» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Tajemnice » Miłość i związki » Im głębiej w sobie jesteś, tym trudniej jest Ci znaleźć kogoś, kto chce mieć z tobą związek...

Im głębiej w sobie jesteś, tym trudniej jest Ci znaleźć kogoś, kto chce mieć z tobą związek...

Im głębiej w sobie jesteś, tym trudniej jest Ci znaleźć kogoś, kto chce mieć z tobą związek...Im głębiej w sobie jesteś, tym trudniej jest ci znaleźć kogoś, kto chce mieć z tobą związek. Możesz chodzić na wiele randek, ale w pewnym momencie związek nie rozwija się dalej, a to głównie z powodu intensywności twojej głębi. Nie każdy mężczyzna jest wystarczająco silny, aby poradzić sobie z głęboką kobietą.

Głęboka kobieta zadaje głębokie pytania. Głęboka kobieta zagłębia się w twoje życie i zadaje pytania, na które możesz nie być gotowy odpowiedzieć. Nawet na pierwszej randce będzie kopać głębiej i zadawać pytania osobiste i filozoficzne - nigdy nie będzie zadowolona z płytkiej rozmowy.
 
Ona jest uczciwa. Zbyt szczera, często dosadna. Głęboka kobieta poważnie traktuje swoją uczciwość i wierzy w uczciwość. Jeśli ją o coś zapytasz, powie ci prawdę i tego samego "oczekuje" od ciebie.
 
Głęboka kobieta wie, czego chce. Albo kogo "chce". Głęboka kobieta od razu wie, czy cię lubi i nie musi umawiać się na randki ani badać innych możliwości, aby upewnić się co do swoich uczuć. Jej serce bije tylko dla kilku wyjątkowych osób i rozpoznaje ich od razu.
 
Chce głębokiego związku. Chce długich rozmów o Twoim życiu, chce usłyszeć historie o Twojej przeszłości, chce zrozumieć Twój ból i chce dodać wartości Twojemu życia. Chce prawdziwego związku, który wykracza poza rutynę i zabawę.
 
Głęboka kobieta nie boi się intymności. Nie boi się podejść bliżej ani ryzykować zranienia w trakcie związku. Nie sądzi, by to usadziło ją w miejscu ograniczając jej wolność lub uczyniło ją mniej wrażliwą. Jej głębia i intymność idą w parze i zawsze będzie pielęgnować piękno intymnego połączenia w związku.
 
Głęboka kobieta patrzy przez ciebie. Potrafi zobaczyć, kim naprawdę jesteś i co czyni cię bezbronnym. To nie ona powstrzymuje się przed wskazaniem tego, co w tobie widzi lub jak dobrze potrafi cię odczytać. Mimo że możesz czuć się niekomfortowo, chce, żebyś wiedział, że cię rozumie i że możesz być przy niej w pełni sobą.
 
Taka kobieta pragnie wyników. Odstrasza ją niespójność lub niestabilne zachowanie. Pragnie silnego połączenia i solidnej więzi i wie, że konsekwencja w tym jest podstawą tej więzi. 
 
Głęboka kobieta nie weźmie udziału w pustych randkach.
 
Głęboka kobieta jest intensywna. Może być nieco onieśmielająca, ponieważ dodaje intensywności wszystkiemu, co robi. Jej emocje są intensywne, podobnie jak jej myśli. Nigdy nie pozostanie obojętna na rzeczy, które mają dla niej znaczenie - nie każdy jest wystarczająco silny, aby poradzić sobie z jej intensywnością.
 
Taka kobieta potrafi tylko głęboko kochać. Jeśli nie możesz jej głęboko kochać, ona odejdzie. 
Nie wie, jak przypadkowo umówić się z kimś, kogo naprawdę kocha, lub zaprzyjaźnić się z kimś, kogo darzy uczuciem. 
 
Głęboka kobieta wie, kiedy ktoś nie może jej spotkać w połowie drogi i powoli oddziela się od każdego, kto nie chce dać jej tej głębokiej miłości, której sama szuka.
 
Głęboka kobieta nie będzie na ciebie czekać. Nie będzie czekać, aż podejmiesz decyzję, ani patrzeć, jak się wahasz. Jest silna i namiętna i nie będzie tracić czasu i emocji na kogoś, kto nie docenia jej głębi. Nawet jeśli ciągle szuka szczególnego rodzaju miłości - głęboka kobieta nie boi się samotności.
 
Rania Naim
Źródła:
tekst: Czaromarownia Duszy - " Danea "
https://www.facebook.com/profile.php?id=100051410498637
Ocena: 6 6 (głosów: 2)
Autor: | Dodano: 22 Lutego 2023, godz. 13:19 | Odsłon (498)
Dodaj komentarz »


Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl