» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Tajemnice » Miłość i związki » Jak zdobyć serce raka?

Jak zdobyć serce raka?

Jak zdobyć serce raka?Zodiakalne Raki to istoty pełne głębokich uczuć. Mają silne pragnienie miłości. Relacje są dla nich bardzo ważne. Bardzo cenią sobie szczerość i zaufanie. To osoby ciepłe i troskliwe. Podobnych cech szukają więc u swojego partnera. Dosyć szybko potrafią zaangażować się emocjonalnie, ale są też bardzo wrażliwe i niełatwo przychodzą przez rozstania. Bardzo ważne jest dla nich, aby relacja, jaką tworzą, dawała im poczucie bezpieczeństwa i przynosiła spokój.

Jeśli zależy Ci na zdobyciu serca osoby spod znaku raka, to poniżej znajdziesz kilka cennych wskazówek
 
Mężczyzna spod znaku raka jest wrażliwy i kieruje się emocjami. W relacji może być nieco wycofany i czekać aż to ty wykonasz pierwszy krok. Początkowo może ukrywać swoje prawdziwe uczucia, ale na pewno doceni kobietę o delikatnej i romantycznej duszy. Nie obawiaj się więc wyjść z inicjatywą, aby go poznać. Gdy pojawi się między wami przyciąganie i atrakcyjność, mężczyzna poczuje się pewniej i wtedy on zacznie pokazywać swoimi czynami, jak bardzo mu na tej realcji.
 
Kobieta spod znaku raka jest niepoprawną marzycielką, tęskni za romantycznym uczuciem. Ważne jest dla nich poczucie bezpieczeństwa i zaufanie. Aby zdobyć jej serce bądź przede wszystkim sobą, okazuj jej szacunek i wsparcie. Na pewno doceni twoją troskę i szarmanckie gesty. Powoli rozwijaj z nią znajomość i spraw, aby poczuła się komfortowo w twoim towarzystwie. Choć na początku może być zdystansowana, to gdy poczuje się pewniej, zacznie się przed tobą otwierać.
 
Gdzie wybrać się na randkę z rakiem?
 
Raki to istoty, które cenią spokój, intymność i bezpieczeństwo. Kochają naturę i często czują się z nią związane. Dobrym pomysłem na randkę z rakiem będzie więc spacer nad jeziorem lub nad morzem. Raki ucieszą się również z przechadzki po pięknym parku lub ogrodzie botanicznym. To osoby, które lubią ciche i ustronne miejsca. Jeśli chcesz je zabrać do kawiarni, czy restauracji, to najlepiej wybierz miejsce, w którym panuje spokojna i przytulna atmosfera. Raki są bardzo romantyczne, dlatego doskonałą randką będzie dla nich również spacer o zachodzie słońca.
 
 
 
Ocena: 6 6 (głosów: 1)
Autor: | Dodano: 16 Maja 2024, godz. 13:03 | Odsłon (125)
Dodaj komentarz »


Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl