» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Tajemnice » Magia drzew » Horoskop celtycki - jakim jesteś drzewem?

Horoskop celtycki - jakim jesteś drzewem?

Horoskop celtycki - jakim jesteś drzewem?Horoskop celtycki obejmuje 22 znaki zodiaku - drzewa. Jego twórcami są najprawdopodobniej druidzi, czyli starożytni kapłani celtyccy, których życie było bardzo związane z naturą. Celtowie posiadali dużą wiedzę na temat drzew oraz ich właściwości. Nie od dziś wiadomo, że człowiek najlepiej odpoczywa na łonie natury.

Spacer po lesie i obcowanie z drzewami, nie tylko koi nerwy i pozwala się wyciszyć, ale również poprawia nasze zdrowie. W końcu las jest naturalnym środowiskiem dla człowieka. Nasi przodkowie przecież tysiące lat żyli w lasach. Zatem nie dziwi fakt, że obecnie również chętnie spędzamy wolny czas spacerując wśród drzew. Druidzi uważali, że każdy człowiek posiada swojego opiekuna w postaci drzewa. Zebrali zatem zbiór cech osobowości człowieka, jego predyspozycje oraz słabości i przyporządkowali do nich poszczególne gatunki drzew, odznaczające się takimi samymi przymiotami. 
 
Na podstawie swojej daty urodzenia, sprawdź, jakim jesteś celtyckim znakiem, a następnie przeczytaj opis danego znaku w poniższym horoskopie drzewnym.

Jakie drzewo jest Twoim opiekunem?

JODŁA: 2-11.01 oraz 5-14.07

Jodły są szlachetne i dumne. W końcu drzewa te są jednymi z najchętniej wybieranych jako drzewka bożonarodzeniowe. Zatem samo to już wskazuje na pewną elegancję i dostojność osób, które mają jodłę za swojego opiekuna. Jodły dużą wagę przywiązują do swojego wizerunku i wyglądu zewnętrznego. Lubią ładnie się ubierać. Nie żałują sobie dodatków w postaci biżuterii. Choć wśród nich zdarzają się osoby wybierające bardziej stonowany styl ubioru. Jodły są najczęściej małomówne, ale bardzo inteligentne. Gdy już się odezwą, to łatwo można dostrzec ich silną osobowość. Czasami mogą zachowywać się nieco egoistycznie. Łatwo zmieniają swoje zdanie. Posiadają analityczny umysł. W pracy uchodzą za odpowiedzialnych, pracowitych i samodzielnych pracowników. Osoby te są bardzo ambitne. Można im pozazdrościć wytrwałości w dążeniu do celu, ale również bardzo cenią sobie życie rodzinne. Lubią rozmyślać, mają skłonności do refleksji i chętnie podejmują nowe wyzwania. Są powściągliwe w wyrażaniu uczuć, dlatego mogą uchodzić za szorstkie, a mimo tego są bardzo kochliwe.
 

WIĄZ: 12-24.01 oraz 15–25.07

Osoby spod tego znaku są spokojne, opanowane i prostolinijne. Są pełne wdzięku, który roztaczają wokół siebie. Najczęściej budzą zaufanie. To realiści, którzy podchodzą do życia z dużym dystansem. Wymagają dużo zarówno od siebie, jak i od innych. Cechuje ich uczciwość oraz duże poczucie humoru. Gdy są w związku, to dla swojej drugiej połówki stanowią mocne oparcie, jednak czasami mogą zachowywać się nieco despotycznie. Są wierne, a rodzina jest dla nich bardzo ważna. Dobrze odnajdują w pracach zespołowych. Są dobrymi organizatorami i obserwatorami. Współpracownicy chętnie darzą ich uznaniem i szacunkiem. Wiele z nich ma zamiłowanie do rękodzieła. Często osoby te mają zdolności manualne i plastyczne. Wiązy odbierane są przez ludzi jako osoby ciepłe, niezwykle sympatyczne. Dlatego też przyciągają do siebie ludzi. Zazwyczaj mają wielu przyjaciół i znajomych. Doskonale będą czuły się w roli nauczyciela oraz opiekuna.
 

CYPRYS: 25.01–3.02 oraz 26.07- 4.08

Cyprysy wyróżniają się regularnymi rysami twarzy oraz mocną zwartą sylwetką. Są bardzo zręczne fizycznie oraz są obdarzone dobrym zdrowiem. Zazwyczaj są to ludzie skromni i odporni na stres. Ich styl ubierania charakteryzuje się prostotą. Osoby te bardzo lubią przebywać wśród natury. Zupełnie nie zależy im na sławie, czy gonitwie za karierą i pieniądzem. Preferują skromne życie. Nie imponuje im materializm i przepych. W życiu kierują się zasadami, dlatego też wysoko cenią sobie lojalność oraz wierność. Nie lubią pokazywać swoich uczuć, również tyczy się to ich partnera, przy którym zachowują się dosyć powściągliwie. Cyprysy, jeśli nie są otoczone ludźmi, czują się samotne. Na szczęście ludzie chętnie przebywają w ich towarzystwie, gdyż bije od nich wewnętrzne ciepło. Jeśli osoba spod tego znaku znajdzie swoją miłość, to jest jej wierna, choć czasami może przejawiać gwałtowność w swoich uczuciach.

 

TOPOLA: 4-8.02 oraz 5-13.08

Topole z dużym dystansem podchodzą do życia, natomiast są również bardzo niespokojne o przyszłość. Takiej osobie ciągle towarzyszy jakiś lęk i obawy o codzienne życie, które traktuje jako coś bardzo kruchego, co może w każdej chwili się rozsypać. Topola nie lubi samotności, choć ciężko jest odnaleźć się jej w związku, gdyż bardzo sobie ceni swoją niezależność. Jest bardzo wrażliwa, łatwo można ją zranić. Czasami bywa opryskliwa i kapryśna, ale jest to jedynie jej maska przed wrażliwym wnętrzem. Choć wiele rzeczy mocno przeżywa, to jednak nie da po sobie poznać, że cierpi. Jest osobą uległą, często o niskim poczuciu własnej wartości. Boi się starości, dlatego bardzo dba o siebie, by zachować jak najdłużej witalność i młody wygląd. Nie należy do osób, które szczególnie dbają o dobra materialne, ale ważna jest dla niej praca. Jest dobrze zorganizowana i z łatwością radzi sobie z nawet z trudnymi obowiązkami. Osoba spod tego znaku ma poczucie sprawiedliwości i  jest gotowa do poświęceń w imię wyższego dobra.
 

CEDR: 9-18.02 oraz 14-23.08

To osoby bardzo energiczne, które wyróżnia ambicja i nie boją się podejmowania nowych wyzwań. Cedr jest inteligentny i pewny siebie, dlatego też w życiu zawodowym odnosi duże sukcesy. Konsekwentnie dąży do realizacji swoich celów. Lubi być podziwiana i stać w centrum uwagi. Cedry wyróżniają się dużym poczuciem humoru. Są optymistami. Dobrze sprawdzają się w pracy, w której mogą zarządzać. Czasami mogą długo szukać swojej drugiej połówki. Dzieje się tak, ponieważ chcą się upewnić, że będzie to osoba na całe życie. Gdy już ją spotkają, będą wobec niej stałe i wierne.

SOSNA: 19-28.02 oraz 24.08-2.09

Sosny to esteci, cenią sobie otaczające je piękno. Lubią rzeczy ładne i efektowne. Mają w sobie dużo wdzięku i chętnie dbają o swój wygląd. Szczególnie kobiety sosny spędzają dużo czasu przed lustrem. Osoby spod tego znaku są ciekawe świata, lubią poznawać ludzi i zdobywać nowe doświadczenia. Sosny mają umiejętności zarządzania, planowania i nie poddają się niepowodzeniom. Dzięki dobrej organizacji, w pracy sumiennie wywiązują się z powierzonych im obowiązków. Choć na pierwszy rzut oka osoby te mogą wydawać się dosyć delikatne, to jednak w życiu działają z odwagą i determinacją. Sosny wiedzą, czego chcą. Często odnoszą sukcesy w życiu zawodowym. Są impulsywne, niezależne i uczuciowe. W miłości bywają niestabilne i często zmieniają swoich partnerów. 

WIERZBA: 1-10.03 oraz 3-12.09

Wierzby to osoby bardzo wrażliwe i delikatne. Łatwo je zdenerwować, nawet najbardziej błahymi rzeczami. Wierzbie trudno jest zapanować nad swoimi zmiennymi nastrojami. W kontaktach z innymi raz jest bardzo towarzyska, a innym razem popada w melancholię. Jest romantyczna i uczuciowa. W sprawach uczuciowych wykazuje niezdecydowanie. I choć marzy o wielkiej miłości, to zazwyczaj oczekuje, że to inni będą zabiegać o jej względy. Od swojego związku wymaga ciągłych emocji, nie może on być monotonny. Wierzby w życiu kierują się intuicją, która zazwyczaj je nie zawodzi. Często mają niską samoocenę i nie wierzą we własne możliwości. Osoby spod tego znaku są również uzdolnione artystycznie i mają bujną wyobraźnię. 

LIPA: 11-20.03 oraz 13-22.09

U osób spod tego znaku przeważa pesymizm. Mają skłonność do nadmiernego lenistwa. Zazwyczaj nie są szczególnie ambitne, ale zadowalają się tym, co mają. Z natury są rozważne i spokojne. Ich mocną stroną jest inteligencja, pomysłowość i dokładność. Mają różne talenty i umiejętności, ale brak im zapału i wytrwałości, aby je rozwijać. Lipy często mają dużo rzeczy do zrealizowania, które po jakimś czasie zaczynają je nudzić. W takiej sytuacji łatwo porzucają swoje dotychczasowe plany. W sprawach miłosnych są najczęściej dosyć wybredne. Mają duże powodzenie u płci przeciwnej. Dla miłości są w stanie dużo poświęcić. Kobiety spod tego znaku bardzo dobrze radzą sobie jako matki.
 

DĄB: 21.03 (przesilenie wiosenne)

Dąb to uosobienie siły i długowieczności. W końcu to właśnie dąb jest jednym z najstarszych drzew w Polsce. Osoby, których patronem jest ten gatunek drzewa,  cieszą się dobrym zdrowiem, ale nie mają niestety łatwego charakteru. Nie mniej jednak są uparte, odważne i wytrwale dążą do osiągnięcia zamierzonego celu. Dzięki swojej determinacji mogą pochwalić się licznymi sukcesami. Dobrze czują się w roli lidera i lubią przewodzić grupą. Jako przyjaciele są bardzo lojalni i zawsze można na nich liczyć. W miłości bywają niestałe i często mogą zmieniać partnerów.

LESZCZYNA: 22-31.03 oraz 24.09-3.10

Leszczyny charakteryzują się niezwykłym urokiem osobistym. Nic dziwnego, że często przyciągają wzrok innych. Są bardzo życzliwe i tolerancyjne. Mogą pochwalić się bardzo dobrą intuicją. Potrafią słuchać i są świetnymi obserwatorami. Mimo iż mogą sprawiać wrażenie delikatnych, to jeśli coś sobie postanowią odważnie i pewnie działają w tym kierunku. Leszczyny mają często zmienne nastroje, natomiast są to osoby bardzo lubiane i wyrozumiałe. Istnieją wśród nich osobowości spokojne, lubiące spędzać czas w samotności, jak i te bardziej energiczne i spontaniczne. W uczuciach mogą być niestałe, jednak jeśli będą miały u boku odpowiedniego partnera, potrafią być wierne i odwzajemnić mu uczucia.

JARZĘBINA: 1-10.04 oraz 4-13.10

Jarzębina to osoba, która łatwo przystosowuje się do trudnych warunków i nowego otoczenia. Jest dobrym obserwatorem i bardzo dobrze radzi sobie w trudnych sytuacjach wymagających opanowania. Dzięki swojej wrażliwości potrafi dostrzec rzeczy, z pozoru niewidoczne dla innych. Jarzębiny to osoby delikatne, sentymentalne,  pełne wdzięku, ale również bardzo inteligentne. Są wrażliwe nie tylko na człowieka, ale także na otaczające je piękno. Dla nich samych estetyka jest równie ważna i dlatego też lubią dbać o swój wygląd i kondycję. Zresztą często skupiają wokół siebie ludzi, gdyż wyróżniają się dużym urokiem osobistym. Jarzębina zawsze dba o innych. Przyjaciele wiedzą, że w trudnej sytuacji mogą na nią liczyć i mają do niej pełne zaufanie. Osoby spod tego znaku są ambitne i jeśli tylko sobie postanowią jakiś cel, do z determinacją dążą, aby go osiągnąć.

KLON: 11-20.04 oraz 14-20.10

To osoby bardzo energiczne, lubiące być w ruchu i preferujące różne aktywności. Sprawiają wrażenie doniosłych i mają w sobie dużo gracji. Są bardzo pomysłowe i kreatywne. To osobowości ciekawe świata i tego, co się dzieje dookoła nich. Jeśli tylko pojawia się jakieś interesujące dla nich wydarzenie, od razu biorą w nim udział. Chętne uczą się także nowych rzeczy i zdobywają nowe doświadczenia. Lubią dbać o swoją sylwetkę i swój wygląd. Chcą podobać się sobie, jak i innym. Nie mają problemu z mówieniem wprost, o tym, co myślą. Zdają sobie więc sprawę, że nie wszyscy będą je lubić. Nie przeszkadza im to jednak. To urodzeni indywidualiści, którzy żyją po swojemu i pewnie kroczą do przodu. 

ORZECH: 21-30.04 oraz 21.10-2.11

Orzechy są realistami, którzy z odwagą i pewnością podejmują decyzje. Są niezwykle inteligentne i nietuzinkowe. To osoby, które wyróżnia specyficzny charakter. Są pełne kontrastów. Z jednej strony sprawiają wrażenie spokojnych i opanowanych, a z drugiej strony z byle powodu wybuchają złością. Często nie pokazują one prawdziwej twarzy. Zależy im bowiem, aby inni postrzegali je jako osoby taktowne z dobrymi manierami, dlatego też z łatwością potrafią odnaleźć się w każdym towarzystwie. Z racji swojego ciężkiego charakteru wewnątrz ich często krążą sprzeczne emocje i czują się rozdarci wewnętrznie. W miłości i sprawach uczuciowych nie są łatwym partnerem. Zdarza im się wpadać w gniew i nie potrafią być elastyczni. Raz zachowują się czule wobec partnera, a innym razem są wycofani i zdystansowani. Bywają również egoistyczni i trudno im iść na kompromis. I choć w kontaktach towarzyskich mogą mieć trudności, to jednak trzeba przyznać, że są powszechnie szanowane. Nie wszyscy polubią orzecha, ale mimo tego jest on bardzo doceniany jako osoba ambitna, pracowita i specjalista w swoim fachu. Potrafi należycie zadbać o swoją rodzinę i stałą relację.
 

JAŚMIN: 1-14.05 oraz 3-11.11

To osoby odbierane jako bardzo pogodne i towarzyskie. Lubią otaczać się ludźmi, choć często też bywają onieśmielone. Zdarza się, że pod maską wesołości skrywają jednak pesymistyczne podejście do życia i ich najbliżsi dobrze to wiedzą. Trzeba natomiast przyznać, że są dosyć energiczne i aktywne. Lubią dbać o swoją rodzinę i przyjaciół. Dobrze radzą sobie w naukach ścisłych i często odnoszą sukcesy w tej dziedzinie. W pracy są cenione za swoje zaangażowanie. Również w finansach dobrze im się powodzi, choć nie lubią za bardzo rozstawać się z zarobionymi pieniędzmi. Nie przepadają za ograniczeniami zarówno w pracy, jak i w życiu miłosnym. Do pełni szczęścia potrzebują poczucia wolności. Potrafią rozwiązywać konflikty, gdyż w wymagających sytuacjach zachowują zimną krew i wykazują się taktownym zachowaniem.
 

KASZTANOWIEC: 15-24.05 oraz 12-21.11

To indywidualista, który często zwraca na siebie uwagę dzięki oryginalnej urodzie. Jest bardzo tolerancyjny i kieruje się w życiu sprawiedliwością oraz uczciwością. Jest wnikliwym obserwatorem. Konsekwentnie dąży do obranego przez siebie celu i najczęściej dzięki ciężkiej pracy i własnemu uporowi, udaje mu się osiągnąć, to co sobie zamarzy. Kasztanowiec jest bardzo inteligentny i bystry. Lubi poszerzać swoją wiedzę oraz zdobywać nowe umiejętności. Często poddaje się życiowym rozmyślaniom i refleksjom. Byłby z niego dobry filozof, mówca, czy pisarz. Jest wrażliwy, szczególnie na swoim punkcie może być przewrażliwiony. Być może dlatego też dużo od siebie wymaga i czasami jest zbyt surowy. Bywa, że ciężko radzi sobie z własnymi emocjami. To realiści, w których odzywa się czasami dusza romantyków. Wierzą, że prawdziwa miłość zdarza się tylko raz. Dlatego, gdy szukają partnera, mogą być dość wybredni i ciężko ich zadowolić. Nie mniej jednak, gdy już trafią na tę odpowiednią osobę, są bardzo uczuciowi i chcą zbudować prawdziwą relację na całe życie, opartą na miłości i stabilności.

JESION: 25.05-3.06 oraz 22.11-1.12

To osoby charyzmatyczne i pewne siebie. Mają mocną psychikę i odbierane są przez innych ludzi jako bardzo konkretne, wiedzące czego chcą. Są inteligentne i mają dużą wiedzę na różne tematy. Pewnie i odważnie podejmują decyzje. Choć jeśli tylko zdarzy ich się jakaś przeszkoda lub niepowodzenie, szybko się zniechęcają. Jesiony są duszami towarzystwa i lubią spędzać czas z ludźmi. Wśród innych najczęściej skupiają na sobie uwagę. Są szczere i mówią wprost zarówno o swoich uczuciach, jak i rzeczach, które im się nie podobają. Przeważnie nie zwracają uwagi na to, że ich szczerość może kogoś zaboleć. W sprawach zawodowych są ambitne i zależy im na rozwoju kariery. Z determinacją dążą do celu. Im mają więcej wyzwań w pracy, tym ich życie zawodowe jest bardziej spełnione. Lubią zarządzać, dlatego też sprawdzą się na stanowiskach kierowniczych. Jesiony są również ciekawe świata i pasjonują się podróżami. W miłości bardziej kierują się rozsądkiem, niż tym, co im podpowiada serce. Ważne jest dla nich, by być w pełni akceptowanym przez swoją drugą połówkę.
 

GRAB: 4-13.06 oraz 2-11.12

Graby to osoby inteligentne, wyróżniające się pracowitością. Lubią poszerzać swoją wiedzę i uczyć się nowych rzeczy. Są również kreatywne i mają zdolności artystyczne. Często także są utalentowane w tym kierunku. W życiu pragną uwagi i uznania. Chcą być podziwiane przez innych. Ogólnie nie są specjalnie towarzyskie. Otaczają się ludźmi głównie z powodu otrzymywania od nich komplementów, bo tak naprawdę doskonale czują się we własnym towarzystwie. Często wręcz potrzebują pobyć samemu ze sobą. Oddają więc wówczas rozmyślaniom, medytacją, czy spacerom wśród natury. Wolą wtedy spędzać czas na czynnościach wyciszających niż np. na imprezach. Ich cechą charakterystyczną jest również to, że bardzo dbają o swój wygląd. Często wyróżniają się oryginalnym stylem i ubiorem. Wygląd jest dla nich na tyle istotny, że jeśli kogoś poznają to pierwsze co, przyglądają się i oceniają wygląd zewnętrzny tej osoby. Bywa, że wygląd pochłania ich na tyle, że to o czym rozmawiają, przestaje być ważne. Jeżeli chodzi o sprawy sercowe, to mają romantyczne podejście do miłości i wierzą w prawdziwą relację, opartą na głębokim uczuciu. Rodzina jest dla nich bardzo ważna i są w stanie wiele dla niej poświęcić. Jeśli jednak w grę wchodzi praca, w którą również mocno się angażują, wówczas mają trudny orzech do zgryzienia, co wybrać.

FIGA: 14-23.06 oraz 12-21.12 

Figi mocno stąpają po ziemi. Są inteligentne i bardzo praktyczne. Lubią stawiać na swoim i ciężko im się przyznać, gdy okazuje się, iż nie mają racji. Cenią sobie niezależność i potrafią być dominujące. Często zmieniają zdanie i nie są konsekwentne w swoich działaniach. Wśród innych pragną akceptacji, dlatego zależy im aby jak najlepiej zaprezentować się w towarzystwie. Niechętnie więc pokazują innym swoje słabości. Dysponują natomiast dużym poczuciem humoru, które niewątpliwie pomaga im w zawieraniu nowych znajomości. Pragną życia na wysokim poziomie, ale nie koniecznie zależy im by wygodne życie zdobyć dzięki ciężkiej pracy. W życiu uczuciowym marzy im się wielka i odwzajemniona miłość.
 

BRZOZA: 24.06

Brzozy są przyjazne, skromne i niezwykle inteligentne. Mogą się pochwalić również dobrym poczuciem humory, dzięki któremu łatwo nawiązują kontakty towarzyskie. Są przy tym miłe i tolerancyjne. Wyróżnia je również wrodzona elegancja i optymistyczne podejście do życia. Brzoza może sprawiać wrażenie nieco wyobcowanej, gdyż często chodzi z głową w chmurach. Jest również osobą bardzo kreatywną i twórczą. To dusza artystyczna, która zachwyca się pięknem, pod różnymi postaciami. Z zewnątrz może wydawać się delikatna, jednak w środku jest osobą silną i stabilną. Jest pracowita i wytrwale realizuje swoje plany. Lubi przebywać wśród natury, z której może czerpać inspirację do swoich twórczych działań. Rodzina jest dla niej bardzo ważna, a dbanie o dom i najbliższych sprawia jej dużo radości i satysfakcji. 
 

OLIWKA (DRZEWO OLIWNE): 23.09

Osoby, których znakiem celtyckim jest oliwka, charakteryzują się łagodnym usposobieniem. Przeważnie są spokojne i opanowane w każdej sytuacji. Są pogodne i mają optymistyczne podejście do świata, dlatego też szybko i łatwo zjednują sobie ludzi. Oliwki lubią pomagać innym i mają w sobie duże pokłady empatii.  To osoby inteligentne, oczytane o dużej wiedzy. Często interesują się psychologią, nauką i literaturą. Mają ścisły, analityczny umysł, ale też mogą się pochwalić bardzo dobrą intuicją. Ich zainteresowanie zdobywaniem wiedzy nie maleje, nawet w podeszłym wieku. Z racji swojej mądrości życiowej często bywają proszone o rady oraz pomoc. Sami mają trudności w okazywaniu uczuć, a wszelkie problemy wolą rozwiązywać samemu niż obarczać nimi bliskich.

BUK: 23.12

Buki to mocne i silne drzewa. Ich drewno wykorzystuje się do produkcji mebli. Jest więc bardzo trwałe. Zatem osoba, której patronem jest właśnie buk, także wyróżnia się mocną osobowością i silnym charakterem. Jest uparta i konsekwentnie dąży do osiągnięcia wyznaczonych celów. To urodzony lider, który lubi zarządzać i jest bardzo dobrym organizatorem. Sprawdzi się zatem na stanowiskach kierowniczych. Nie boi się ryzyka i często podejmuje ryzykowne przedsięwzięcia, ale stara się przy tym kierować zdrowym rozsądkiem. Do życia podchodzi realistycznie, ale na co dzień nie brakuje mu optymizmu. Buki są bardzo atrakcyjne fizycznie. Lubią dbać o swój wygląd i sylwetkę, dlatego też często decydują się na uprawianie różnych sportów oraz zdrowe odżywianie. Zdają sobie sprawę z tego, że ich wygląd robi wrażenie na płci przeciwnej. Jeśli więc zdarzy się okazja, aby kogoś oczarować, to nie zawahają się użyć swojego uroku osobistego, by wzbudzić zainteresowanie swoją osobą. W miłości są oddane i pragną jak najlepiej zadbać o swoją drugą połówkę. Niezwykle cenią sobie ognisko domowe oraz chcą zapewnić swojej rodzinie jak najlepszy byt materialny. 

JABŁOŃ: 23.12-1.01 oraz 25.06–4.07

Osoby te są bardzo eleganckie i emanują wewnętrznym pięknem. Są radosne, wrażliwe i łagodne. Ich urok osobisty powoduje, że często skupiają na sobie wzrok płci przeciwnej. Są charyzmatyczne i z optymizmem patrzą w przyszłość. Jako osoby empatyczne potrafią wyczuć emocje swojego rozmówcy. Potrafią słuchać i chętnie pomagają innym, często bezinteresownie. Jabłonie są spokojne i opanowane. Unikają konfliktów i starają się nie wchodzić w utarczki słowne. Ufają ludziom i łatwo się zakochują. Jednak im są starsze, tym uczucia ich ulokowane są w jednym, tym właściwym mężczyźnie. Lubią odkrywać nowe rzeczy i nie przejmują się drobnostkami. Ich umysł jest otwarty. To osoby bardzo inteligentne. Są kreatywne i interesują się sztuką. Doceniają drobne gesty i codzienne życie.

 

 
Źródła:
fot.https://pixabay.com/pl/users/cocoparisienne-127419/
Ocena: 0 (głosów: 0)
Autor: | Dodano: 2 Marca 2023, godz. 10:19 | Odsłon (1215)

Podobne artykuły z kategorii "Magia drzew":

Dodaj komentarz »


Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl