» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Tajemnice » Ciekawostki » Energia dni tygodnia

Energia dni tygodnia

Energia dni tygodniaKażdy dzień tygodnia charakteryzuje się inną energią. Dlatego gdy, planujemy różne czynności, warto dopasować je do tego dnia, w którym najkorzystniej będzie je zrealizować.

1.Poniedziałek
W tym dniu możemy mieć wahania nastroju. Również łatwo możemy popadać w zniechęcenie i odczuwać brak energii. Nie bez powodu jest to najmniej lubiany dzień. W poniedziałki jednak bardzo dobrze działa nasza intuicja. Warto w tym dniu wygospodarować chwile dla siebie i poddać się odpoczynkowi. Energia tego dnia nie sprzyja 100% efektywności, dlatego też miejmy dla siebie zrozumienie, jeśli nie wszystko wyjdzie tak, jakbyśmy tego chcieli.

2.Wtorek
Tego dnia rządzi Mars i przez to też jesteśmy bardziej zdeterminowani i mamy znacznie więcej siły niż w poniedziałek. Dzień ten sprzyja dużej produktywności. To dobry dzień na rozpoczęcie nowych projektów, ale też na zakończenie już istniejących. Dzień ten sprzyja popadaniu w konflikty, dlatego należy się wystrzegać kłótni i poważnych dyskusji. Trudne rozmowy lepiej przełożyć na inny dzień. Wtorek jest dobry, jeżeli chodzi o aktywność fizyczną oraz porządki w domu. To dobry czas na rozpoczęcie diety oraz zmiany nawyków żywieniowych.

3 Środa
Dzień zarządzany przez Merkury. Dzień ten sprzyja dobrej komunikacji. To dobry czas na trudne i wymagające rozmowy. Łatwo i klarownie przekazywać swoje myśli. Dobry dzień na spotkania towarzyskie, ważne telefony, zawieranie umów. Dzień ten sprzyja również podróżą.

4.Czwartek
Zarządzany jest przez Jowisz- planetę optymizmu, obfitości i rozwoju. Jest to najbardziej produktywny dzień. To dobry czas również na spotkania towarzyskie. Zazwyczaj czwartek jest bardzo pozytywny.

5.Piątek
Zarządzany jest przez Wenus – planetę piękna i miłości. To ostatni „roboczy” dzień tygodnia przed weekendem. W tym dniu towarzyszy nam zazwyczaj dobry nastrój, chętnie sprawiamy sobie małe przyjemności, robimy zakupy, idziemy do kina, czy do restauracji. To bardzo dobry dzień na spotkania z ludźmi, a zwłaszcza na randki, czy spotkania z najbliższymi. Łatwo w tym dniu wyrażać swoje uczucia i emocje, szczególnie te pozytywne.

6. Sobota
Dzień zarządzany przez Saturn. To dobry dzień na kończenie rozpoczętych projektów oraz planowanie nowych przedsięwzięć. To odpowiedni czas na nadrabianie zaległości, które się uzbierały przez cały tydzień, dlatego też najczęściej sobotę przeznaczamy na sprzątanie i różne prace domowe.

7. Niedziela
Dzień zarządzany przez Słońce. Energia tego dnia sprzyja spotkaniom z rodziną z najbliższymi. Również warto wybrać się tego dnia na wycieczki, spacery i obcowanie z naturą.

Ocena: 6 6 (głosów: 2)
Autor: | Dodano: 9 Stycznia 2023, godz. 11:36 | Odsłon (501)
Dodaj komentarz »


Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl