę, otwierając Cię na nowy, lepszy początek. Nie musisz się zatem dalej obawiać o swoje zdrowie – spróbuj myśleć pozytywnie i nie bagatelizuj znaków z otoczenia. Być może pojawi się osoba, która chętnie Ci pomoże.

Cytat dnia:
"Człowiek często zapomina, skąd przybył. Przyroda nigdy." - Paulo Coelho, "Walkirie"
Osoba z tego znaku zodiaku posiada bardzo oryginalny charakter. Wysoko ceni sobie wartość dóbr materialnych, starają się dążyć do zaspokajania swoich potrzeb za wszelką cenę. Nie lubi za bardzo pracować, dlatego kocha wręcz wygodny i beztroski tryb życia. Jest on osobą troskliwą i opiekuńczą - potrafi skutecznie pocieszyć i wesprzeć osobę, która boryka się z trudnościami.
System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl