» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Tajemnice » Ciekawostki » Tajemnice Tarota: Odkryj Mądrość Kart i Zanurz się w Świat Przepowiedni

Tajemnice Tarota: Odkryj Mądrość Kart i Zanurz się w Świat Przepowiedni

Tajemnice Tarota: Odkryj Mądrość Kart i Zanurz się w Świat Przepowiedni(Artykuł sponsorowany)Są osoby, które chcą poznać odpowiedzi na nurtujące ich pytania i dowiedzieć się, co czeka je w przyszłości. Jeżeli i Ty wierzysz w ezoterykę, to możesz zaopatrzyć się w karty tarota, które pozwolą Ci odkryć odpowiedzi na intrygujące Cię tematy.

Kto może czytać karty tarota?

Nie każdy może czytać karty tarota. Przede wszystkim trzeba mieć otwarty umysł. Człowieka musi też cechować duża duchowość i wiara w siły nadprzyrodzone. Jednocześnie kart tarota nie można odczytywać codziennie, gdyż każde stawianie kart wymaga połączenia z siłami wyższymi. Może być to bardzo obciążające dla ciała i ducha, szczególnie gdy stawiacie pierwsze kroki w świecie okultyzmu. Przestrzeń, w której stawiacie karty tarota, musi być oczyszczona białą szałwią. Pomieszczenie musi być też odpowiednio przygotowane. W żadnym wypadku nie może być nasłonecznione. Warto jeszcze umieścić na biurku czy stoliku świece. Istotne znaczenie ma także fakt, by do każdego stawiania tarota przygotować się duchowo. Oznacza to, że trzeba oczyścić swój umysł, następnie skupić myśli i pamiętać, że karty mogą odpowiedzieć na każde pytanie, ale musi być ono głośno postawione. Do tego wszystkiego powinno być jasno sformułowane.

 

Jak stawiać tarota krok po kroku?

Na początek należy wybrać tarot składający się z 78 ilustrowanych kart. Następnie należy wybrać karty z talii i pamiętać przy tym, że należy stawiać je w odpowiedniej kolejności, a więc od lewej do prawej. Pierwsza karta odnosi się do przeszłości, druga zaś oznacza teraźniejszość, a trzecia oznacza przyszłość. Pamiętajcie, by nie nadinterpretować znaczenia kart, bo to może przynosić pecha. Przy stawianiu tarota istotne znaczenie ma również tasowanie kart. Tutaj również należy zachować kolejność z lewej do prawej. Każdą kartę kładziemy na stole i mieszamy ruchem kolistym. Dwie pierwsze karty układamy obok siebie, trzecia zaś powinna znaleźć się pod nimi, tak, by powstał trójkąt. Trzecia karta powinna znaleźć się spodem do góry, a to oznacza, że jej znaczenie jest przeciwstawne. Po postawieniu tarota należy odpocząć. Jednocześnie, jeżeli w Waszych kartach wyjdzie to, czego nie chcecie, to jest szansa, że karty podpowiedzą Wam rozwiązanie, które pomoże uniknąć przykrych konsekwencji. Zawsze odczytujcie znaczenie kart w sposób jasny i przejrzysty.

 

 

Ocena: 6 6 (głosów: 1)
Autor: | Dodano: 19 Stycznia 2024, godz. 9:06 | Odsłon (408)
Dodaj komentarz »


Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl