Nowa wersja Salonu Tajemnic już jest!

Witajcie!

Po długim czasie uruchomiliśmy nową wersję portalu Salon Tajemnic, który od teraz znajduje się pod nową nazwą i nowym adresem "www.dobrysennik.pl". Przede wszystkim zmieniła się tematyka serwisu - od teraz nasza strona w przeważającym stopniu skupia sie na snach i ich symbolice.

a) System interpretacji snów - opracowaliśmy algorytm, który potrafi zinterpretować cały sen. Wystarczy go szczegółowo opisać, a system sam spróbuje znaleźć symbole z tekstu. Następnie użytkownik określa, który symbol był przeważający, w jakim stopniu dominował symbole we śnie, jakie towarzyszyły emocje oraz jaki mogły mieć kolor. Na podstawie zebranych informacji rozpoczyna się analiza snu, która tworzy interpretację na podstawie zebranych informacji. System tworzyliśmy ponad dwa lata. W chwili obecnej jest w fazie testów, dlatego prosimy o zgłoszenie napotkanych błędów, jeśłi się pojawią.

b) System afirmacji - coś dla miłośników "prawa przyciągania". Udało nam się stworzyć system, który łączy w sobie afirmacje, wizualizacje i techniki relaksacyjne. W przeciwieństwie do tradycyjnych afirmacji, nasz system może tworzyć silniejsze wizje celów, które silniej zapadają w podświadomości.

c) Nowe działy - sennik i prawo przyciągania. Dotychczasowe działy "ezoteryka" i "zdrowie" zostały połączone w jeden dział pt. "tajemnice".

d) Dziennik snów - każdy zarejestrowany internauta może prowadzić swój własny, zaawansowany dziennik snów.

e) Wersja responsywna - staraliśmy się, aby strona dobrze wyglądała na różnych urządzeniach - od tradycyjnych komputerów, po telefony i tablety.

f) System osobistych horoskopów - opierając się na teroii rytmów biologicznych, opracowaliśmy system, który umożliwia sprawdzenie horoskopu dla siebie (na tydzień lub na dzisiaj) z uwzględnieniem daty urodzenia, a nie tylko znaku zodiaku. W ten sposób nasz system tworzy ogólny zarys psychofizycznych dla danej osoby, przekładając otrzymane informacje na predyspozycje w różnych dziedzinach np. miłość, finanse. Otrzymany procentowy wynik jest dopełniany krótką interpretacją.

g) Nowe wróżby: wróżba z minerałów i z ciasteczka. Dodatkowo wróżba anielska posiada nowe karty. 

h) Aktualizacja horoskopów - rozbudowaliśmy opisy horoskopów partnerskich, które są od teraz prawie dwa razy dłuższe! Dodatkowo pojawił się obszerny horoskop na rok 2015 przygotowany we współpracy z zaprzyjaźnioną wróżką.

 

Aktualizacja była duża i rozbudowana, dlatego prosimy o zgłaszanie napotkanych błędów. Mamy nadzieję, że nowa wersja przypadnie Wam do gustu :)

29 Października 2014, godz. 9:08
Najnowsze komentarze (3):
 • ~lolo (16 Listopad 2014, godz. 15:36)

  W dziale wróżby tarot niemożna odczytać interpretacji wylosowanych kart-pojawia się komunikat o konieczności wylosowania kart i tak w kółko. To samo dotyczy kim byłeś w przeszłości.
  pozdrawiam
   
 • ~wylasia (31 Października 2014, godz. 12:45)

  Witam, to bardzo ciekawa strona. Sny i numerologia bardzo mnie interesują. Pozdrawiam i życzę dalszego rozwoju:)))
 • ~Aga (31 Października 2014, godz. 9:11)

  Dzięki ,że jesteście. Każdy nowy dzień zaczynam od kubka kawy i od razu włączam komputer i zaczynam właśnie od Waszej strony. ps. Chyba zacznę wstawać wcześniej bo trochę więcej czasu będę potrzebować aby spokojnie z Wami móc wypić tą kawę. Buziaki Aga
Dodaj komentarz »


O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl