» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » Z » Żona - znaczenie snu

Sennik Żona

ŻonaGdy widzisz swoją żonę - w snach może być to znak ostrzegający przed kłótnią.

Jeżeli jesteś z nieznajomą kobietą, która jest Twoją żoną - obawiasz się większej odpowiedzialności.

Być z żoną kolegi - jesteś za bardzo zazdrosny, że komuś się dobrze wiedzie.

Widzieć zdradę swojej żony - sen ostrzega przed problemami małżeńskimi.

fot. freeimages.com/photo/872403 , Mart1n
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Toni (4-03-2017r.) - Złapałem i mam zamknięte w bardzo dużym słoju niewiarygodnie dużą ilość szerszeni. Właśnie wraca do domu żona a ja jej pokazuję to coś. Szerszenie buczą tak głośno, że aż drżą ścianki słoja. Między dorosłymi osobnikami jest ileś młodych. Co dalej, wywieźć je gdzieś daleko i wypuścić a może po prostu je zniszczyć. Mam też drugi, trochę mniejszy słój a w nim dużo nałapanych os.
~Morgan (31-12-2016r.) - Śniło mi się, że cofnęłam się w czasie i przepowiadałam przyszłość aktorowi, który grał postać Harrego Pottera. Usiadłam obok niego na przodzie autobusu wtedy wyjęłam telefon i pokazałam mu zdjęcie jak będzie wyglądał jak będzie miał 25 lat. Przepowiedziała mu, że będzie narzekał na swój wzrost, ponieważ będzie niski. Powiedziała mu, że za obserwuje go na jednym z portali społecznościowych. Po tej rozmowie zbliżyłam się do niego. Spytał czy będzie mieć żonę ja powiedziałam, że tego to już nie mogę powiedzieć,ponieważ wiedziałam że jego żoną będę ja. Widząc, że zaraz muszę wysiąść z autobusu wyciągnęłam kartkę i długopis zapisałam mu swój numer telefonu i adres zamieszkania wręczyłam mu tę kartkę i wysiadłam z autobusu.
~Paweł (29-10-2016r.) - Wraz z żoną i córką poszliśmy do kawiarni. Ja na początku nie chciałem nic. Obie moje dziewczyny zamówiły deser i po dostaniu odeszły z tym deserem. Ja postanowiłem tez l,że coś sobie wezmę. Pani przyszykowała deser i mi go podała zadając za niego dużą kwotę. Nie zgodziłem się na zapłatę i odszedłem stamtąd. Niestety już byłem sam.
~Ja (2-10-2016r.) - Rozmawiałam z była żona byłego chłopaka który zostawił mnie dla następnej bogatej kobiety . Chciałam jej pomoc bo czułam się pokrzywdzona ze mnie zostawił dla bogatszej. Widziałam jej syna którego nie mają.
~Darek (30-08-2016r.) - Będąc w lesie z żoną zbieraliśmy jajka. Część z tych jajek była bardzo mocno zabrudzona ptasimi odchodami, ale nie odchodami kur. Była z nami trzecia osoba, ale nie jestem pewien kto to był albo mój teść albo pasierbica.
~Kasia (15-08-2016r.) - Spotkałam kolegę z podstawówki. Była miedzi nami jakaś siła która nas do siebie przyciągała, coś miedzy nami pojawiło się duchowego pomimo tego iż wiedziałam, że on ma żonę która nagle się pojawiła. Siedzieliśmy na kanapie a ja odeszłam. Wszystko to miało miejsce w jakimś budynku w małym pokoju.
~Monika (23-05-2016r.) - Grałam w piłkę nożną na zawodach. Nagle zauważyłam Bartka, chłopaka którego kochałam. Chciałam z nim porozmawiać, ale on i jego żona śmiali się ze mnie. Mówili okropne rzeczy, całowali się.
~Ada (3-05-2016r.) - W śnie widziałam Pana Egzaminatora, który mi się bardzo spodobał co mnie również egzaminował, ale ma już żonę. Z charakteru i z wyglądu bardzo mi się spodobał. Często mi się śni. Jest bardzo wysokim i szczupłym brunetem oraz bardzo modnie się ubiera.
~Dorota (12-02-2016r.) - Rozmowa telefoniczna z kochankiem, chce abym przyszła do niego , idę i spotykam jego żonę , zatrzymuje mnie , nie mogę znaleźć mieszkania w którym mam spotkać się z kochankiem. Widzę biegające psy , jeden się załatwia , kocham się z żoną kochanka on dzwoni abym przyszła a ja nie mogę trafić.
~agata (5-02-2016r.) - Chodząca za mną kobieta ze starym smutnym psem prosząca mnie o rozmowę. Przez cały dzień. Była żona mojego partnera. Pomimo mojej niechęci stałe powracała.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Błaganie żony o powrót: Śniły mi się szare kamienice w których przebywała moja żona. Chodziłem za nią histerycznie błagając o powrót. Za wszelką cenę nie chciała do mnie wróci...
~Rafał | 20 Kwietnia 2018, godz. 9:34r. | Błaganie żony o powrót »

sen o kochanku: snilo mi sie ze byl u mnie moj kochanek i powiedzial ze wyjezdza z zona do rodzicow na urodziny ojca ktory juz nie zyje.Po jego wyjezdzie pojechalam za...
beata69 | 21 Lutego 2018, godz. 9:08r. | sen o kochanku »

Sen z żoną: Śnił mi się piętrowy dom z ogrodem tam taras.Na tarasie byłem z żoną z którą właśnie jestem w trakcie rozwodu.Była piękna jak zawsze.Była w zaawansowan...
~Marek | 18 Stycznia 2018, godz. 19:52r. | Sen z żoną »

Ocena: 4.1 6 (głosów: 20)
Podobne sny: Wróżka, Wdowa, Gosposia, Siostra,

Najnowsze komentarze (2):
  • ~Gość (26 Października 2019, godz. 7:03)

    Śniło mi się, że jestem na jakimś evencie organizowanym przez żonę mojego kochanka, przez cały wieczór przechodziłyśmy obok siebie, ale ignorowałyśmy się. Ja czekałam na konfrontację z nią i chciałam ją przeprosić za to co zrobiłam, ale tak się nie stało, a sama nie miałam odwagi podejść.
  • ~Gość (21 Października 2019, godz. 17:33)

    Śniło mi siw że moja obecna żoną odeszła a na jej miejsce przyszła była żona..szukałem swojej obecnej żony ,nie chciałem być z pierwszą żoną.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Papuga Miałam białą, dużą papugę. Chciała mi odfrunąć, a ja ją łapałam. Zmieniała wtedy kolor,...
  • Pryszcze Śniło mi się, że próbowałam wycisnąć pryszcza i zaczął wychodzić wąski biały i długi....
  • Ryba Śniło mi się, że z mojej stopy wystawał mały kawałek rybiego ogona(jakby końcówka płetwy) ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl