» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Tajemnice » Miłość i związki » Runy na miłość

Runy na miłość

Runy na miłośćRuny są systemem znaków, którymi posługiwano się, aby zapisywać słowa i zdania. I choć powstało wiele alfabetów runicznych, to jednak najdłużej w użyciu był FUTHARK. Jego nazwa wywodzi się od run: Fehu, Uruz, Thurisaz, Ansuz, Raido, Kenaz. Zgłębiając mitologię wikingów, możemy dowiedzieć się, że owe runy zostały podarowane ludziom przez boga Odyna. To narzędzie miało im posłużyć do odkrywania tajemnic świata. Według historyków natomiast alfabet ten powstał, w wyniku zainspirowania się etruskim pismem, przez plemiona germańskie.

Tajemnicze znaczenie run nordyckich tkwiło głęboko w ich formie. Każda runa miała swoje dźwiękowe odpowiedniki, ale również nosiła ze sobą dodatkowe znaczenie.

Wikingowie rzeźbili runy w drewnie lub w kamieniu. Głęboko wierzyli w to, że przynoszą one szczęście i stanowią ochronę przed złem. Takimi symbolami zdobione różne przedmioty np. biżuterię, broń, dzioby statków, czy nawet całe budynki.

Czy runy naprawdę pomagają?

Runy uważane są za magiczne znaki, ale też jest to bardzo praktyczne narzędzie, z którym możemy pracować, żeby poprawić swoje zdrowie oraz kwestie miłosne czy finansowe.

Każdy może odczuwać ich wpływ na swój niepowtarzalny sposób, gdyż na każdego z nas mogą one oddziaływać inaczej. Najważniejsza w pracy z runami jest intencja. To ona nadaje im kierunek działania.

Runy w życiu codziennym

Można je nosić na ciele lub umieścić ich symbole na przedmiotach czy amuletach. To, w jaki sposób je zastosujemy, zależy od intencji oraz problemu, który chcemy rozwiązać. Niektórzy decydują się na narysowanie runy na swoim ciele, ale nie zawsze jest to dobra opcja. Ponieważ pracę z runami nie należy traktować jako zabawę, bezpieczniej jest np. narysować dany symbol na kartce i przyłożyć ją do danego miejsca na ciele, aby go uzdrowić.

Runy pomagają również otworzyć nam się na więcej. Możemy dzięki nim przyciągnąć do swojego życia nowe rozwiązania oraz pomysły.

Jaka runa na miłość?

Gebo
Jeśli
 chcesz przyciągnąć do swojego życia miłość, wybierz runę Gebo. Jej przesłaniem jest harmonia w braniu i dawaniu, co jest istotną kwestią w relacjach. Skupiając się na swoich potrzebach, nie powinniśmy również zapominać o partnerze. Runa ta mówi o uniwersalnej miłości, nie tylko w kontekście romantycznego uczucia. To obdarowywanie innych tym, co ma się najlepszego.
 

Kenaz
Runa Kenaz jest symbolem uzdrowienie, daje poczucie stabilizacji oraz zapewnia namiętność w relacjach międzyludzkich. Dzięki tej runie związek może być bardziej ognisty. Oprócz tego jest ona strażnikiem wartości i tradycji, a także pozwala nam spojrzeć inaczej na zaistniałą sytuację.

Ocena: 0 (głosów: 0)
Autor: | Dodano: 7 Czerwca 2023, godz. 10:18 | Odsłon (2307)
Dodaj komentarz »


Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl